Strona 9 z 143 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181959109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #81
    Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r., Renault Clio III Ph2 1.2 2010r.
    Postów
    1,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał Firste Zobacz post
    Idą pierwsze mgły, zobaczymy jak sobie Stelvio poradzi bez przednich przeciwmgłowych
    Szczerze mówiąc przy ksenonach przeciwmgielne mało dają- takie moje odczucie było po przesiadce z C5 z H7 na C5 z bixenonem właśnie.

  2. #82
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Cytat Napisał filop Zobacz post
    Na mgle to tylko noga z gazu... Mnie tam nigdy przeciwmgielne nie przekonały , mgłę nie ma mocnych,
    Ojjj to zależy od mgły, sa takie, które idą od dołu równo, a sa takie, które zaczynają się na ok 0,5 m i wtedy jak jest bardzo gęsta, to czasem się przydają.
    Choć poprawiają widocznośc chyba bardziej na boki, bo z przodu to moze wydłużają widoczności o max 5 m. Niby nic, ale przy gęstej mgle jak masz prędkosc z 30 km/h, to te +5 m coś tam da
    Mnie bardziej dziwi to, że nie idzie ich dac do beznzyny po prostu.
    PS
    Choć w zasadzie przeciwmgłowe, częsciej one przeszkadzają, głównie jak używają je kierowcy, gdy jest lekka mgła i widocznośc spokojnie na 300-500 m, a ci kretyni już ładują przewcimgłowe, które odbija się od mokrej drogi i generalnie jazda staje sie mniej przyjemna dla innych kierowców.

  3. #83
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Imć
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    WJ
    Auto
    Giulietta MA TCT, Giulia 2.0T Veloce, Spider 916 1.8 TS
    Postów
    520

    Domyślnie

    Cytat Napisał filop Zobacz post
    ja juz poltora miesiaca sie wstrzymuje z zamawianiem, bo w cenniku juz jest i liczylem ze zaraz bedzie mozna.
    Info z dziś: podobno styczeń. Ale patrząc na to jak to idzie, październik, potem koniec listopada, teraz styczeń... Olałem Android Auto. Najważniejsze, że [notranslate]Alfa[/notranslate] Infotainment działa z moim Windowsem w telefonie i to bez większych problemów. Spotify przez Bluetooth będzie musiał wystarczyć

  4. #84
    Użytkownik Świeżak Avatar filop
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 BUSSO
    Postów
    195

    Domyślnie

    Cytat Napisał Imć Zobacz post
    Info z dziś: podobno styczeń. Ale patrząc na to jak to idzie, październik, potem koniec listopada, teraz styczeń... Olałem Android Auto. Najważniejsze, że [notranslate]Alfa[/notranslate] Infotainment działa z moim Windowsem w telefonie i to bez większych problemów. Spotify przez Bluetooth będzie musiał wystarczyć
    I jak tak zrobie...

    Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
    E0 BUSSO

  5. #85
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Dymo
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Newport
    Auto
    AR Mito 0,9 TwinAir 105KM 2014r.
    Postów
    336

    Domyślnie

    Taka ciekawostka: w Giulietcie pojawil sie pakiet Tech, ktory zawiera Radio 7 cali Alpine a Apple Car/Android Auto i kamere cofania.
    AR 155 1.9TD 90KM 1992 - byla
    AR 146 2.0 Ti 150KM 1996 - byla
    AR 156 1.9Jtd 115KM 2002 - ciagle jest
    AR 159 1.9Jtdm 150KM 2007 - byla
    AR Mito 0.9TwinAir 105KM 2014 - jest
    AR Giulietta 2.0 120KM 1981 - w trakcie remontu
    AR Spider 2.0 150KM 1999 - jest!

  6. #86
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Giulia 2.0 2017
    Postów
    201

    Domyślnie

    A coś wiadomo czy do modeli z 2017 będzie aktualizacja z AppleCar czy to już tylko do 2018 opcja?

  7. #87
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    110

    Domyślnie

    Wszystko wskazuje, ze nie bedzie gdyz nie jest to kwestia li tylko softu ale dodatkowych gratow.

  8. #88
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie

    na pewno potrzebny będzie kabel USB

  9. #89
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    207

    Domyślnie

    Cytat Napisał SWRSC Zobacz post
    A coś wiadomo czy do modeli z 2017 będzie aktualizacja z AppleCar czy to już tylko do 2018 opcja?
    na stronie tego nie ma, ale popatrzcie na Stelvio Q wystawione przez Carserwis:
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6zgVTC.html

    z tym że Pani Monika nie zna swojego maila, więc ciekawe skąd ten mirroring wzieła.

  10. #90
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    Dzisiaj bylem w salonie FCA w BB i jak zwykle pogadałem sobie z Panem Markiem Cieślakiem, min zapytałem o Android Auto. Powiedział że Stelvio Q w tej chwili można zamawiać z AA/CP, inne jeszcze nie. Bedę za tydzień znowu (bo mam do drobnej naprawy Giuliettę, gość nie dochamował i lekko mnie puknął w tył i pękł absorber i zaślepka od holowania), zapytam go jeszcze o możliwość upgrade-u istniejących Giuli/Stelvio o AA, może będzie wiedział, a jak nie to go poproszę żeby spróbował się dowiedzieć.

    A przy okazji, miałem okazję na placu zobaczyć Stelvio w kolorze Visconti Green, pierwsze w Polsce i podobno jedno z pierwszych w Europie. Ciekawy kolor - w cieniu wydawał się prawie jak czarny metalik z domieszką zielonego, w słońcu za to piękny ciemnozielony butelkowy kolor. ogólnie kolor nie dla mnie, ale może się podobać. tylko felgi mu dali takie brzydaki 18" wzór 4AY które wyglądały jak z jakiegoś auta z przed 20 lat (ogólnie felgi w Stelvio to jest troche problem, większość zworów dudy nie urywa)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory