Strona 99 z 143 PierwszyPierwszy ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 981 do 990 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #981
    Użytkownik Świeżak Avatar araneus
    Dołączył
    09 2019
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    AR Giulia Veloce
    Postów
    52

    Domyślnie

    Pokrętłem od głośności właśnie, może być tym na kierownicy, tylko musisz trafić na moment, w którym lektor coś mówi.

  2. #982
    ViP Maniak resoraków Avatar majk
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    ALFY
    Postów
    668

    Domyślnie

    jak ktoś potrzebuje mam hub z podwójnym portem usb do sprzedania

  3. #983
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    sorki bo nie napisałeś a może to nie być jasne dla wszystkich, wiec Tobie i innym może mój post zaoszczędzi kłopotu. wg mojej wiedzy nie chodzi o to czy port jest podwójny czy pojedynczy (jeśli chodzi o AA/ACP, bo skoro piszesz w tym wątku to chyba tak) ale czy jest z opcją AA/ACP czy nie. w ePer są osobne numery na bez i z i na pojedyncze i podwójne. bardzo dużo aut z AA/ACP ori ma tylko jeden port USB (ale odpowiedniego typu - a tylko opcja RSX w konfiguratorze decyduje czy podwójny czy pojedynczy). jaki masz? ja mam obecnie tylko screenshoty z aktualnego ePera więc tylko bieżące numery dla 4 rodzajów mogę podać jakby to miało pomóc.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #984
    ViP Maniak resoraków Avatar majk
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    ALFY
    Postów
    668

    Domyślnie

    doceniam namiętną chęć pomocy,ale jeżeli nie było by AA to nie było by tutaj informacji. Wobec powyższego podaje nr 156143958
    Ostatnio edytowane przez majk ; 03-03-2020 o 22:07

  5. #985
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał majk Zobacz post
    doceniam namiętną chęć pomocy,ale jeżeli nie było by AA to nie było by tutaj informacji. Wobec powyższego podaje nr 156143958
    potwierdzam, numer zgodny do AA/ACP. wiem że Ty ogarniasz tematy części/napraw bardzo dobrze choć czasem trochę mało rozwijasz wypowiedzi myślę że nie zaszkodziło napisać - po prostu po forach (nie tylko tu, również za granicą) chodziło info że ma być podwójny i stąd ogólnie jest pewnien zamęt - mało kto wie ze to nie w tym rzecz - wykorzystałem okazje i zwróciłem na to uwagę żeby gdzieś był ślad na forum
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #986
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2020
    Auto
    Stelvio 2.0 206kW Q4 Super
    Postów
    20

    Domyślnie

    Cześć, przeglądając ten temat pobieżnie (około 50 stron ) nie natrafiłem na rozwiązanie mojego problemu. Mianowicie, uruchamia się android auto, ale spotify i you tube nie mają internetu i nie chodzą. Poradzicie coś? Z góry dzięki. (telefon Nubia)

  7. #987
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał dziuba Zobacz post
    Cześć, przeglądając ten temat pobieżnie (około 50 stron ) nie natrafiłem na rozwiązanie mojego problemu. Mianowicie, uruchamia się android auto, ale spotify i you tube nie mają internetu i nie chodzą. Poradzicie coś? Z góry dzięki. (telefon Nubia)
    Zmień telefon

    Z innym dziala?
    Aktualizowales AA w telefonie?
    Nie masz jakiegoś firewalla w telefonie?
    Uprawnienia
    Jakies optymalizacje baterii? - czasto wylancza to dane w tle.. opcji multum

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  8. #988
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2020
    Auto
    Stelvio 2.0 206kW Q4 Super
    Postów
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Zmień telefon

    Z innym dziala?
    Aktualizowales AA w telefonie?
    Nie masz jakiegoś firewalla w telefonie?
    Uprawnienia
    Jakies optymalizacje baterii? - czasto wylancza to dane w tle.. opcji multum

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Nie sprawdzałem z innym telefonem. Aktualizowałem AA w telefonie. Wstępnie pogrzebałem w opcjach. Dzięki za rady - grzebię dalej.

  9. #989
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    ja mam spotify premium i działa ale oczywiście off-line to jak masz pociągnięte lokalnie na telefon (we free się nie da). tak samo jest z odtwarzaniem w domu na "wieży" - tylko dla płacących. YT tez chyba tylko płatny jest off line (zgaduję, nie korzystam)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #990
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2020
    Auto
    Stelvio 2.0 206kW Q4 Super
    Postów
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    ja mam spotify premium i działa ale oczywiście off-line to jak masz pociągnięte lokalnie na telefon (we free się nie da). tak samo jest z odtwarzaniem w domu na "wieży" - tylko dla płacących. YT tez chyba tylko płatny jest off line (zgaduję, nie korzystam)
    To by tłumaczyło, dlaczego te 2 aplikacje nie chodzą. Nawi i reszta działa. Zainstaluję coś jutro jeszcze innego co wymaga sieci i sprawdzę czy pójdzie. A z ciekawości... pojawia się Wam ikona danych mobilnych?

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory