Strona 143 z 143 PierwszyPierwszy ... 4393133134135136137138139140141142143
Pokaż wyniki od 1,421 do 1,425 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #1421
    Użytkownik Rowerzysta Avatar CINEKX81
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    LIBIĄŻ
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2.0 280 2019, ALFA ROMEO 159 1.9 JTDM 16V EX HIGH SPORT 2009
    Postów
    465

    Domyślnie

    Hej trochę testowałem AAWireless, było by Ok ale sterowanie to loteria, pełny ekran działa bardzo ładnie, takie jeszcze pytanie czy u was też co jakiś czas potrafi rozłączyć połączenie z samochodem i ponownie podłączyć?

  2. #1422
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    Z raz w ciągu roku mi się zdarzyło

  3. #1423
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    Co masz na myśli sterowanie to loteria?
    Ja używam AA przez Carplay (żeby mieć pełny ekran) i sterowanie działa, ALE trzeba pamiętać, że nie standardowo jak w trybie AA (przez ograniczenia CarPlay, a właściwie inny projekt nawigacji)
    Żeby przeskakiwać między oknami (aplikacjami) trzeba przesunąć pokrętło 1 raz w lewo, od tego momentu każdy obrót przenosi do kolejnej aplikacji. Potem znowu przesuwamy w 1 raz w lewo i kręcąc nawigujemy wewnątrz danej aplikacji. Dziwne, ale idzie się przyzwyczaić.

    U mnie jedynie jest problem jak przełączę na radio, to po jakimś czasie (30s?!) AAWireless rozłącza się, łączy ponownie (widzę na konsoli 'Telefon połączony') i automatycznie przełącza znowu na CarPlay. Dodatkowo jak jest włączone 'automatyczne wznowienie muzyki po połączeniu' to radio się wyłączy i zacznie grać muza z telefonu. Włączysz znowu radio, po chwili znowu to samo. Denerwujące.
    Pozdro,
    Bartas

  4. #1424
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał CINEKX81 Zobacz post
    Hej trochę testowałem AAWireless, było by Ok ale sterowanie to loteria, pełny ekran działa bardzo ładnie, takie jeszcze pytanie czy u was też co jakiś czas potrafi rozłączyć połączenie z samochodem i ponownie podłączyć?
    poaktualizowane radio? jak nie to jest wątek na alfaowner gdzie znajdziesz nowe firmwary.


    Cytat Napisał netzmark Zobacz post
    Z raz w ciągu roku mi się zdarzyło
    On pisze o nowej wersji która chyba ciągle jest Betą, gdzie AA po WiFi dongle rzuca na Carplay po USB i stąd masz cały ekran w użyciu. Sterowanie jest ciut dziwne z tego co piszą ludzie, ale wiekszość twierdzi że do przyzwyczajenia i potem nie sprawia problemów
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #1425
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    A, sorry, ok.
    Ja używam trybu dongle ale bez opcji carplay (bo w polifcie i tak mam AA na full screen) - tzn mam ją ale nie używam.

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory