Strona 49 z 143 PierwszyPierwszy ... 39404142434445464748495051525354555657585999 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #481
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,986

    Domyślnie

    mocno sugerowałbym założyć osobny wątek poświęcony retrofitowi 8.8" i kwestiom innych map (3D?). [MENTION=114]Belfer[/MENTION], dasz radę trochę poporządkować zanim z wątku o AA zrobi się wątek o wszystkim związanym z radiem?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #482
    Użytkownik Świeżak Avatar wilkQ
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    34

    Domyślnie

    Cześć,
    Czytam ostatnie kilkanaście wpisów o mapach i nic o android auto czy Apple Carplay.
    W związku z powyższym może się info jakie dam komuś przyda.
    Przy okazji podglądu Giulii wpisałem dealerowi na listę zadań upgrade softu radia aby dzialal AA i Apple Carplay. Przyjęli to zlecenie.
    Odbierając Julkę po przeglądzie od Zasada Automotive w Krakowie po przeglądzie dostałem info, że kolezka od softu miał za mało czasu aby zrobic aktualizacje, ale umowiony zostałem za kilka dni na pozostawienie auta na cały dzień. Mieli to zrobić na spokojnie.
    Wieczorem okazało się że nadal AA nie mam a ASO po dniu walki dostało info od producenta, że nie ma nadal nowego softu.
    W obecnych modelach, które wyjeżdżają z salonu jest Carplay i AA, niemniej tego softu nie da się wgrać do modeli odbieranych w roku 2016/2017 bo producent miał w nich inny model radia, stad soft z obecnego typu pasuje tak jak aktualizacja Windowsa do Apple'owego OS [emoji6]
    Moja refleksja co do sytuacji:
    - szkoda, że dealer musiał dwa dni walczyć z samochodem aby takie info mieć dla klienta od producenta,
    - Alfa Romeo daje ciała nie wypuszczając softu dającego AA i Carplay - obecnie samochody z segmentu B mają te funkcjonalności, a tutaj mamy piękne auta jakby nie było segmentu premium,
    - na chwilę obecną niestety nie wie nikt czy aktualizacje wyjdą czy nie, a jeśli tak to nie wiadomo kiedy...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #483
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    [MENTION=77838]wilkQ[/MENTION] nie potrzebnie dealer stracił energię na coś co było wiadome od dawna.

  4. #484
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Kolega jedrzejnowak twierdzi, że między zegarami GMaps pokazuje mu nawigację skręt za skrętem. Fotki niestety nie widziałem. Jak to jest u Was?

  5. #485
    Użytkownik Świeżak Avatar wilkQ
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    [MENTION=77838]wilkQ[/MENTION] nie potrzebnie dealer stracił energię na coś co było wiadome od dawna.
    Szkoda, że musieli tyle pary w gwizdek puścić aby do tego dojść. Ja też o tym wiedziałem, ale jak się podjęli tematu to uznałem, że niech walczą. A może jednak wiem mniej niż oni [emoji6]


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #486
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 280hp
    Postów
    100

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    Kolega jedrzejnowak twierdzi, że między zegarami GMaps pokazuje mu nawigację skręt za skrętem. Fotki niestety nie widziałem. Jak to jest u Was?
    Zrobię foto jak będę gdzieś jechał

    Waze też mi pokazuje skręt za skrętem.

    Samo się załącza z ekranu z prędkościomierzem. W sumie od samego początku tak mam.

  7. #487
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał jedrzejnowak Zobacz post
    Zrobię foto jak będę gdzieś jechał

    Waze też mi pokazuje skręt za skrętem.

    Samo się załącza z ekranu z prędkościomierzem. W sumie od samego początku tak mam.
    To zrób proszę jeszcze fotkę firmware.
    Z kiedy masz Stelvio?

    Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka

  8. #488
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,986

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    Kolega jedrzejnowak twierdzi, że między zegarami GMaps pokazuje mu nawigację skręt za skrętem. Fotki niestety nie widziałem. Jak to jest u Was?
    u mnie sa strzałki na google maps pomiedzy zegarami. firmware 059.xxx.xxx wyswietlacz pomiedzy zegarami 7"

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał wilkQ Zobacz post
    Szkoda, że musieli tyle pary w gwizdek puścić aby do tego dojść. Ja też o tym wiedziałem, ale jak się podjęli tematu to uznałem, że niech walczą. A może jednak wiem mniej niż oni [emoji6]


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    poza firmwareami które wpłynęły w ramach tsb dealerzy nie maja nawet mozliwosci updatu do nowszych wersji dedykowanych dla danego typu radia - byly kontakty z Włochami i odmawiali udostepnienia (chodzilo o problemy z moim radiem) - mi wymienia na nowe z nowym firmwarem zamiast najpierw sprobowac update...

    funkcji ktorych nie bylo jak auto wyszlo z fabryki dealer nie jest w stanie aktywowac. zauwaz tez ze sa inne numery czesci dla aut np z dab z aa z navi - sprzet czyms sie rozni.

  9. #489
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Cytat Napisał wilkQ Zobacz post
    W obecnych modelach, które wyjeżdżają z salonu jest Carplay i AA, niemniej tego softu nie da się wgrać do modeli odbieranych w roku 2016/2017 bo producent miał w nich inny model radia, stad soft z obecnego typu pasuje tak jak aktualizacja Windowsa do Apple'owego OS [emoji6]
    To, że do pierwszych wersji Giuli/Stelvio nie da się wgrać AA to wiadomo od poczatku tematu. Jeśli już, to mogłeś się spytac i męczyć ich (ja męcze za każdym razem), kiedy i za ile będzie szansa zmiany radia czy bebechów, by można było wgrać AA. Zawsze słysze już niedługo, ale wygląda mi to na zlewanie tematu. Jak oni mają być marką premium (czy nawet aspirować) z takim podejściem? Tym bardziej, że tutaj ktoś chce wydac kase, by to mieć (coś co powinno być standardem).
    W dzisiejszych czasach to powinno być proste jak drut i żadna filozofia. Przecież nie muszą kuźwa ramy nowej wstawiać czy chuj wie co, bo już brak mi słów na Alfę.
    Ostatnio edytowane przez Firste ; 03-02-2019 o 14:06

  10. #490
    Użytkownik Świeżak Avatar wilkQ
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał Firste Zobacz post
    To, że do pierwszych wersji Giuli/Stelvio nie da się wgrać AA to wiadomo od poczatku tematu. Jeśli już, to mogłeś się spytac i męczyć ich (ja męcze za każdym razem), kiedy i za ile będzie szansa zmiany radia czy bebechów, by można było wgrać AA. Zawsze słysze już niedługo, ale wygląda mi to na zlewanie tematu. Jak oni mają być marką premium (czy nawet aspirować) z takim podejściem? Tym bardziej, że tutaj ktoś chce wydac kase, by to mieć (coś co powinno być standardem).
    Kolego, ja to wiedziałem. Tylko jak mi miszcz w ASO chce czas poświęcić i upgrade robić, to jak nie potrafi mieć aktualnych informacji niech się uczy okrężna droga, aby innych klientów w błąd nie wprowadzali ze cos się da [emoji6]


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory