Strona 59 z 143 PierwszyPierwszy ... 9495051525354555657585960616263646566676869109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 581 do 590 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #581
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Jest wersja 4.25914. Działa może szeroki ekran? Sprawdzał ktoś?
    Nie działa.

    Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka

  2. #582
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Już też wiem, że nie działa...
    Dzięki za odpowiedź

  3. #583
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    daję znać. nie znaleźliśmy żadnego ustawienia w modułach BCM (Body Comp) /IPC (licznik) /ETM (radio)/CSWM (siedzenia) odnośnie ani zmiany jasności kamery, ani przywrócenia strzałek nawigacyjnych ani wyłączenia odjeżdżania fotela. Sprawy kierownik ma przekazać do TESEO, może Włosi coś podpowiedzą (o ile nie zleją sprawy)
    Hej, czy udało się wyjaśnić sprawę nawigacji na ekranie między zegarami?

  4. #584
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    Hej, czy udało się wyjaśnić sprawę nawigacji na ekranie między zegarami?
    Dzwonilem do kierownika serwisu ok miesiac temu, powiedzial ze nie ma zadnych postepow w sprawie...
    W poniedzialek bedze na przegladzie, dalem im czas na rozwiazanie problemu na przegladzie. zadzonie dzisiaj jeszcze sie przypomniec, ale mam male nadzieje - po wczesniejszych doswiadczeniach widze ze tak dziala FCA
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #585
    Użytkownik Świeżak Avatar Prosper
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio B-TECH 2.0 TB 200KM
    Postów
    188

    Domyślnie

    Co do obsługi widescreen to trzeba cisnąć na forum support googla.
    m.in. tutaj można zagłosować:
    https://support.google.com/androidau...5512936?hl=en#

  6. #586
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    zagłosowałem, Wy też głosujcie.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #587
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    Mógłbyś proszę jeszcze pokazać jak wygląda taka wskazówka turn by turn na wyświetlaczu między zegarami ?
    prosze akurat najbanalniejszy przyklad - robilem na postoju na parkingu. pokazuje tez ronda/mete itp.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: 20190204_105357.jpg Wyświetleń: 0 Rozmiar: 53.2 KB ID: 254554
    [MENTION=35839]Cameyo[/MENTION]
    byłem w ASO na przeglądzie rocznym, mieli 2.5 miesiąca na kontakt przez TESEO z Włochami, mimo kilku przypomnień z mojej strony, zero odpowiedzi w temacie, i nawet nie próbowali podejować go w serwisie - już wcześniej wszystko co się dało w Witechu przeglądnęliśmy z diagnostą. Wiec się wkurzyłem, wieczorem w domu dobrałem się do instalacji CAN, podłaczyłem się bezpośrednio za SGW* i zmieniłem w Proxi MESa 4.4 2 ustawienia: Menu: Navigation Info Repeat i Multimedia:Navigation Info Repeat na Present.

    w menu radia pokazało się ustawienie na powtarzanie nawigacji:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190516_013713.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	45.2 KB
ID:	258451

    niestety dalej nie działa podczas nawigowania z Android Auto. może od firmwaru 072.xxx.xxx jak nie ma się ichniej nawigacji to nie działa już - zgaduję, bo [MENTION=81445]Kurynio[/MENTION] pisał że ma firmware 081.xxx.xxx i u niego działają te strzałki jak nawiguje z Google Maps ale on ma radio które ma też Navi i tu moze być jakaś różnica obecnie. U mnie nie działało ani na 080.xxx.xxx ani teraz po updatcie na 085.xxx.xxx, ale na oryginalnym radiu z firmwarem 059.xxx.xxx działało. Brakuje mi trochę tej funkcji, bo czasem jak jadę z rodziną, dziecko śpi i wyłączę komunikaty nawigacyjne żeby go nie budzić, to te strzałki robią robotę. poza tym jak się zagadam i puszczę mimo uszu komunikat, to na wyświetlaczu na zegarach duże piktogramy robiły fajną robotę.

    Ma ktoś radio z AA/CP firmware 072 lub nowszy a bez nawigacji i potwierdzi czy u niego te strzałki się pojawiają czy nie?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #588
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    [MENTION=35839]Cameyo[/MENTION]

    Ma ktoś radio z AA/CP firmware 072 lub nowszy a bez nawigacji i potwierdzi czy u niego te strzałki się pojawiają czy nie?

    da sie na serwisie wymusic update ?
    auto chwile bedzie za niedlugo w serwisie to moze by to zrobili...


    w

  9. #589
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał Suzumushi Zobacz post
    da sie na serwisie wymusic update ?
    auto chwile bedzie za niedlugo w serwisie to moze by to zrobili...
    no, wklejałem info odnośnie niedawnego serwice newsa w którymś wątku, jeśli masz nowy hardware to jak pomarudzisz na coś co jest wymienione na liście poprawek to właściwie muszą Ci zupdatować. inna sprawa że zawsze możesz się uśmiechnąć do mnie na priv...
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #590
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    A.R STELVIO 2.0 280 EXECUTIVE
    Postów
    56

    Domyślnie

    Kolego epsonix w związku z tym że zęby zjadłeś na serwisie i na pewno znasz ich zachowania to podpowiedz proszę jak ich zmusić do wgrania nowego softu ja mam 055 ... i jak byłem na serwisie w Mławie nijak nie mogłem się doprosić .I z góry przepraszam że nie w temacie.

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory