Strona 60 z 143 PierwszyPierwszy ... 10505152535455565758596061626364656667686970110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 591 do 600 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #591
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    310

    Domyślnie

    Sam wygraj
    Był gdzieś do ściągnięcia. Jak nie znajdziesz, to mogę ci podesłać. Mam 056 chyba i o ile pamiętam, to nic nowszego do tego hardware nie zainstalujesz

    Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka

  2. #592
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał izan10 Zobacz post
    Kolego epsonix w związku z tym że zęby zjadłeś na serwisie i na pewno znasz ich zachowania to podpowiedz proszę jak ich zmusić do wgrania nowego softu ja mam 055 ... i jak byłem na serwisie w Mławie nijak nie mogłem się doprosić .I z góry przepraszam że nie w temacie.
    stop, rozumiem że Ty masz 002.009.055 (potem już inaczej numerowali np 056.xxx.xxx 059.xxx.xxx, dziś już jest 085.xxx.xxx)? Jeśli tak to serwisy chyba nie mają zadnego nowszego dla tego typu radia (na starszym/wolniejszym procku).

    coś nie działa? z tego co wiem ludzie raczej nie narzekają na nie, no ale Android Auto obecnie nie dołożysz (kiedyś były przecieki że zrobią akcesoryjne AA dla starszych, ale sprawa nie idzie do przodu). jeśli faktycznie coś Ci nie działa, to upieraj się, dostaniesz nowy zamiennik, jest na nowym procku, najprawdopodobniej przyjdzie z firmwarem 080.xxx.xxx a jego będziesz mógł zupdatować na 085.xxx.xxx no i jak wymienisz hub USB na podwójny, to w Witechu (a moze i kiedyś w MES, już 2 kanałami przekazywałem info/prośbę do Yaniego) zaaktywować AA.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał bob@ Zobacz post
    Sam wygraj
    Był gdzieś do ściągnięcia. Jak nie znajdziesz, to mogę ci podesłać. Mam 056 chyba i o ile pamiętam, to nic nowszego do tego hardware nie zainstalujesz

    Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
    kolega który pytał ma raczej stare radio (ale najnowszy do niego soft), tylko głupio napisał wersję.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #593
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    A.R STELVIO 2.0 280 EXECUTIVE
    Postów
    56

    Domyślnie

    Panowie bardzo dziękuję za odpowiedzi ja mam MV 055.000.010 , TV 055.000.010 , w zasadzie działa poprawnie , tylko od czasu do czasu sam podnosi głośność i trzeba to ściszać ponieważ sam nie dochodzi do wcześniejszych ustawień i to w zasadzie na teraz tyle

  4. #594
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    ooo, to takiego firmwaru nigdy nie widziaelem, widocznie przez chwile byly wypuszczane auta z nim tylko.
    w takim razie masz nowy hardware wiec i jest update na 085.xxx.xxx.

    przeczytaj druga czesc tego posta:
    http://www.forum.alfaholicy.org/giul...ml#post2166954

    powiedz ze Ci radio wariuje (resetuje sie czasem) i ze wiesz ze jest service news i firmware z poprawkami.

    wgrywanie trwa z 10minut, wiec zwroc uwage zeby zrobili je po swiezym wlaczeniu stacyjki, bo ta wylaczy Ci zasilanie bodajze po 20 jesli nie uruchomisz silnika - wiesz zeby nie przerwalo aktualizacji bo cholera wie czy wtedy wroci do ori firmwaru czy bedzie brick.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #595
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    A.R STELVIO 2.0 280 EXECUTIVE
    Postów
    56

    Domyślnie

    epsonix jesteś wielki , o to mi właśnie chodziło ,serdeczne dzięki .

  6. #596
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    daje znac, pojawila sie nowa wersja Android Auto 4.3. niestety dalej obsluga szerokiego ekranu nie dziala.
    zmian szczegolnych nie zauwazylem, jedynie w apce telefonu jest dodatkowy przycisk pauzy - pewnie zawieszenie rozmowy a na mapach jest ikonka kompasu której wcześniej chyba nie było którą można przełączyć mapę na ustawienie góra mapy na północ.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 22-05-2019 o 20:49
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #597
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał izan10 Zobacz post
    Panowie bardzo dziękuję za odpowiedzi ja mam MV 055.000.010 , TV 055.000.010 , w zasadzie działa poprawnie , tylko od czasu do czasu sam podnosi głośność i trzeba to ściszać ponieważ sam nie dochodzi do wcześniejszych ustawień i to w zasadzie na teraz tyle
    A ja mam to samo w starym hardware

  8. #598
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    skąd założenie że masz stary hardware?
    jaka data produkcji auta? na jaki rynek, EU czy USA? albo czy nie było wymieniane (choćby przed wydaniem auta)? w sumie niestandardowy firmware to może być właśnie jakaś wersja dla części zamiennych - coś jak ja (i jeszcze TSnioch) dostałem 080.xxx.xxx który nie wychodził w autach na normalna produkcję. Dodam że TSnioch dostał na wymianę za stare radio nowy typ.
    Nowy typ radia w FCA już był wprowadzony ok połowy 2017r bo od lipca 2017 był montowany na rynek USA (wtedy z wersją 051.xxx.xxx), w EU dopiero w drugiej połowie listopada 2017 i tu chyba od razu z wersją 056.xxx.xxx.

    no więc nic tylko się cieszyc, zupdatować do nowszego firmwaru, zamienić na hub z 2 USB (ten co ma chip licencyjny na AA/CP), zaktywować w Witechu AA/CP w module radia i cieszyć się z dodatkowej funkcjonalności.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #599
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    skąd założenie że masz stary hardware?
    Fabryczny soft 002.009.043.

  10. #600
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    i ten soft zaktualizowali Ci na 055.xxx.xxx czy miałeś wymienione radio?

    w service newsie o updatcie do 085.xxx.xxx jest jasno napisane że dotyczy każdego softu od 003.xxx.xxx w górę, proszę cytat z service newsa 55.011.19 dla Giulii i Stelvio:

    Aktualizacja ta dotyczy wyłącznie radia w wersjach SW 003.xxx.xxx lub wyższych. Radia w wersjach SW 001.xxx.xxx i 002.xxx.xxx nie mogą otrzymać tej aktualizacji, patrz Service News 55.020.17 dla Alfa Giulii i 55.019.17 dla Alfy Stelvio, lub późniejsze zmiany, aby sprawdzić dostępność aktualizacji.
    natomiast dla starych radioodbiorników obowiązuje serwice news 55.020.17 i 55.019.17 przytoczone powyżej, a one są odnośnie updatu do 002.009.055.

    Tak więc coś mi nie gra pomiędzy tym co FCA w serwice newsach pisza a tym co Ty piszesz.
    [MENTION=79655]izan10[/MENTION], Twoje auto kiedy było wyprodukowane, jaki rynek i czy radio było wymieniane?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory