Strona 61 z 143 PierwszyPierwszy ... 11515253545556575859606162636465666768697071111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #601
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    A.R STELVIO 2.0 280 EXECUTIVE
    Postów
    56

    Domyślnie

    Auto kupiłem w lipcu 2018 , według serwisu produkcja listopad 2017 nic o tym nie wiem czy przed wydaniem było coś w aucie robione nie wiem też na jaki rynek go wyprodukowano jeśli koledzy macie czas i chęci proszę o ewentualne sprawdzenie tego egzemplarza , podaję VIN ZARFAHBNXJ7C03901.

  2. #602
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    niestety ePer dostepny dla wszystkich obecnie konczy sie gdzies w polowie 2017r, wiec VIN nic nie daje. zmiana na europe byla gdzies w listopadzie 2017, widocznie sie juz zalapales, ale jeszcze na wersje firmwaru ktora nie wspomaga AA/CP. na samym poczatku 2018r juz do salonow zjezdzaly auta z firmwarem 056.xxx.xxx w ktorych bylo AA/CP.
    jak Ci zalezy to wgrywaj 085.xxx.xxx wymien hub USB (ok 1tys kosztuje), zaktywuj w ASO AA/CP.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #603
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    A.R STELVIO 2.0 280 EXECUTIVE
    Postów
    56

    Domyślnie

    Jeszcze raz dzięki , jeśli nie jest to dla ciebie problemem to gdzie mogę wymienić hub z USB , przepraszam ale jestem zupełnie zielony w tych sprawach.

  4. #604
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    hub kupujesz i zakladasz sam albo zlecasz serwisowi. na alfaowner kolega moj (kgb) w stelvio montowal:
    https://www.alfaowner.com/Forum/alfa...l#post17428009

    musisz miec podwojny hub usb, bo tam wychodzi na to ze jest chip z licencja na AA/CP, bez niego sie nie odpali. hub niestety podrozal, wczesniej byly po ok ERU250, teraz ok EUR350. nowy numer wg tego co mi pisal kgb to 156147799, stary gdzies w watkach (moze i tym wczesniej) wklejalem.

    potem tylko potrzebujesz aktywowac w module ETM ustawienie Car Play, ale to tylko na Witech2 a takie maja w ASO wlasciwie tylko. No chyba ze dopiszesz sie na te grupowe retrofity ktore w czerwcu organizuje niegowic z gosciem z Wloch z Eurocompulsion (Warszawa, Wroclaw, Katowice). poczytaj sobie watek, moze sie jeszcze dopniesz, choc nie wiem czy nie jest juz lista zamknieta:
    http://www.forum.alfaholicy.org/giul...ofit_etc_.html

    u goscia graty sa taniej, wg ceny jaka podal na grupowa akcje chce EUR250.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #605
    Użytkownik Świeżak Avatar sledz98
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Lębork / Pomorskie
    Auto
    Stelvio 2.0 Super 200KM
    Postów
    116

    Domyślnie

    U mnie próba aktywacji skończyła się niczym, mimo podwójnego huba USB. Okazało się, że moje radio nie ma modułu GPS/DAB i za cholerę nie idzie uruchomić CP/AA. Jak wiadomo wymiana radia raczej jest problematyczna, więc chyba muszę żyć bez CP/AA...

    edit:
    Tak sobie myślę teraz, że jeśli zamówię Mopar Connect, to muszą mi wymienić radio na takie, które ma GPS, bo jak inaczej będą w stanie sprawdzać położenie auta? Chyba to przedyskutuję w salonie i może to będzie droga do CP/AA.
    Ostatnio edytowane przez sledz98 ; 16-06-2019 o 08:54

  6. #606
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,505

    Domyślnie

    Cytat Napisał sledz98 Zobacz post
    U mnie próba aktywacji skończyła się niczym, mimo podwójnego huba USB. Okazało się, że moje radio nie ma modułu GPS/DAB i za cholerę nie idzie uruchomić CP/AA. Jak wiadomo wymiana radia raczej jest problematyczna, więc chyba muszę żyć bez CP/AA...

    edit:
    Tak sobie myślę teraz, że jeśli zamówię Mopar Connect, to muszą mi wymienić radio na takie, które ma GPS, bo jak inaczej będą w stanie sprawdzać położenie auta? Chyba to przedyskutuję w salonie i może to będzie droga do CP/AA.
    Dab nie ma nic wspólnego rozumiem ze nie posiadasz nawigacji.

  7. #607
    Użytkownik Świeżak Avatar sledz98
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Lębork / Pomorskie
    Auto
    Stelvio 2.0 Super 200KM
    Postów
    116

    Domyślnie

    Nie, nie mam nawigacji.

  8. #608
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,505

    Domyślnie

    Cytat Napisał sledz98 Zobacz post
    Nie, nie mam nawigacji.
    Powiedz byleś przy aktywacji jak podłączyli kompa.

  9. #609
    Użytkownik Świeżak Avatar sledz98
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Lębork / Pomorskie
    Auto
    Stelvio 2.0 Super 200KM
    Postów
    116

    Domyślnie

    Tak.

  10. #610
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,505

    Domyślnie

    Cytat Napisał sledz98 Zobacz post
    Tak.
    I IKONKA DO ZATWIERDZENIA byla aktywna opisz dokladnie .

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory