Strona 64 z 143 PierwszyPierwszy ... 14545556575859606162636465666768697071727374114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 640 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #631
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Ja to w ogóle nie mam pojęcia dlaczego to działało tylko dla konkretnego formatu.

    W dobie responsywnych interfejsów a w szczególności na androidzie takie podejście wydaje się absurdalne i przestarzałe oraz kosztowne bo teraz muszą wypuszczać kolejną wersję i robić update.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  2. #632
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    No ja wątpię że to Alfy problem. Tu z zeszłego roku project manager z Google prezentuje AA widescreen

    Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka
    ten filmik dobrze znam, nawet jest podlinkowany w dyskusji na stronie AA w której pytałem/dostałem odpowiedz od Googla, tyle że to mogło być w aucie przygotowanym na targi z nieoficjalną konfiguracją dla radia, której jednak nie dali jeszcze w autach produkcyjnych bo np bazowało na niezatwierdzonych/nieoficjalnych/niegotowych specyfikacjach od Googla, albo po prostu ktoś nie przyklepał w FCA dodania tej funcji (np boją się ze ludzie do ASO zaczną jeździć i im zawracać głowę).

    dopytam jeszcze, może gość który mi odpowiadał się orientuje lub może się dowiedzieć czy to auto(radio) na targach było jakieś modyfikowane pod prezentację.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #633
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Probowalem dopytac przez formularz kontaktowy na stronie AR o sprawe wide-screena i AA. Niestety formularze zglaszaja blad przy probie wyslania zapytania. Konsultant na chat-cie tez nie byl w stanie za mnie zrobic zapytania, tez mial blad. Narazie wiec zglosil blad w systemie formularza
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #634
    Użytkownik Świeżak Avatar Prosper
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio B-TECH 2.0 TB 200KM
    Postów
    188

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    (...)Narazie wiec zglosil blad w systemie formularza
    Kabaret. Ale podobnych kwiatków na stronie AR jest więcej
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	haha.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	36.7 KB
ID:	259885

  5. #635
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vincent
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulia Super 2018
    Postów
    265

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Koledzy, mam dobre i złe wieści. Tu jest odpowiedź którą dostałem w piątek na wcześniej linkowanym forum od kogoś z Android Auto Team w sprawie supportu dla szerokiego ekranu dla Giulii/Stelvio:

    ...

    Czyli wychodzi że po stronie AA wszystko już jest, i jedynym brakującym ogniwem jest jakiś drobiazg zapewne w configu radia w aucie. I to jest zła wiadomość, bo wiemy jak po stronie AR działa updatowanie obecnych użytkowników. Ja mam firmware radia 085.xxx.xxx i nie działa, nowszych chyba nie ma. To co, zabieramy się za męczenie AR pytaniami o to kiedy zupdatują obecnych użytkowników o obsługę szerokiego ekranu dla AA?
    A ja natknąłem się na taki wątek:
    https://support.google.com/androidau.../9018790?hl=en

    Ktoś pyta o nowy interfejs AA:
    I got update version 4.4.592344-
    But The interface is still old
    Is this version have new interfaces ?
    Odpowiedź człowieka z AA mówi, że nowy interfejs będzie publikowany "later this summer" ale jeszcze nie jest dostępny.
    A to właśnie w nowym interfejsie (wg podlinkowanej strony: https://www.blog.google/products/and...new-look-io19/) ma być wsparcie dla różnych wymiarów ekranów.

  6. #636
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    demo które zrobili na CES2018 z szerokim ekranem było na starym interfejsie, zobacz screenshota parę postów wyżej. też gdzieś czytałem że w niektórych autach działa od wersji 4.1 czy 4.0 wide screen (Jaguar). link który podałeś to pytanie o nowy wygląd, IMHO pewnie nie ma to związku z szerokim ekranem (bym się mylił).
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 03-07-2019 o 20:48
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #637
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    A działa na E-class?

    Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka

  8. #638
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mat09
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia Veloce Ti Trofeo White
    Postów
    837

    Domyślnie

    W internecie ludzie donoszą, że dzisiejsza aktualizacja przynosi nowy interfejs. Niestety nie dla każdego. Sprawdźcie czy u Was działa, u mnie póki co nie ma dostępnej opcji.
    więcej info na reddicie: https://www.reddit.com/r/AndroidAuto/

  9. #639
    Użytkownik Świeżak Avatar lmilka
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia B-Tech
    Postów
    26

    Domyślnie

    Udało mi się włączyć nowy wygląd Android Auto na Galaxy S8. Niestety, jak nie było widescreen tak nie ma :-(
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190730_154513.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	56.9 KB
ID:	260819

  10. #640
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    A u mnie przestało działać Po aktualizacji i po podłączeniu kabla nic się nie dzieje, tylko ładuje telefon... (Galaxy S10)
    Pozdro,
    Bartas

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory