Strona 74 z 143 PierwszyPierwszy ... 24646566676869707172737475767778798081828384124 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 731 do 740 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #731
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vincent
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulia Super 2018
    Postów
    265

    Domyślnie

    U mnie po zainstalowaniu najnowszej wersji AA na smartfonie (albo po przełączeniu UI?), przestała działać komenda głosowa "wyślij wiadomość do xxx". Asystent odpowiada że nie rozumie.

    Wcześniej korzystałem z tej komendy wielokrotnie bez żadnych problemów. Teraz muszę mówić "wyślij wiadomość" a potem dodatkowo odpowiedzieć na pytanie do kogo. Jest to bardziej irytujące niż brak szerokiego ekranu. U was też tak to działa?

    Btw, wskazówki z google maps dalej wyświetlają mi się ekranie między zegarami (mam nawigację na pokładzie).
    Ostatnio edytowane przez vincent ; 20-08-2019 o 21:22

  2. #732
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał vincent Zobacz post
    Btw, wskazówki z google maps dalej wyświetlają mi się ekranie między zegarami (mam nawigację na pokładzie).
    No i to przynajmniej tłumaczy, dlaczego w pakiecie z Android Auto oferują teraz dużą nawigację, bo bez niej nie będzie wskazówek z gogle maps między zegarami
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  3. #733
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS; Ford Fiesta ST 3D 200KM, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito i Vespa125
    Postów
    607

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    to wiemy, skoro dziala od wersji 4.0 google twierdzi ze calkowicie odblokowal skalowanie ekranu na szeroki (moze wczesniej producenci niezalezni jak np Kenwood o ktorym wspomniales jakos to po swojemu ogarneli/omineli). rozumiem ze Ty masz pasek zamiast na dole to z lewej strony i drugi ekran z boku na tej ~1/3 ekranu na ktorej my mam tylko logo AA - np spotify - bo o tej funkcjonalnosci tu piszemy - to google dodal w wersji 4.0 dla aut z szerokim ekranem.
    ktos tu pisal ze w mazdzie 3 i jaguarze (nie wiem ktorym) dziala juz szeroki ekran, ale w wielu innych autach jeszcze nie.

    trzeba pisac do AR support, zaraz wypelnie formularz na stronie.
    Mam nawigację na całym ekranie, nie mam logo Android Auto. Może jednak wprowadzam Was w błąd, bo czy radio 2 din nas szeroki ekran?

  4. #734
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej_Kolbudy Zobacz post
    Mam nawigację na całym ekranie, nie mam logo Android Auto. Może jednak wprowadzam Was w błąd, bo czy radio 2 din nas szeroki ekran?
    2 din to kwestia raczej wysokości sprzętu, ale według mnie nie każde 2 din ma szeroki ekran, znaczy chyba bardziej tu chodzi o proporcje

  5. #735
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Nowy wygląd AA w mojej Giulietcie sprawuje się super. jest dużo bardziej ergonomiczny w obsłudze. Podobny do CP. Duże ikony, ciemne tło. Teraz to naprawdę fajny i użyteczny gadżet.

  6. #736
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,987

    Domyślnie

    to prawda, wygląd fajny, tylko jeszcze są jakieś zonki z AA mam co jakiś czas. Jak chciałem odpowiedzieć na wiadomość (nie wiem czy to kwestia nowego UI wcześniej zdarzyło mi się kilka razy głosowo wysyłać bez problemu) to zaczął do mnie gadać w jakimś dziwnym języku (pewnie wersje na mniej znaczące języki jeszcze są niedopracowane dlatego nie ma ich w Google Play), wiadomość SMS przyszła dzisiaj to nie wyświetliło jej w powiadomieniach tylko kopertka mignęła pomiędzy zegarami. Dziwne to wszystko, Google ma taki sztab ludzi, kasę, tyle już pracują nad AA a jeszcze jest to niedopracowane. W każdym razie i tak ogólnie jestem zadowolony z AA, liczę że z czasem poparią to na tyle że nie będzie się czego czepiać.

    Pytanie, czy macie coś takiego na AA że po paru minutach od włączenia Spotify muzyka się pauzuje. to dzieje się tylko raz i zawsze. Nie wiem o co chodzi - tak dzieje mi sie od kilku miesięcy, próbowałem wracać do starszej wersji AA na próbę ale też się to działo. Czy to jakiś update Spotify, Androida czy moze zmiana radia lub jego firmwaru? Dzieje sie tak zarówno na kablu USB, jak i przez AAGateway (normalnie tak działam z AA przez WiFi).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #737
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    A czy nie jest tak, że włączasz Spotify będąc w zasięgu np. sieci domowej, wyjeżdżasz z garażu i jak telefon gubi sieć domową, przechodzi na GSM, muzyka się zatrzymuje? Ja tak mam, zawsze jak wyjeżdżam z domu, a potem z firmy. Tak samo ginął mi Whatsapp (połączenie). Przez jakiś czas nie wiedziałem o co chodzi, już nawet podejrzewałem jakieś urządzenia energetyczne po drodze, bo z reguły w tych samych miejscach gubiłem sygnał. A to po prostu te same odcinki codziennie, w tym samym tempie i w tych samych momentach przełączanie sygnału.

  8. #738
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,987

    Domyślnie

    nie, to nie to. Spotify pauzuje tez jak wyjezdzam z miejsc gdzie nie mam zasiegu znanego WiFi - zawsze 3-5minut po pierwszym uruchomieniu. Poza tym najczesciej slucham playlisty zdownloadowanej na telefon w max jakosci, wiec polaczenia nie potrzebuje bo ma lokalnie muze. Kolejna sprawa to pod AAGateway mam hotspot w aucie (AA przez WiFi) i mam flow z Automate który od razu po polaczeniu BT wymusza polaczenie z Hotspotem, czyli w momencie odpalelenia AA juz jestem polaczony na hotspota (inaczej by sie nie polaczyl - musi byc WiFi juz przelaczone). Dziwne to jest, troche wkurzajace bo nie wiem jak to moge poparwic.

    Co do zasiegu sieci, w spotify jest to dziwne, ze mimo ze mam muze zdownloadowana, to jak gubie siec komorkowa to czasem na chwile sie zatnie. Nie wiem, moze czas sprobowac cos innego niz spotify, macie doswiadczenia z Deezerem czy Tidalem na AA?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #739
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280hp / AR Stelvio 2.9 510hp
    Postów
    149

    Domyślnie

    Używam tidala, jak na razie bez problemow. Sciagam płyty do katalogu off-line i bez problemow dziala. Wczoraj 1szy raz od kilku miesiecy tidal sie 'wysypal' na kilkanascie minut.

  10. #740
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    A czy nie jest tak, że włączasz Spotify będąc w zasięgu np. sieci domowej, wyjeżdżasz z garażu i jak telefon gubi sieć domową, przechodzi na GSM, muzyka się zatrzymuje? Ja tak mam, zawsze jak wyjeżdżam z domu, a potem z firmy. Tak samo ginął mi Whatsapp (połączenie). Przez jakiś czas nie wiedziałem o co chodzi, już nawet podejrzewałem jakieś urządzenia energetyczne po drodze, bo z reguły w tych samych miejscach gubiłem sygnał. A to po prostu te same odcinki codziennie, w tym samym tempie i w tych samych momentach przełączanie sygnału.
    Ja ma co prawda darmowa wersję Spotify i po kablu, ale u mnie się takie cuś nie dzieje. Nie ma tez tych dziwnych zaburzeń językowych co u Ciebie. Google maps i Waze śmiga aż miło.

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory