Strona 75 z 143 PierwszyPierwszy ... 25656667686970717273747576777879808182838485125 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #741
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    O jakich zaburzeniach językowych piszesz?

  2. #742
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    O jakich zaburzeniach językowych piszesz?
    to chyba [MENTION=80414]XJ6[/MENTION] pisal do mnie. te zaburzenia jezykowe wystapily jak wybralem ikonke powiadomien, odsluchalem wiadomosc i (tu nie pamietam) albo wybralem rotary padem odpowiedz albo powiedzialem 'odpowiedz'. normalnie, jak nacisne przycisk komendy glosowej i powiem 'wyslij wiadomosc do xxxx' to wszystko dziala bez zarzutu - sprawdzalem jadac autem przed chwila.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #743
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,619

    Domyślnie

    O taką odpowiedź odnośnie obsługi szerokiego ekranu otrzymałem
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20190822-143328.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	51.0 KB
ID:	261356

  4. #744
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    brak kompetencji a nawet nieumiejętność czytania ze zrozumieniem przez customer support AR poraża.
    2 dni temu wysłałęm im zapytanie przez formularz o takiej treści:

    Dzień dobry,
    W swojej Giulii mam Android Auto i obecnie firmware Infotainment-u zaktualizowany do najnowszej wersji MV085.... Wg informacji które od paru miesięcy krążą w sieci (artykuły, filmy itp), oraz potwierdzeniu tego przez support techniczny Google-a, aplikacja Android Auto od wersji 4.0 (wiosna 2019) wspiera szerokie ekrany w samochodach. Niestety ciągle nie działa to w żadnej AR Giulia/Stelvio a mam kontakt z wieloma użytkownikami poprzez forum internetowe (w aucie mam najnowszą wersję AA 4.5, zyskałem nowy wygląd, ale ciągle na ~1/3 ekranu auto wyświetla logo AA zamiast tworzyć drugi ekran). Wg przedstawiciela pomocy technicznej Googla, jest to blokowane po stronie samochodu ( w niektórych samochodach np nowych Mazdach czy Jaguarach już to działa), i sugerował skontaktować sie z producentem.

    Najlepsze jest to, że na wiosne 2018r Google wspólnie z Alfą Romeo prezentowało na targach właśnie tą funkcjonalność w AR Giulia, sądzę jednak że musiała to być jakaś wersja firmwaru infotainment-u która pozwalała włączyć tą funkcję, a produkcyjne wersje na to nie pozwalają.

    W związku z tym chciałbym zapytać w imieniu swoim i wielu zainteresowanych kolegów z forum, czy i kiedy możemy spodziewać się aktualizacji która w naszych autach odblokuje nową funkcjonalność AA. W jaki sposób też będzie dystrybuowany update? Oczekiwalibyśmy że w końcu AR zacznie udostępniać pliki (np przez konto przez które można ściągać nowe mapy) a nie chować je tylko dla siebie i co najwyżej w przypadku jakiegoś TSB/service newsa udostępniać link i to tylko dealerom/ po zalogowaniu i tylko gdy są problemy z radiem.

    Proszę o przekazanie tych spraw do odpowiedniego działu i udzielenie informacji.

    Pozdrawiam
    Dzisiaj dostałem taką odpowiedź od FCA która mnie zirytowała:
    Szanowny Panie,
    dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta.
    W odpowiedzi na Pana e-mail uprzejmie informujemy, że wydawcą aplikacji Android Auto jest Google. FCA Poland nie odpowiada za dostępność aplikacji w Polsce.
    Jednocześnie informujemy, że aplikacja jest także dostępna do pobrania poza sklepem Google Play: https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/ .
    Do prawidłowego działania Android Auto niezbędne jest połączenie telefonu z systemem multimedialnym za pomocą oryginalnego kabla USB.
    Detale dotyczace Android Auto: https://www.android.com/auto/.
    Służymy pomocą w razie dodatkowych pytań.
    Customer Care FCA EMEA
    WTF, więc od razu do nich:
    Dzien dobry,
    Czy Panstwo czytaliscie moje zapytanie, bo odpowiedz jest nie na temat?
    Prosze o przeczytanie ze zrozumieniem i odpowiedz na temat.
    Pozdrawiam
    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    O taką odpowiedź odnośnie obsługi szerokiego ekranu otrzymałem
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20190822-143328.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	51.0 KB
ID:	261356
    ktoś niekopetentny widać siedzi tam i wkleja coś co mu ktoś przygotował gdy zapytanie jest o Android Auto...
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #745
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,619

    Domyślnie

    No tak to wygląda przynajmniej. Pytanie o AA, czyli wkleić tekst nr 73...
    No ja właśnie w pytaniu też opisałem że sam AA działa dobrze, że google twierdzi, że kwestia leży po stronie Alfy i że chodzi mi tylko o obsługę pełnego ekranu...

  6. #746
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Może to offtop ale ostatnio zadałem im pytanie o aktualizację map - do małej navi spóźniają się już 5 miesięcy w stosunku do ostatniej, a prawie 3 miesiące po aktualizacji dla 8,8 cala (1031 w czerwcu). Odpowiedziano mi, że aktualizacje mogę pobierać ze strony Mopar. Odpisałem im, żeby nie robili ze mnie idioty. To się wyłączyło.

  7. #747
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,619

    Domyślnie

    My tu marudzimy, a może w Alfie wydarzyło się to o czym pisał fan zegarów cyfrowych Spk...
    Może alfa poszła tak do przodu, że w dziale obsługi Klienta nie ma już ludzi tylko pracują roboty

  8. #748
    Użytkownik Świeżak Avatar Prosper
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio B-TECH 2.0 TB 200KM
    Postów
    188

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    uprzejmie informujemy, że wydawcą aplikacji Android Auto jest Google
    Ależ to jest słabe. Uprzejmie informujemy, że do działania android auto potrzebny jest telefon, kabel USB oraz samochód.
    Chyba trzeba uderzać do Cassino, spłodzić coś po włosku i wysyłać bezpośrednio do źródła.

  9. #749
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,619

    Domyślnie

    Kolejna pomocna odpowiedź
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20190823-100316.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	65.0 KB
ID:	261381

  10. #750
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    do mnie nie odpisali póki co. w przeszlosci z reguly po 2-3 ping-pongu przestawali odpowiadac, ciekawe jak bedzie teraz
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory