Strona 78 z 143 PierwszyPierwszy ... 28686970717273747576777879808182838485868788128 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 771 do 780 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #771
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariusz11 Zobacz post
    A jaka to roznica jak zaczne zmniejszac głośność czy odbiore telefon? Jak zmniejszae glosnosc to audio gra za cicho. Chialbym, zeby poczatkowy dzwonek nie 'budzil zmarlych'
    a moze zamiast negowac spróbuj co Ci kolega poradzil? np glosnosc komunikatow z google maps reguluje sie w aucie tylko w momencie jak gada(czasem ciezko zkapac jak jest krotki komunikat), w pozostalych reguluje np glosnosc puszczonego radia.moze tak sano jest z dzwonkiem? sprawdz i nam napisz

  2. #772
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    np glosnosc komunikatow z google maps reguluje sie w aucie tylko w momencie jak gada
    Można zmienić głośność w samej aplikacji Google Maps -> ustawienia -> ustawienia nawigacji. Do wyboru są 3 ustawienia - mała, normalna i duża

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Mariusz11 Zobacz post
    Mam problem z telefonem S8, jak podłączam po kablu w Stelvio 280hp i dzwini ktos do mnie to glosnosc dzwnonka jest 'normalna' tzn adekwatna do ustawionego poziomu głośności. Wczoraj odebralem moja Q, po podłączeniu po kablu jak dzwoni telefon to umarlego by obudzilo radio gra cicho, ale dzwonek jest masakrycznie glisny jak to zmienic, bo nie mam pomysla. Dzieki za wszelkie podpowiedzi !
    Najpierw sprawdziłbym czy w menu alfy nie są podbite dźwięki na max

  3. #773
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał fuji Zobacz post
    Można zmienić głośność w samej aplikacji Google Maps -> ustawienia -> ustawienia nawigacji. Do wyboru są 3 ustawienia - mała, normalna i duża
    wiem i to kiedyś zmieniałem - na początku, ale to nie załatwiało sprawy jak chciałem. potem wyczaiłem że kręcąc pokrętłem w aucie zmienia się niezależnie każde źródło dźwięku - zauważcie że zmienia sie ikona.
    możliwe też że na telefonie kolega ma jakieś inne ustawienie głośności pomiędzy dzwonkiem a rozmową (ale przez BT, nie słuchawkę). warto popróbować, u siebie jakoś to poregulowałem i jest jak być powinno. nie negujcie tylko spróbujcie.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #774
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280hp / AR Stelvio 2.9 510hp
    Postów
    149

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    a moze zamiast negowac spróbuj co Ci kolega poradzil? np glosnosc komunikatow z google maps reguluje sie w aucie tylko w momencie jak gada(czasem ciezko zkapac jak jest krotki komunikat), w pozostalych reguluje np glosnosc puszczonego radia.moze tak sano jest z dzwonkiem? sprawdz i nam napisz
    jak zmieniam głośność dzwonka w telefonie (połączony kablem) to głośność dzwonka w alfie się nie zmienia. natomiast głośność w alfie zmienia się jak ściszam pokrętłem, tzn jak radio gra 'normalnie to i głośność dzwonka jest ok (samochód 'odpalony', ale bez jazdy). zauważyłem, ze mam wybrana opcje dostosowania głośności do hałasu otoczenia. sprawdzę podczas jazdy czy wyłączenie tej opcji pomaga.

  5. #775
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    mialbym prosbe, to temat o Android Auto a nie o glosnosci dzwonka, wiec w razie czego zalozcie prosze osobny watek, ten i tak juz jest ogromny i ciezko sie tu dokopac do informacji o AA.


    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    To daj znać jak dostaniesz kontakt do kogoś normalnego. Zaczniemy molestowac grupowo. Jak nie zrobią nic z tym AA to ostatnia Alfa.
    niestety nie dostalem zadnego kontaktu, zadzwonila pani z Wloch i mimo ze bylem stanowczy, nic nie szlo zalatwic ani sie dowiedziec i moj case zostal zamkniety. jedyna droga to ASO->TESEO->Wlochy, i jesli od nich nie uzyskamy informacji, to wtedy dziala Curstomer Support i wtedy oni moga poganiac sprawe.

    Niestety ja w tej sprawie dzialac nie moge, bo moje auto nie mialo wyswietlacza szerokiego w konfigu fabrycznym, dzialajcie zatem Wy, zglaszajcie, opiszcie sprawe ze bylo demo w Giulii na targach 2018 i ze google twierdzi ze apka od wersji 4.0 ma juz ta obsluge udostepniona i ze odpowiedzieli nam zeby kontaktowac sie z producentem auta w sprawie odblokowania po stronie auta.

    Ja przy nastepnej zmianie oleju (zrobie za jakis miesiac/dwa) zajme sie za to zglaszaniem innych pierdol, ot chocby problematyczne wyjscie z trybu przesuwania mapy podczas nawigacji (trzeba np glosowo wybrac od nowa cel, albo dac polecenie np wyszukania stacji benzynowych), sporadyczne problemy z powrotem na dzwiek mediow po zakonczeniu rozmowy (musze zrobic szybkie polaczenie telefoniczne jeszcze raz i wraca - tak bylo na 3 telefonach, obu radiach i roznych wersjach AA, firmwaru infotainmentu, Androida itp), czy np bardzo zadkie zapominanie listy ulubionych stacji FM (na starym radiu za 8mcy zdarzylo sie to 2 razy, na nowym za 6mcy raz osatnio, mimo ze mam najnowszy firmware).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #776
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Bawiłem się ostatnio AA w Jeepie GC i muszę powiedzieć, że działa to bardzo sprawnie. Full dotyk. Wszystko się renderuje bardzo płynnie. Zero problemów z podłączeniem. Nie ma "pustego miejsca" na ekranie. Nie jestem pewien czy w Jeepie jest nowa wersja z szerszym ekranem czy po prostu wpasowana przez menu dolne i górne.

    Wygląda to tak (nie mam własnego zdjęcia bo w moim telefonie jak działa AA to nie działa aparat).
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2019_Jeep-Grand-Cherokee-Interior-Uconnect-Android-Auto.jpg.img.1440.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	54.5 KB
ID:	261538

    Jak to dopracują i będzie bezprzewodowe połączenie to jestem na tak. Obecnie zostaję przy swoim telefonie z google maps
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  7. #777
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    ten ekran nie ma problemu jak szerokie, po prostu dla AA przydzielili obszar standardowego, na jednoekranowy wariant jak w Giulii/Stelvio 6.5".

    bezprzewodowe mozna miec w G/S tak jak ja od poczatku tego roku mam (AAGateway i drugi/stary telefon na stale w aucie robiacy za bramkę WiFi dla AA), niestety kosztem plynnosci (choc da sie przebolec) i jednak jeszcze sporadycznymi problemami (niedopracowana apka, czasem problemy z polaczeniem sie)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #778
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    pojawiła się wersja 4.6 AA, żadnych nowych opcji nie widzę w ustawieniach/trybie developera, po podłączeniu też na pierwszy rzut oka tak samo.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #779
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    pojawiła się wersja 4.6 AA, żadnych nowych opcji nie widzę w ustawieniach/trybie developera, po podłączeniu też na pierwszy rzut oka tak samo.
    Masz pomysł gdzie pisać? W USA czytałem, że Alfa odpisała, że AA wygląda obecnie tak jak zostało to zaprojektowane i nie zamierzają bić z tym robić.


    Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

  10. #780
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    Masz pomysł gdzie pisać? W USA czytałem, że Alfa odpisała, że AA wygląda obecnie tak jak zostało to zaprojektowane i nie zamierzają bić z tym robić.


    Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
    nie mam pomysłu - może ktoś na forum ma jakiegoś emaila do kogoś wyżej? mam wrażenie żeby to zadziałało to musiałaby być jakaś lista z wieloma podpisami. Póki co narazie trzeba atakować poprzez ASO i wymuszać ticket TESEO, może jak tego będzie więcej to w końcu zrobią update a wtedy "tylko" trzeba będzie go jakoś wydobyć od FCA (nie udostępniają normalnie, ale może jakaś kampania się trafi - np ja mam najnowszy ale coś tam bym zgłosił bo zdarzyło się że radio zgubiło ustawienia stacji, czy zwariowało gdy zaraz po zakończeniu rozmowy przez AA odbierałem kolejną - zaczęło przełączać jak głupie pomiędzy radiem a telefonem i do rozłączenia AA każda próba rozmowy tak wyglądała juz)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory