Strona 80 z 143 PierwszyPierwszy ... 30707172737475767778798081828384858687888990130 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #791
    Użytkownik Świeżak Avatar McStadt
    Dołączył
    09 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-Tech 280KM Pb MY2019
    Postów
    71

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    super, i daj znac jaka wersje infotainmentu raporuje Twoje radio. wiesz jak na androidzie zainstalowac AA? nie ma w pl( z reszta nie tylko, Bułgaria tez) w sklepie play
    Pobrałem ze strony apk mirror

  2. #792
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Będzie yanosik w Apple Car Play.

    https://www.tabletowo.pl/yanosik-app...-android-auto/
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  3. #793
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    Co to się dzieje! Zamknięte hermetycznie środowisko Apple jest bardziej otwarte na firmy zewnętrzne niż z założenia otwarty Android... Google z Android Auto robi to co robił kiedyś Apple z apple store (mocne limitacje, tylko kilku partnerów, najpierw ich produkty, itp)
    Pewnie będzie trzeba tak zrobić jak pisał tutaj jeden kolega - kupić iphone tylko do auta.
    Pozdro,
    Bartas

  4. #794
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Ponieważ nie mamy już dostępu do eLearn/service newsów itp od kiedy FCA poblokowało kilka tyg temu możliwość wejścia za free, próbowałem się wczoraj dowiedzieć odnośnie dostępności nowszej wersji firmwaru radia (MV090.xxx.xxx) przy okazji wymiany oleju i kampani 8242. Poprosiłem diagnostę żeby rzucił okiem na service newsy z ostatnich 2 mcy - powiedział że nic nie było. W salonie myślałem że dorwę jakąś świeżynkę z tym firmwarem+8.8" i spróbuję czy może w niej działa już dzielony ekran dla Android Auto - niestety najnowsze auto miało jescze MV085 który też mam, tak więc narazie nic się nie dowiedziałem.

    Wczoraj wgrałem też nowszą kompilację AA 4.7, też nic nie zmienia, żadnych nowych opcji nie widzę.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #795
    Użytkownik Świeżak Avatar bartekpl
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    83

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfa.bravo Zobacz post
    Dużo czytałem, dużo probówałem z najnowszym AA i opcjami developerskimi i faktycznie wygląda to na problem wyłącznie po stronie AR, które musi grzebnąć coś w sofcie. Stwierdziłem, że zanim pewnie to się ruszy to mi się abonament skończy, więc z bólem serca kupiłem używanego iPhone 5S za małe pieniądze (zarzekałem się że nigdy nie kupię nic co się zaczyna na iXxxx, ale cóż...), wsadziłem kartę z internetem, wrzuciłem do schowka i mam problem z głowy - mam nadzieję, że taki patent się sprawdzi. Jedyny minus jaki widzę, to brak swojego telefonu w opcjach, bo iPhone z CarPlay ma priorytet. Ale plus taki, że odpalam auto i mam od razu muzykę ze Spotify a nie czekam aż się połączy z telefonem a i tak często się gubi w tym. Od iOS 12 jest dostęp do Google Maps więc mam wszystko co mi potrzeba. W końcu wygląda to jak powinno.

    Załącznik 262439 Załącznik 262440

    Panowie, nie wiem czy jest sens czekać na poprawkę od AR, bo nawet jak ją dostaniemy, to w AA zamiast logo po prawej będziemy mieli raczej czarny pasek z godziną i datą jak tutaj: https://www.cnet.com/roadshow/news/w...2020-lexus-rx/

    Dalej lipa...
    Próbowałeś modować iphona?
    mam na myśli jailbreak i instalacja Car Bridge.
    Możesz mieć wtedy netflixa, youtube i praktycznie większość aplikacji na ekranie alfy.
    tak to wygląda:
    https://www.youtube.com/watch?v=S70gHppnS60

  6. #796
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    Minus jest taki, że nie mamy dotykowego ekranu i część aplikacji nie obsłużysz po prostu tylko pokrętłem.
    Pozdro,
    Bartas

  7. #797
    Użytkownik Świeżak Avatar bartekpl
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    83

    Domyślnie

    To prawda, na szczęście jest jeszcze NGXplayer. On obsługuje pokretlo, może ktoś testował?

  8. #798
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    W wątku na reddicie ktoś pisze, że trzeba męczyć producenta auta o wsparcie dla widescreen.
    W skrócie: zanim widescreen był wspierany przez google to część producentów umieszczała na sztywno obrazek z Android, żeby zmniejszyć ekran dla AA. No i co z tego, że AA już wspiera szeroki ekran, jak ograniczenie nadal istnieje i aplikacja dopasowuje się do pozostałej części... Ktoś dał ciała w AR.
    Wątek:
    https://www.reddit.com/r/AndroidAuto...hyundai_ioniq/

    Gdzie to zgłaszaliście?
    Pozdro,
    Bartas

  9. #799
    Użytkownik Świeżak Avatar alfa.bravo
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce 280HP Q4
    Postów
    65

    Domyślnie

    Pytanie co Google rozumie pod pojęciem obsługi szerokiego ekranu. Czy to, że całość dopasuje się do ekranu i będzie w miarę responsywne, czy to, że dopasuje się w ten sposób, że jeżeli szerokość ekranu będzie większa niż X, to wyświetlą to co wyświetlali w oknie po lewej (dalej małe) a po prawej swój pasek z datą i godziną. Logo AA narzucone przez soft producenta zostanie zastąpione udawanym paskiem, który jest niby częścią AA. Ktoś widział szeroki ekran po aktualizacji AA z mapą na pełny ekran jak w CarPlay? Bo jak tak to ma działać to szkoda sobie nawet głowę zawracać zgłoszeniami do AR, bo AA dalej będzie pod tym względem w tyle w stosunku do Carplay.

  10. #800
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2019
    Auto
    sTELVIO 2.0T 280km
    Postów
    32

    Domyślnie

    Witam, czy przy tej wersji oprogramowania dogram android auto 002.009.043 ? Czy lepiej dać sobie spokój odrazu Dzikuje za odpowiedz mam jeden port usb w schowku, a drugi pod radiem Ewentualnie jak sprawdzic na szybko czy Android auto jest ?

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory