Strona 81 z 143 PierwszyPierwszy ... 31717273747576777879808182838485868788899091131 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 801 do 810 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #801
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał jazdza Zobacz post
    Witam, czy przy tej wersji oprogramowania dogram android auto 002.009.043 ? Czy lepiej dać sobie spokój odrazu Dzikuje za odpowiedz mam jeden port usb w schowku, a drugi pod radiem Ewentualnie jak sprawdzic na szybko czy Android auto jest ?
    nie, bo masz radio pierwszej generacji. przy okazji,nie masz tez aktualnej wersji softu dla 1 gen, jest z koncowka 055, linki do pobrania i instrukcje updatow sa wrzucone w 1 post watku o infotainment update na podforum Giulii na forum alfaowner.com
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #802
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2019
    Auto
    sTELVIO 2.0T 280km
    Postów
    32

    Domyślnie

    Dziękuję za informację a no tak tylko jak androida nie można wgrać to taka aktualizacja nie ma sensu :p

  3. #803
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    wersja 002.009.055 poprawia wiele krytycznych oroblemow we wspolpracy radia z wieloma telefonami
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #804
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Ponieważ przymierzam się do Giulii a raczej będzie to auto stockowe lub używane chciałem Was zapytać czy warto się upierać na AA/CP czy jednak jak znajdę fajną sztukę to olać brak tego udogodnienia bo nawigacja wystarczy?

  5. #805
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    Ponieważ przymierzam się do Giulii a raczej będzie to auto stockowe lub używane chciałem Was zapytać czy warto się upierać na AA/CP czy jednak jak znajdę fajną sztukę to olać brak tego udogodnienia bo nawigacja wystarczy?
    Oj obawiam się że możesz uzyskać z gołą różne odpowiedzi...
    Jak dla mnie oto navi nie jest zła i mi wystarcza

  6. #806
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    Ponieważ przymierzam się do Giulii a raczej będzie to auto stockowe lub używane chciałem Was zapytać czy warto się upierać na AA/CP czy jednak jak znajdę fajną sztukę to olać brak tego udogodnienia bo nawigacja wystarczy?
    tak jak Kurynio napisał, każdy powie coś innego.
    jak weźmiesz stock bez AA/ACP to pewnie wypadałoby mieć ori navi, która moim zdaniem jest do kitu a jak weźmiesz wersję z 6.5" to nawet aktualizacji nie ma (podejżenie że pchali radia z mniejszą pamiecią i już się nie miszczą obecne wersje). poza tym w ori live traffic w PL to pobożne życzenie. AA lub ACP i jedziesz na Google Maps/Waze a pewnie w przyszłości na AUtomapie czy czymś kolwiek innym.
    Dla mnie osobiście AA jest opcją must have.

    Oczywiście zostaje możliwość retrofitu jeśli ktoś już w aucie nie grzebał i nie zblokował i jeśli jest radio nowego typu (czyli firmware minimum MV051.xxx.xxx lub jeśli chodzi o auta z EU data produkcji gdzieś >drugiej połowy listopada 2017)

    Wada AA/ACP to kabelek, ale są i na to sposoby (ja korzystam po WiFi, nie wyjmuję telefonu z kieszeni, odpala mi sie AA tylko przez WiFi nie jest tak płynne - da się jednak używać)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #807
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Dla mnie osobiście AA jest opcją must have.
    potwierdzam, mimo ze podpinam kablem to jest to super mega wygodne. abiorac pod uwage ze masz juz ostrzezenia o kontrolach, fotoradarach, wypadkach itp i nie musisz miec Yanosika na AA to juz w ogóle.

  8. #808
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartas82 Zobacz post
    W wątku na reddicie ktoś pisze, że trzeba męczyć producenta auta o wsparcie dla widescreen.
    W skrócie: zanim widescreen był wspierany przez google to część producentów umieszczała na sztywno obrazek z Android, żeby zmniejszyć ekran dla AA. No i co z tego, że AA już wspiera szeroki ekran, jak ograniczenie nadal istnieje i aplikacja dopasowuje się do pozostałej części... Ktoś dał ciała w AR.
    Wątek:
    https://www.reddit.com/r/AndroidAuto...hyundai_ioniq/

    Gdzie to zgłaszaliście?
    Czytałem forum Mercedesa i mają ten sam problem, co my i producent nie zamierza nic poprawić.

    Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

  9. #809
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    No właśnie, zgłaszał ktoś do serwisu ten problem jak kiedyś o tym gadaliśmy? Ja zgłosiłem pod koniec sierpnia, ale cisza

  10. #810
    Użytkownik Świeżak Avatar alfa.bravo
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce 280HP Q4
    Postów
    65

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Wada AA/ACP to kabelek, ale są i na to sposoby (ja korzystam po WiFi, nie wyjmuję telefonu z kieszeni, odpala mi sie AA tylko przez WiFi nie jest tak płynne - da się jednak używać)
    Jak rozwiązałeś problem zasilania telefonu, który robi za AA Gateway? Tak jak pisałem ja wrzuciłem iPhone'a do schowka i korzystam z CarPlay, ale minus tego jest taki, że jak auta nie odpalam np. 3-4 dni to telefon pada. Jako, że u mnie pokazuje, że 94% zużycia to szukanie sieci, chciałem to ogarnąć czymś jak Tasker na Android, że tryb samolotowy się włącza jak straci z zasięgu Bluetooth Alfy lub zasilanie, a wyłącza automatycznie jak wykryje Bluetooth Alfy albo straci zasilanie, ale problem, że na iOS nie mogę nic takiego znaleźć...
    Ostatnio edytowane przez alfa.bravo ; 21-10-2019 o 14:47

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory