Strona 82 z 143 PierwszyPierwszy ... 32727374757677787980818283848586878889909192132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 820 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #811
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    tak jak Kurynio napisał, każdy powie coś innego.
    jak weźmiesz stock bez AA/ACP to pewnie wypadałoby mieć ori navi, która moim zdaniem jest do kitu a jak weźmiesz wersję z 6.5" to nawet aktualizacji nie ma (podejżenie że pchali radia z mniejszą pamiecią i już się nie miszczą obecne wersje). poza tym w ori live traffic w PL to pobożne życzenie. AA lub ACP i jedziesz na Google Maps/Waze a pewnie w przyszłości na AUtomapie czy czymś kolwiek innym.
    Dla mnie osobiście AA jest opcją must have.

    Oczywiście zostaje możliwość retrofitu jeśli ktoś już w aucie nie grzebał i nie zblokował i jeśli jest radio nowego typu (czyli firmware minimum MV051.xxx.xxx lub jeśli chodzi o auta z EU data produkcji gdzieś >drugiej połowy listopada 2017)

    Wada AA/ACP to kabelek, ale są i na to sposoby (ja korzystam po WiFi, nie wyjmuję telefonu z kieszeni, odpala mi sie AA tylko przez WiFi nie jest tak płynne - da się jednak używać)


    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Suzumushi Zobacz post
    potwierdzam, mimo ze podpinam kablem to jest to super mega wygodne. abiorac pod uwage ze masz juz ostrzezenia o kontrolach, fotoradarach, wypadkach itp i nie musisz miec Yanosika na AA to juz w ogóle.
    Dzięki chłopaki! Temat prosty jak budowa cepa. AA musi być!

  2. #812
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Uruchomiłem sobie carplay w Stelvio z dużym ekranem. Dzień i noc w porównaniu do AA.

    Jedyne co mnie zniechęca do zakupu iPhone to brak pełnego asystenta glosowego w języku polskim, któremu można dyktować wiadomości whatsapp itd.

    Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

  3. #813
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfa.bravo Zobacz post
    Jak rozwiązałeś problem zasilania telefonu, który robi za AA Gateway? Tak jak pisałem ja wrzuciłem iPhone'a do schowka i korzystam z CarPlay, ale minus tego jest taki, że jak auta nie odpalam np. 3-4 dni to telefon pada. Jako, że u mnie pokazuje, że 94% zużycia to szukanie sieci, chciałem to ogarnąć czymś jak Tasker na Android, że tryb samolotowy się włącza jak straci z zasięgu Bluetooth Alfy lub zasilanie, a wyłącza automatycznie jak wykryje Bluetooth Alfy albo straci zasilanie, ale problem, że na iOS nie mogę nic takiego znaleźć...
    slave jest w schowku na stałe i podłączony do USB. wyjąłem kartę SIM, a hotspota włącza flow na AUtomate z jakimś tam włączonym workaroundem - działą mimo braku karty SIM i super. wszystko powyłączane (BT, usługi itp), więc bateria trzyma jak szalona nawet jak mało jeżdżę.
    Telefon master w kieszeni, na jazdy po mieście nie ma problemu, na długie trasy (żadko robię) mam kabelek podłączony do slotu z tyłu pod nawiewami na tylną kanapę, przeprowadzony z boku fotela pasażera - jak potrzeba to sobie wtedy podepnę. Jeśli ktoś dużo jeździ to dobrze byłoby kupić telefon z ładowaniem indukcyjnym i dodać sobie gdzieś podstawkę.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    Uruchomiłem sobie carplay w Stelvio z dużym ekranem. Dzień i noc w porównaniu do AA.

    Jedyne co mnie zniechęca do zakupu iPhone to brak pełnego asystenta glosowego w języku polskim, któremu można dyktować wiadomości whatsapp itd.

    Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
    tak też słyszałem, choć z każdą nową werjsą AA jest coraz lepiej (choćby nowy interfejs który można włączyć ok tych 3 miesięcy). co do poleceń głosowych w AA, niby działa, ale w Spotify trzeba jechać po angielsku ciągle (przynajmniej jak próbowałem jakieś 2 miesiące temu), więc też nie jest super kolorowo.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    - - - Updated - - -



    Dzięki chłopaki! Temat prosty jak budowa cepa. AA musi być!
    ostatecnie jeszcze auto z nowym radiem ale bez AA/ACP i próbować aktywować - z obecną wiedzą o wymaganych zmianach proxi myślę że 99% szans na powodzenie.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #814
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Czyli dobrze zrozumiałem,że jak kupię Giulie z 2017 z ośmiocalowym ekranem to jest szansa dograć AA? Czy po VINie da się sprawdzić czy auto ma radio nadające sie do takiego retroliftu?

  5. #815
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Auto
    Mito 135 MA TCT było, Giulietta 170 MA TCT_była, Stelvio 200KM, Ducato 3,0 160 AT był, Corsa 130
    Postów
    221

    Domyślnie

    W Stelvio jest ładowanie indukcyjne telefonu w schowku - trzeba tylko wyjąć organizer schowka i popatrzeć na ikonę czy jest ładowanie. Przynajmniej u mnie tak jest - nie wiem czy to standard czy opcja. Niestety mam Iphone'a bez ładowania indukcyjnego wiec nie uzywam. AA i CP działa od Iphone 6 wzwyż. 4 nie działa, 5 nie wiem.

  6. #816
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał ignacy Zobacz post
    W Stelvio jest ładowanie indukcyjne telefonu w schowku - trzeba tylko wyjąć organizer schowka i popatrzeć na ikonę czy jest ładowanie.
    ???
    Ale to jakaś ukryta opcja, bo nigdzie nie ma o tym mowy

  7. #817
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Mi to raczej wygląda na symbol kluczyka...Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20191102_164001.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	46.3 KB
ID:	263233

  8. #818
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    to jest awaryjne doładowanie kluczyka - tak żeby móc odpalić jak wyładuje się bateria w nim.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #819
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,508

    Domyślnie

    Cytat Napisał ignacy Zobacz post
    W Stelvio jest ładowanie indukcyjne telefonu w schowku - trzeba tylko wyjąć organizer schowka i popatrzeć na ikonę czy jest ładowanie. Przynajmniej u mnie tak jest - nie wiem czy to standard czy opcja. Niestety mam Iphone'a bez ładowania indukcyjnego wiec nie uzywam. AA i CP działa od Iphone 6 wzwyż. 4 nie działa, 5 nie wiem.
    bajki opowiadasz

  10. #820
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    to jest awaryjne doładowanie kluczyka - tak żeby móc odpalić jak wyładuje się bateria w nim.
    Ale na jakiej zasadzie, że niby?

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory