Strona 83 z 143 PierwszyPierwszy ... 33737475767778798081828384858687888990919293133 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 821 do 830 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #821
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Ale na jakiej zasadzie, że niby?
    no indukcyjnie, ale mikro moc porównując do ładowania indukcyjnego dla telefonu. a może nawet nie tyle doładowanie tylko zasilenie na czas transmisji - coś jak karty/naklejki zbliżeniowe RFID (typu karnety narciarskie czy karty parkingowe na abonamentowych parkingach)

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    Czyli dobrze zrozumiałem,że jak kupię Giulie z 2017 z ośmiocalowym ekranem to jest szansa dograć AA? Czy po VINie da się sprawdzić czy auto ma radio nadające sie do takiego retroliftu?
    ekran nie ma nic do rzeczy. liczy się które radio. auto musi być wyprodukowane gdzieś minimum w drugiej połowie listopada 2017. najbezpieczniej sprwdzić jaka wersja firmwaru jest w radiu - wchodzisz w menu, grzebiesz ustawienia aktualizacje firmwaru aktualna wersja (czy jakoś tak) i masz numer - musi być minimum MV051.xxx.xxx (nowsze to MV056, MV059, MV072,MV080, MV081, MV085 lub ostatnio MV090), musisz minimum wgrać MV056 bo to był pierwszy który wspierał AA, choć jest na sieci update do MV085 polecam. Od MV072 na 8.8" jest ciut większy obraz z kamery cofania - taka mini zaleta.
    zmieniasz do tego hub USB na podwójny (musisz, bez niego nie ruszy - tam jest coś a'la chip z licencją - koszt ok 1500zł w ASO), przygotowujesz proxi odpowiednio pod aktywację MESem, potem aktywacja na Witech2 u zaprzyjaźnionego dealera i powinno ruszyć. Do tego możliwe że uda CI się dodać ustawienie wyłączające odjeżdżanie fotela gdybyś kupił alfę z elektrycznymi fotelami i wersją firmwaru ruadia MV051-MV059 (tu manual https://stuff4car.com/?strona=aktualnosc&id=13).

    Z drugiej strony mają za niedługo wyjść urządzenia dodające AA?ACP do Giulii bez - min Leo ma coś takiego mieć, więc jeśli to zrobią solidnie, to moze będzie można olać sprawy skupiania się nad zakupem auta z nowym radiem i retrofitem (który nie jest tani i 100% pewny)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #822
    Użytkownik Znawca Avatar Yarek
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    WLKP.
    Auto
    159 2,4 JTDM Q4 TI, Giulietta 1,4 MA.
    Postów
    1,209

    Domyślnie

    Mam Stelvio z 2019. Jak wgrać Android Auto? Jestem laikiem w tych sprawach. Mam apkę AA na telefonie. Działa, ale nic mi nie pokazuje na wyświetlaczu auta.

  3. #823
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    pisalem, dawalem linki. jak jestes laikiem, nie masz sprzetu i nie znalazles info to odpusc, daj komus zarobic lub kupisz akcesorium ktore to doda
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #824
    Użytkownik Znawca Avatar Yarek
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    WLKP.
    Auto
    159 2,4 JTDM Q4 TI, Giulietta 1,4 MA.
    Postów
    1,209

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    pisalem, dawalem linki. jak jestes laikiem, nie masz sprzetu i nie znalazles info to odpusc, daj komus zarobic lub kupisz akcesorium ktore to doda
    Popróbuję!
    Ostatnio edytowane przez Yarek ; 03-11-2019 o 12:38

  5. #825
    Użytkownik Znawca Avatar Yarek
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    WLKP.
    Auto
    159 2,4 JTDM Q4 TI, Giulietta 1,4 MA.
    Postów
    1,209

    Domyślnie

    Już zainstalowane. Proste jak drut. Przewód USB musi być oryginał od danego telefonu.
    Chodzi jak trzeba.

  6. #826
    Użytkownik Rowerzysta Avatar dk08012
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Giulia 2.2 ZF 8HP
    Postów
    355

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yarek Zobacz post
    Już zainstalowane. Proste jak drut. Przewód USB musi być oryginał od danego telefonu.
    Chodzi jak trzeba.
    Yarek opisz jakie miałeś radio, wersje itp i co zrobiłeś, bo tutoriala nie ma
    AR Giulia 2.2 2016 ZF8

  7. #827
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    122

    Domyślnie

    Cytat Napisał dk08012 Zobacz post
    Yarek opisz jakie miałeś radio, wersje itp i co zrobiłeś, bo tutoriala nie ma
    Wydaje mi się, że Yarek po prostu podpiął telefon, AA miał z fabryki.

    Czekamy na wieści w sprawie tej dokładki, carplay po wifi byłby idealny.

  8. #828
    Użytkownik Znawca Avatar Yarek
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    WLKP.
    Auto
    159 2,4 JTDM Q4 TI, Giulietta 1,4 MA.
    Postów
    1,209

    Domyślnie

    Kilka dni temu ściągnąłem apkę AA z mirror. Podłączyłem USB do tel. i auta - ale musiałem użyć oryginalnego przewodu USB - ładowarki od tego tel. i wskoczyło mi na wyświetlacz. Wszystko działa. Dodatkowo ściągnąłem Waze. Działa i Google Maps, i Waze.
    Auto teraz mam w trasie (bo to Żony), więc nie mogę sprawdzić wersji itd.

  9. #829
    Użytkownik Rowerzysta Avatar dk08012
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Giulia 2.2 ZF 8HP
    Postów
    355

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yarek Zobacz post
    Kilka dni temu ściągnąłem apkę AA z mirror. Podłączyłem USB do tel. i auta - ale musiałem użyć oryginalnego przewodu USB - ładowarki od tego tel. i wskoczyło mi na wyświetlacz. Wszystko działa. Dodatkowo ściągnąłem Waze. Działa i Google Maps, i Waze.
    Auto teraz mam w trasie (bo to Żony), więc nie mogę sprawdzić wersji itd.
    ok, nie było pytania, myślałem ze robiłes retrofit.
    AR Giulia 2.2 2016 ZF8

  10. #830
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yarek Zobacz post
    Już zainstalowane. Proste jak drut. Przewód USB musi być oryginał od danego telefonu.
    Chodzi jak trzeba.
    spoko, napisałeś jakbyś chciał robić retrofit (że nie miałeś tej opcji z fabryki). z resztą tu też było pisane wiele razy a podstawa w każdym aucie z AA ori lub dobry kabel USB.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory