Strona 84 z 143 PierwszyPierwszy ... 34747576777879808182838485868788899091929394134 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 831 do 840 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #831
    Użytkownik Świeżak Avatar MaZzi_M
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Veloce
    Postów
    97

    Domyślnie

    Halo, odeszliśmy od tematu. Ktoś dostał odpowiedź nt. pełnego ekranu w AA? Ostatnio podłączyłem iPhone i zaczęła mnie ta zaślepka denerwować ;p

  2. #832
    Użytkownik Świeżak Avatar Prosper
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio B-TECH 2.0 TB 200KM
    Postów
    188

    Domyślnie

    Uważam że się nie doczekamy. Cięcie kosztów, tornado w zarządzie po fuzji z żabojadami. Będziemy sobie przychodzić do salonów w niedzielę z dzieciakami, siadać za sterami MY2020 i rozkoszować szerokim, dotykowym ekranem.

  3. #833
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    pytanie do tych co mają AAGateway zainstalowany (beta RC3). Pamiętacie może czy jakieś apk się ściągało na komórkę z XDALabs czy bezpośrednio to się instalowało? Pytam bo podkuszony zostałem do próby z nową próbną wersją AAGateway, okazało się że nie udało mi się jej zainstalować na masterze (nie ciągnęła się z XDALabs), więc postanowiłem wrócić do starej RC3. Niestety jej tez nie mogę pociągnąć na żaden telefon z XDALabs. I co teraz? Ma ktoś może APK albo wiedze jak to szybko rozwiązać? na początku roku wielokrotnie ściągałem tą apkę z XDALabs (po rozwiązaniu problemu z płatnością autoryzacyjną symbolicznego $1)?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #834
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Są dwie RC3? Jeśli dobrze pamiętam to ja mam zainstalowane prosto z XDA Labs i nie musiałem nic kombinować.

    Jeśli masz problem z pobraniem APK z XDA to napisz do Emila na email i Ci wyśle załącznikiem dobre APK. Robiłem tak kiedyś z niepubliczną Headunit Reloaded. Ewentualnie pomoże co jest nie tak

  5. #835
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    nie, jedna RC3, ale jest od września apka napisana całkiem od nowa - instaluje się osobne na masterze i slavie, inaczej się nazywają, i inaczej działają - te własnie próbowałem - przesłał mi je ktoś kto zdecydował się na testy. no ale się nie udało jej zainstalować na masterze, a RC3 musiałem odinstalować i tak sobie narobiłem problemu bo też z powrotem RC3 nie da się pociągnąć. wcześniej też nigdy nie miałem problemu z pobieraniem z XDALabs. Napisałem na forum xda-developers i Emil się do mnie odezwał, na priv z nim to załatwiam właśnie. ciekaw jestem co mi napisze, czy przekona mnie na próby nowej, czy przyzna mi rację że dla mojego konfigu (bez roota, oba android 8 i chcę hotspot na slave) lepszym rozwiązaniem póki co jest stara RC3 która w połączeniu z flow-ami z Automate u mnie sobie radzi jako tako.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #836
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vincent
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulia Super 2018
    Postów
    265

    Domyślnie

    Trochę zmieniając temat: ostatnio przestała działać mi komenda głosowa "wyślij wiadomość do ..." w android auto. Asystent się po prostu wyłącza. Czy ktoś jeszcze zauważył taki problem?

    Pixel 2 XL, Android 10 (problem mógł się pojawić z aktualizacją do 10, ale nie jestem pewien).

  7. #837
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280hp / AR Stelvio 2.9 510hp
    Postów
    149

    Domyślnie

    Cytat Napisał vincent Zobacz post
    Trochę zmieniając temat: ostatnio przestała działać mi komenda głosowa "wyślij wiadomość do ..." w android auto. Asystent się po prostu wyłącza. Czy ktoś jeszcze zauważył taki problem?

    Pixel 2 XL, Android 10 (problem mógł się pojawić z aktualizacją do 10, ale nie jestem pewien).
    U mnie tak samo

  8. #838
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vincent
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulia Super 2018
    Postów
    265

    Domyślnie

    A jaką masz wersję Androida?

    Bo zauważyłem też, że teraz AA jest wbudowane w system, nie da się go odinstalować - co najwyżej można usunąć wgrane aktualizacje (ale problem u mnie jest zarówno na "systemowej" wersji AA jeszcze ze starym UI jak i na najnowszej aktualizacji).

  9. #839
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    na pewno pojawiły mi się problemy przy 4.5 albo 4.6 z odpowiedz - gada niezrozumiale coś, ale normalne wysyłanie działało dalej (choć ostatnio nie testowałem)

    Wracając do poprzedniego tematu AA po WiFi poprzez AAGateway i mojego problemu z pobraniem - okazało się że na XDALabs mieli jakiś problem, Emil im zaraportował, walczyli i od chyba wczoraj da się już ciągnąć apki. Zaraz się biorę za instalację.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #840
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280hp / AR Stelvio 2.9 510hp
    Postów
    149

    Domyślnie

    Cytat Napisał vincent Zobacz post
    A jaką masz wersję Androida?

    Bo zauważyłem też, że teraz AA jest wbudowane w system, nie da się go odinstalować - co najwyżej można usunąć wgrane aktualizacje (ale problem u mnie jest zarówno na "systemowej" wersji AA jeszcze ze starym UI jak i na najnowszej aktualizacji).
    Android Auto: 4.5.592854

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory