Strona 88 z 143 PierwszyPierwszy ... 38787980818283848586878889909192939495969798138 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 871 do 880 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #871
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    Chłopy, mam głupie pytanie ale skąd wziąć wersje software`u w Giulii? Nie mam jeszcze auta a chce,żeby sprzedający wysłał mi kod do sprawdzenia mozliwości retroliftu? Musi pogrzebać w systemie czy ma to gdzieś w papierach?
    Musisz sprawdzic w systemie w opcja systemu jest cos w stylu informacje o systemie.. jak masz wersje 002.xxx.xxx to nie ma opcji.. wersje od 056.xxx.xxx pozwalaja na aktywacje po wymianie huba usb.. ja dzisiaj aktywowalem a serwisie ale mi opcja nie wyskoczyla w menu.. ale ponoc auto mi 30 min musi stac bezczynnie bez kluczyka w poblizu I powinno sie pojawic.. zobaczymy.. napewno wiem jedno telefon gada a telefonem bo Kazal sie zatrzymac I dalej przyszedl automatycznie jak reczny wlaczylem wiec jest nadzieja moslem wersje 051 lub 052 I aktualizowalem do 056

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  2. #872
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Dobra sprawdzone: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	70371814_754349835083341_5777926800734683136_n.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	52.6 KB
ID:	263762

    Jednym słowem lipa.

    Napisałem do Włochów z ENG- Custom w tej sprawie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	75375528_483872628887360_6003645053174546432_n.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	55.8 KB
ID:	263763

    i mi napisali,że wkrótce wypuszczają dodatkowy moduł dla starszych wersji radia

  3. #873
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    i mi napisali,że wkrótce wypuszczają dodatkowy moduł dla starszych wersji radia
    no tak, wiemy, już od jakiegoś czasu tu na forum trąbimy o tym i podpowiadamy, kto wie moze nawet i Tobie odpisywaliśmy przy rozterkach jaki rocznik brać. kolega chyba ma ból głowy od mnogości opcji? nie dziwię się, miły okres przymierzać się do nowego auta
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #874
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    No tak, masz rację! Potwierdzam tylko Wasze info
    Masz rację, mam niezły ból głowy czy iść "po taniości" w auto z silnikiem i osprzetem od veloce, z możliwością upgrade`u do 300 koni ale bez AA czy poczekać na nowy model 2020 z tymi wszystkim bajerami. Hmm...

  5. #875
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    Masz rację, mam niezły ból głowy czy iść "po taniości" w auto z silnikiem i osprzetem od veloce, z możliwością upgrade`u do 300 koni ale bez AA czy poczekać na nowy model 2020 z tymi wszystkim bajerami. Hmm...
    też tak miałem - kusiły egzemplarze 1-2 letnie z zerowym przebiegiem i obniżką 40-60tyś. 200HP z silnikiem idento jak Veloce było wtedy na pęczki. Z samego RWD wyleczyłem się jak dostałem na dzień 200HP Super. zawracałem na bocznych drogach (gruntowa i jakaś brama) w zimie, cofnąłem, bieg w przód i już nie ruszyłem. a że jeżdżę w góry i pod domem mam stromy wjazd, no to już wiedziałem że na RWD sobie nie mogę pozwolić.
    Na placu boju zostały wyprzedaże Veloce z 2017r albo zamawianie pod siebie. Zacząłem analizować możliwe oferty, były np wypasione dość Veloce przecenione z 250+ na coś ok 195 wow, kolor dobry, felgi nienajgorsze itp. Tylko w sumie jak przeliczyłem konfig który chciałem do produkcji i uwzględniłem rabat jaki mi sprzedawca dał (12% = 30tyś), to właściwie moje auto (ciut skromniej wyposażone, ale bez rzeczy na których mi nie zależało), zapłaciłem 7 tyś więcej od tych wow ofert, a jednak wybrałem sobie wymarzony lakier, swoje felgi, dopieściłem szczegóły, dostałem AA/ACP i DAB itp. Auto z wyprzedaży mimo że niby bardziej bogato wyposażone, pewnych elementów nie miało takich jakie chciałem (typu felgi 18 zamiast 19, kolor zacisków, ramki szyb), miało za to navi 8.8 która sztucznie podnosiła cenę katalogową a przez to zwiększała rabat, a dla mnie była nic nie warta jako opcja. rozważ sobie swój konfig, i różne must have w aucie, trochę opcji musisz poeliminować inczaej ciężko będzie dokonać wyboru.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 22-11-2019 o 12:07
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #876
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Jeśli ktoś potrzebuje lub mu się do czegoś to przyda to mam info dot wersji infotainmentu dla nowego systemu MY2020

  7. #877
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    jak masz takie dojścia w FCA to zapytaj co z radiami drugiej generacji, co z AA na całym ekranie, czy planują jakiś update, a moze masz dojście żeby załatwić firmware radia jakiś najnowszy (ostatni jaki mamy jest MV085 a wyszedł już conajmniej MV090)?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #878
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    jak masz takie dojścia w FCA to zapytaj co z radiami drugiej generacji, co z AA na całym ekranie, czy planują jakiś update, a moze masz dojście żeby załatwić firmware radia jakiś najnowszy (ostatni jaki mamy jest MV085 a wyszedł już conajmniej MV090)?
    Nie mam takich dojść, po prostu zrobiłem zdjęcie wersji infotainmentu podczas prezentacji modelu na rok 2020

  9. #879
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    szkoda, już mi narobiłeś nadzieji
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #880
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Musisz sprawdzic w systemie w opcja systemu jest cos w stylu informacje o systemie.. jak masz wersje 002.xxx.xxx to nie ma opcji.. wersje od 056.xxx.xxx pozwalaja na aktywacje po wymianie huba usb.. ja dzisiaj aktywowalem a serwisie ale mi opcja nie wyskoczyla w menu.. ale ponoc auto mi 30 min musi stac bezczynnie bez kluczyka w poblizu I powinno sie pojawic.. zobaczymy.. napewno wiem jedno telefon gada a telefonem bo Kazal sie zatrzymac I dalej przyszedl automatycznie jak reczny wlaczylem wiec jest nadzieja moslem wersje 051 lub 052 I aktualizowalem do 056

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Potwierdzam ze retrofit AA dziala:
    Wymieniony hub usb na podwojny
    Proxi przygotowane (w menu opcja sie nie pojawila I po aktywacji poprawialem proxi)
    Aktywacja offline w witech

    Dziekuje koledze epsonix za pomoc I zachecam do zakupow u niego - bardzo solidna firma!

    https://shop.stuff4car.com/pl/


    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory