Strona 89 z 143 PierwszyPierwszy ... 39798081828384858687888990919293949596979899139 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 881 do 890 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #881
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Potwierdzam ze retrofit AA dziala:
    Wymieniony hub usb na podwojny
    Proxi przygotowane (w menu opcja sie nie pojawila I po aktywacji poprawialem proxi)
    Aktywacja offline w witech

    Dziekuje koledze epsonix za pomoc I zachecam do zakupow u niego - bardzo solidna firma!

    https://shop.stuff4car.com/pl/


    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    No gratuluję, tylko żeby jeszcze był cały ekran...
    Ciekawe czy pogłoski o tym że coś z tym zrobia okażą się prawdziwe

  2. #882
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    ja tylko dodam że auto było niby przygotowane przez Lio do aktywacji w Witechu - niestety nie zaprądziło i musieliśmy trochę pokminić razem z Pawłem. NIe do końca kumam za co Lio wziął kasę, za wymianę huba? Proxi źle przygotował, radia nie zupdatował, Witacha nie zabrał do aktywacji więc potrzeba było jechać do ASO (a z tego co go pytałem przed czerwcową akcją miał mieć ze sobą Witecha). Ciekawe czy kody są wpisane do bazy FCA, bo jakoś mi przy okazji przeglądu update kompa ABS nie wyskoczył (może reset proxi trzeba zrobić najpierw, a może jednak to bujda z wpisaniem kodu?)
    [MENTION=77795]niegowic[/MENTION], może wklej tego posta do wątku który jest dokładnie o tym:
    https://www.forum.alfaholicy.org/giu..._car_play.html
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #883
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    310

    Domyślnie

    epsonix, masz dostęp do witecha? Ja po "aktywacji" przez Leo ciągle jeszcze nie wybrałem się do ASO. Może zamiast do ASO, wybiorę się do ciebie?

    Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka

  4. #884
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    cos organizuje lokalnie - współpracę z warsztatem ktory ma. jestem dopiero po 1ym kontakcie, nic jeszcze nie ustalone, zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #885
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    ja tylko dodam że auto było niby przygotowane przez Lio do aktywacji w Witechu - niestety nie zaprądziło i musieliśmy trochę pokminić razem z Pawłem. NIe do końca kumam za co Lio wziął kasę, za wymianę huba? Proxi źle przygotował, radia nie zupdatował, Witacha nie zabrał do aktywacji więc potrzeba było jechać do ASO (a z tego co go pytałem przed czerwcową akcją miał mieć ze sobą Witecha). Ciekawe czy kody są wpisane do bazy FCA, bo jakoś mi przy okazji przeglądu update kompa ABS nie wyskoczył (może reset proxi trzeba zrobić najpierw, a może jednak to bujda z wpisaniem kodu?)
    [MENTION=77795]niegowic[/MENTION], może wklej tego posta do wątku który jest dokładnie o tym:
    https://www.forum.alfaholicy.org/giu..._car_play.html
    Mamy tu jakiegos admina?

    Wnioskuje o to zeby koledze epsonix dac uprawnienia moderatora bo te wątki trzeba by odgrruzowac. Pewne wątki pozamykac bo naprawdę ciężko się szuka konkretow

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  6. #886
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Wnioskuje o to zeby koledze epsonix dac uprawnienia moderatora bo te wątki trzeba by odgrruzowac. Pewne wątki pozamykac bo naprawdę ciężko się szuka konkretow
    dzięki za taką sugestię. jeszcze zanim zacząłem swój biznes to miałbym czas i ogromną chęć to robić, dzisiaj jednak tylko została chęć - nie ma szans żebym cokolwiek moderował - na forum spędzam może 20% czasu tego co kiedyś, odpowiadam najczęściej już tylko z komórki w pośpiechu, i często nawet nie odpowiadam na tematy na które wiem że ktoś inny zaraz udzieli odpowiedzi - brak czasu totalny.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #887
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    dzięki za taką sugestię. jeszcze zanim zacząłem swój biznes to miałbym czas i ogromną chęć to robić, dzisiaj jednak tylko została chęć - nie ma szans żebym cokolwiek moderował - na forum spędzam może 20% czasu tego co kiedyś, odpowiadam najczęściej już tylko z komórki w pośpiechu, i często nawet nie odpowiadam na tematy na które wiem że ktoś inny zaraz udzieli odpowiedzi - brak czasu totalny.
    Maestro, a tego AA logo co zajmuje 1/3 ekranu, to nie umiałbyś wywalić?

  8. #888
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    Maestro, a tego AA logo co zajmuje 1/3 ekranu, to nie umiałbyś wywalić?
    Na ten moment nie znamy rozwiązania. Prawdopodobnie konieczna jest zmiana softu w samochodzie - prawdopodobnie implementacja w Alfie zgłasza mniejszy ekran niz jest w rzeczywistości..

    Soft niestety jest jako binarka w dodatku podpisana wiec ciezko będzie coś zmienić..

    Jest plotka ze kolejną wersja softu będzie miała pełen ekran..

    Jak znajdziemy obejście to napewno się podzielimy

    Jak widać na tym filmiku da się

    https://youtu.be/CpKqNovKqXM


    Ja jeszcze myslalem czy nie ma jakiejś opcji wymusić z aplikacji android auto rozdzielczości ale wszystkiego co próbowałem nie zadziałało..

    W jedym z zagranicznych forów napisali że to wina samochodu ktory wysyła informacje o mniejszym niż jest w rzeczywistości ekranie.

    Może w proxi coś by w wystarczyło zmienić - pytanie co..

    Gadałem z Lio stwierdził że się nie da i że w kolejnej wersji będzie..


    Dodaje jeszcze jeden link:
    https://support.google.com/androidau.../8844203?hl=en



    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez niegowic ; 25-11-2019 o 10:24

  9. #889
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    Maestro, a tego AA logo co zajmuje 1/3 ekranu, to nie umiałbyś wywalić?
    O to by było coś, [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] może kolega pomyśli, uzbierało by się nieco chętnych

  10. #890
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    tak jak pisze niegowic, narazie ciezki temat, ake moze ar wypusci poprawke fw rafia. skarzcie die na customer care to moze ich to zmusin jak narazie to ja i chyba Ty tylko zglaszalismy to z naszego forum?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory