Strona 90 z 143 PierwszyPierwszy ... 408081828384858687888990919293949596979899100140 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 891 do 900 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #891
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    338

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    tak jak pisze niegowic, narazie ciezki temat, ake moze ar wypusci poprawke fw rafia. skarzcie die na customer care to moze ich to zmusin jak narazie to ja i chyba Ty tylko zglaszalismy to z naszego forum?
    A gdzie i jak się to konkretnie zgłasza. Szukałem, ale nie mam pewności, a chciałbym zgłosić. Myślę zresztą, że więcej osób z Forum by to zrobiło

  2. #892
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał So What! Zobacz post
    A gdzie i jak się to konkretnie zgłasza. Szukałem, ale nie mam pewności, a chciałbym zgłosić. Myślę zresztą, że więcej osób z Forum by to zrobiło
    Obawiam się, że tu zadziała zasada: po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  3. #893
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    338

    Domyślnie

    [MENTION=6129]Krzysztof[/MENTION], zobaczymy. Lepiej zgłaszać, niż siedzieć z założonymi rękami.

  4. #894
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    tak jak pisze niegowic, narazie ciezki temat, ake moze ar wypusci poprawke fw rafia. skarzcie die na customer care to moze ich to zmusin jak narazie to ja i chyba Ty tylko zglaszalismy to z naszego forum?
    No to poczekajmy, no ja zgłosiłem na początku września, ale cisza, podobno pracują nad rozwiązaniem...

  5. #895
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał So What! Zobacz post
    [MENTION=6129]Krzysztof[/MENTION], zobaczymy. Lepiej zgłaszać, niż siedzieć z założonymi rękami.
    Ja i tak nie mam i mieć nie mogę Swego czasu, ci którzy kupili auto jeszcze bez AA też liczyli na to, że go sobie dołożą w ASO, ale nic z tego. A powinno być tak, że wykładasz 1500 zł w ASO (bo tyle AA stało w cenniku) i prosisz o upgrade radia do wersji z AA. No ale po co zarabiać
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  6. #896
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał So What! Zobacz post
    A gdzie i jak się to konkretnie zgłasza. Szukałem, ale nie mam pewności, a chciałbym zgłosić. Myślę zresztą, że więcej osób z Forum by to zrobiło
    Też kiedyś o to pytałem, ale bez odzewu.

    Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

  7. #897
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał So What! Zobacz post
    A gdzie i jak się to konkretnie zgłasza. Szukałem, ale nie mam pewności, a chciałbym zgłosić. Myślę zresztą, że więcej osób z Forum by to zrobiło
    w Alfa Customer Care - dział we Włoszech, po polsku też gadają. telefony to masz wszędzie, książka, strona, naklejka na daszku przeciwsłonecznym itp. ja dzwoniłem na jakiś polski numer 32 lub 33 ze strony polskiej, przekierowuje do Włoch.

    skarżcie się, tylko jak ich zasypiemy zgłoszeniami coś się może wydażyć. jak już będize auto 3 generacji to nikt nie zrobi updatu - teraz ostatnia szansa wycisnąć coś - na pewno mają skoro na targach CES 2018 google prezentował podwójny wyświetlacz w AA właśnie w GIulii - pewnie zmiana typu jedna stała w kodzie - może taką kopilację wypuszczą skoro już to od dawna mają?

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Obawiam się, że tu zadziała zasada: po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się
    może tak a może nie, trzeba próbować
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #898
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    338

  9. #899
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Tam możecie zgłosić, ale i tak będzie konieczna wizyta w serwisie żeby założyli ticket, bez tego nic nie będzie

  10. #900
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    338

    Domyślnie

    Reklamacja złożona. Szok bo we Włoszech mają nawet polskojęzycznych konsultantów BOK. [MENTION=81445]Kurynio[/MENTION], jak coś to tam podjadę. Moim zdaniem warto się o to upominać.

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory