Strona 92 z 143 PierwszyPierwszy ... 42828384858687888990919293949596979899100101102142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 911 do 920 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #911
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebol75 Zobacz post
    Nie mam CP/AA, ale nie wiem dlaczego nie miałbym móc wybierać konkretnych playlist i albumów - skutecznie to robię od początku posiadania auta, bez wyciągania telefonu z kieszeni.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    playlistę ze spotify?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #912
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sebol75
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce, 159JTDm150@192/405, 147JTD
    Postów
    283

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    playlistę ze spotify?
    A no to nie - z iTunes...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #913
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    wczoraj wyszedł nowy AA 4.9. ogólnie zmian szczególnych nie ma, doszły w ustawieniach 2 sprawy - wsparcie dla streamingu po wifi jak ktos ma wbudowany hotspot w radiu, i mozna wybrac ktorych apek nie widac w menu - ukrylem podcasty i google play z ktorych nie korzystam.
    wiadomo, dalej leci na 2/3 ekranu i dalej trzeba tricki robic jak wejdzie sie w przesuwanie po mapie podczas nawigacji GM (np komenda glosowa na znalezienie czegos np stacji benzynowych i anulowanie)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #914
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    338

    Domyślnie

    A mi dzisiaj odpisali z Customer Care:
    W odniesieniu do Pana zapytania dotyczącego działania aplikacji Android Auto informujemy, że fakt iż mapa pojawia się na części ekranu urządzenia Uconnect w samochodzie jest zjawiskiem normalnym i wynika z ustaleń między FCA a firmą Google.

  5. #915
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    122

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Brak najważniejszej, cena...

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
    Cena juz jest. 330eur. Kto zamawia?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #916
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał jakubc Zobacz post
    Cena juz jest. 330eur. Kto zamawia?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    poczekajcie chwile, bo może będę ich dystrybutorem, to po co macie kupować u Lio pewnie z drogą wysyłką, jak możecie u mnie (jak wszystko się dobrze ułoży z rozmowami które z nimi toczę, już kilka rund było i praktycznie jesteśmy zgadani tak wydaje)

    Z tego co rozumiem Lio ich chyba jeszcze nie ma, tylko zamówił. Ja też coś zamawiam. Druga sprawa ze z tego co wiem nie maja narazie nawet wgranych pewnych parametrów dla małych wyświetlaczy - tu ja z nimi gadam - wysyłają mi właśnie urządzenia i sprzęt do debugowania i to ja im mam to w przyszłym tygodniu potestować, podebugować a oni dopiszą do firmwaru co trzeba.

    Poczekajcie chwilkę, zrobi się do końca, będziecie kupować, tym bardziej że tam siedzą 2 firmwary - jeden sobie możecie sami wgrać, ale drugi tylko z programatora który ma dystrybutor - chce się Wam odsyłać urządzenie w razie czego do Włoch i płacić za wysyłkę z powrotem pewnie (no przecież Lio nie zapłaci pewnie)? Tym bardziej jak Lio wiecznie poza firmą, ciekwawe kto to zupdatuje Wam.

    Tyle wytrzymaliści, wytrzymacie jeszcze 2-4 tygodnie, co nie?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #917
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    122

    Domyślnie

    Jasne, super opcja, daj znać jak będziesz mial sprzęt

  8. #918
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    poczekajcie chwile, bo może będę ich dystrybutorem, to po co macie kupować u Lio pewnie z drogą wysyłką, jak możecie u mnie (jak wszystko się dobrze ułoży z rozmowami które z nimi toczę, już kilka rund było i praktycznie jesteśmy zgadani tak wydaje)

    Z tego co rozumiem Lio ich chyba jeszcze nie ma, tylko zamówił. Ja też coś zamawiam. Druga sprawa ze z tego co wiem nie maja narazie nawet wgranych pewnych parametrów dla małych wyświetlaczy - tu ja z nimi gadam - wysyłają mi właśnie urządzenia i sprzęt do debugowania i to ja im mam to w przyszłym tygodniu potestować, podebugować a oni dopiszą do firmwaru co trzeba.

    Poczekajcie chwilkę, zrobi się do końca, będziecie kupować, tym bardziej że tam siedzą 2 firmwary - jeden sobie możecie sami wgrać, ale drugi tylko z programatora który ma dystrybutor - chce się Wam odsyłać urządzenie w razie czego do Włoch i płacić za wysyłkę z powrotem pewnie (no przecież Lio nie zapłaci pewnie)? Tym bardziej jak Lio wiecznie poza firmą, ciekwawe kto to zupdatuje Wam.

    Tyle wytrzymaliści, wytrzymacie jeszcze 2-4 tygodnie, co nie?
    Czy ta cena odnosi się do wersji radia jak na zdjęciu?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	radiu giulia.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	52.6 KB
ID:	264544

  9. #919
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    Ściągnijcie oprogramowanie 085 i spróbujcie wgrać. Odpowiedź będzie wyświetlona na ekranie czy "stare" radio czy nie. Dodatkowy osprzęt pokazał się do starych odbiorników i podobno działa (info od Włocha który kupił).

  10. #920
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    Ściągnijcie oprogramowanie 085 i spróbujcie wgrać. Odpowiedź będzie wyświetlona na ekranie czy "stare" radio czy nie. Dodatkowy osprzęt pokazał się do starych odbiorników i podobno działa (info od Włocha który kupił).
    Wszystkie 002 to stary hardware.. wersji 85 tam się nie da wgrać..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory