Strona 95 z 143 PierwszyPierwszy ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 941 do 950 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #941
    Użytkownik Świeżak Avatar Gelo
    Dołączył
    12 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Q4 2.0 280km
    Postów
    180

    Domyślnie

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    Jakby ktoś sie poważnie zastanawiał nad kupnem to może zbierzemy grupę i jakiś rabat wynegocjujemy
    Ja np. nie mam co się zastanawiać, jestem zdecydowany ale z drugiej strony nie potrzebuję grata, który będzie mi się walał po półkach w garażu. Ma działać. Skąd ,mam mieć tą pewność?

  2. #942
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gelo Zobacz post
    Ja np. nie mam co się zastanawiać, jestem zdecydowany ale z drugiej strony nie potrzebuję grata, który będzie mi się walał po półkach w garażu. Ma działać. Skąd ,mam mieć tą pewność?
    Ponoc jednen egzemplarz ma byc w Polsce w przyszl tygodniu.. moze uda mi sie powiedziec czegos wiecej w sumie duza szansa ze osoba jest na forum.. wtedy bedzie dokladniejsza recenzja.

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  3. #943
    Użytkownik Świeżak Avatar sledz98
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Lębork / Pomorskie
    Auto
    Stelvio 2.0 Super 200KM
    Postów
    116

    Domyślnie

    No ja bym chciał...

  4. #944
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    poki co jedyny minus jaki znamy to osobny mikrofon ktory gdzies trzeba umiescic ... ( nie wiadomo jak z jakoscia rozmow przez niego ) pytanie czy sa jeszcze jakies o ktorych nie wiemy ?? Na wloskim forum tez 0 info, jeden gosc pisal ze super zadowolony i tyle, ale szczegolow nie podawał. Niby Lio sprzedal 80 sztuk, ale jakos nikt sie z tym nie odzywa, dziwne...
    Ostatnio edytowane przez kozak ; 15-01-2020 o 08:28

  5. #945
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    świdnica
    Auto
    alfaromeo giulia tb 200 km
    Postów
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    poki co jedyny minus jaki znamy to osobny mikrofon ktory gdzies trzeba umiescic ... ( nie wiadomo jak z jakoscia rozmow przez niego ) pytanie czy sa jeszcze jakies o ktorych nie wiemy ?? Na wloskim forum tez 0 info, jeden gosc pisal ze super zadowolony i tyle, ale szczegolow nie podawał. Niby Lio sprzedal 80 sztuk, ale jakos nikt sie z tym nie odzywa, dziwne...
    popieram te wątpliwości kolegi.Też chętnie kupię tylko... -nie wiemy jak naprawdę działa
    - ile dokładnie zapłacimy + montaż
    - nie mamy konkretnego posiadacza tego cacka w Polsce
    Jednym słowem"kot w worku" ,ale może się mylimy .

  6. #946
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał janromeo Zobacz post
    popieram te wątpliwości kolegi.Też chętnie kupię tylko... -nie wiemy jak naprawdę działa
    - ile dokładnie zapłacimy + montaż
    - nie mamy konkretnego posiadacza tego cacka w Polsce
    Jednym słowem"kot w worku" ,ale może się mylimy .
    dowiecie się wkrótce bo [MENTION=77989]Lukicrx[/MENTION] zamówił niedawno
    montaż szacuję na 1, max 1.5h żeby to starannie pomontować (kable/mikrofon itp)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #947
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Na apkmirror.com jest nowsza wersja AA 5.0 dla ARM64 narazie. żadnych nowych funkcji nie zauważyłem.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #948
    Użytkownik Świeżak Avatar araneus
    Dołączył
    09 2019
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    AR Giulia Veloce
    Postów
    52

    Domyślnie

    Mam problem z komunikatami głosowymi z Google Maps i Waze. Na przykład: GM mówi: "Za 200 metrów..." i cisza. Dopiero po dojechaniu do skrzyżowania dodaje "skręć w prawo". Normalnie, gdy telefon nie jest podłączony i nie korzystam z android auto, nawigacja w telefonie wypowiada cały komunikat: "Za 200 metrów skręć w prawo". To chyba nie jest normalne zjawisko?
    Telefon Samsung S8+, kabel oryginalny dostarczony z telefonem, próbowałem też krótki kabelek kątowy zakupiony na allegro - bez zmian. Na trzech portach usb to samo (te w podłokietniku i ten z przodu pod wyświetlaczem).
    Jakieś pomysły dlaczego urywa komunikaty?

  9. #949
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    też tak miałem przez wiele miesięcy (choć nie na początku), chociaż niedawno się to naprawiło. myślę że może z którąś wersją AA rozwiązali jakiś problem który wcześniej wprowadzili. Ja mam zainstalowaną obecnie najnowszą AA5.0
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #950
    Użytkownik Świeżak Avatar araneus
    Dołączył
    09 2019
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    AR Giulia Veloce
    Postów
    52

    Domyślnie

    ... czyli to "normalne" niestety
    Wersja AA - wypróbowane na 4.9.5949 (wersja armeabi i arm64), później wersja 5.0.500214 - te same objawy. Spróbuję jeszcze wersję 5.0.500224.
    Dzięki za odpowiedź.
    Ostatnio edytowane przez araneus ; 26-01-2020 o 14:20

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory