Strona 96 z 143 PierwszyPierwszy ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 951 do 960 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #951
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    ostatnio za często nie korzystam z nawigacji AA (żadko wyjeżdżałem gdzieś gdzie potrzebowałem) ale właśnie to dobre działanie zauważyłem z tydzień-dwa temu, to musiałem być na 4.9 lube tej pierwszej 5.0.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #952
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Trochę "boję się" odezwać, bo mnie zaraz epsonix ustawi do pionu pytanie po co ta wypowiedź jak dotyczy Giulietty, ale... Mam u siebie AA, ale na stacji Alina, którą montują do Giulietty i u mnie wszystko od zawsze działa normalnie. Czyli te problemy to chyba nie są normalne i że ten typ tak ma.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    też tak miałem przez wiele miesięcy (choć nie na początku), chociaż niedawno się to naprawiło. myślę że może z którąś wersją AA rozwiązali jakiś problem który wcześniej wprowadzili. Ja mam zainstalowaną obecnie najnowszą AA5.0
    Z tym, że ja mam wersję 4.8.594324. Nawet nie wiedziałem, że jest nowsza i póki co nie będę jej instalował jak mają być taki cuda.

  3. #953
    Użytkownik Świeżak Avatar araneus
    Dołączył
    09 2019
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    AR Giulia Veloce
    Postów
    52

    Domyślnie

    Zaktualizowałem do najnowszej wersji 5.0.500224 - dalej to samo, ucina ķomunikaty. Może to nie od tego zależy? [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] zmienałeś coś jeszcze ostatnio? Coś w ustawieniach? Inny kabelek? Aktualizacja softu auta?

    Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

  4. #954
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    też tak miałem przez wiele miesięcy (choć nie na początku), chociaż niedawno się to naprawiło. myślę że może z którąś wersją AA rozwiązali jakiś problem który wcześniej wprowadzili. Ja mam zainstalowaną obecnie najnowszą AA5.0
    potwierdzam, z ktoryms tam update zaczelo dzialac normalnie, ale nie wiem na 100% czy to zasluga update AA czy Androida... juz nie pamiętam.

    w

  5. #955
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Zaporożec 968, Giulia
    Postów
    252

    Domyślnie

    Mam to samo a problem wystepuje też w stacji multimedialnej Eunavi z pełnym androidem ,wiec to raczej nie AA tylko mapy.

  6. #956
    Użytkownik Świeżak Avatar araneus
    Dołączył
    09 2019
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    AR Giulia Veloce
    Postów
    52

    Domyślnie

    U mnie problem występuje w Google maps i w Waze więc problem jest chyba jednak z AA. Poza tym nawigacja uruchomiona na tym samym telefonie ale nie podłączonym do Giulii wypowiada całe zdania, działa ok.

    Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

  7. #957
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    nawet chyba nie mapy a asystenta niedopracowanego?

    tak sobie teraz myślę czy ten problem to nie mogło być połączenie problemu AA/Asystenta z Androidem 8 albo samego Androida 8? Skąd taka teoria- u mnie na początku (w 2018ym) działało OK na starym telefonie z Androidem 7, potem robiłem jego upgrade na 8 gdzieś pod koniec 2018r. w 2019r na początku kupiłem inny telefon był z Androidem 8, ale w grudniu tego roku updatowałem go na Androida 9. Czs w jakim nie dizałał mógł się pokrywać z obecnością Androida 8 u mnie. Ciekawe jak u Was?

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał araneus Zobacz post
    Zaktualizowałem do najnowszej wersji 5.0.500224 - dalej to samo, ucina ķomunikaty. Może to nie od tego zależy? @epsonix zmienałeś coś jeszcze ostatnio? Coś w ustawieniach? Inny kabelek? Aktualizacja softu auta?
    4x nie

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    Trochę "boję się" odezwać, bo mnie zaraz epsonix ustawi do pionu pytanie po co ta wypowiedź jak dotyczy Giulietty, ale... Mam u siebie AA, ale na stacji Alina, którą montują do Giulietty i u mnie wszystko od zawsze działa normalnie. Czyli te problemy to chyba nie są normalne i że ten typ tak ma.

    - - - Updated - - -



    Z tym, że ja mam wersję 4.8.594324. Nawet nie wiedziałem, że jest nowsza i póki co nie będę jej instalował jak mają być taki cuda.
    akurat to info które może być przydatne w temacie czepiam się jak wyskakujesz z Giuliettą totalnie nie w temacie, nawet nie zaznaczając że piszesz o niej (ja wiem, ale wielu czytających może nie kumać, choćby z Taptalka nie widać auta, z resztą wypełniony i aktualny profil nie każdy ma więc często na to się nie zwraca uwagi)
    jakiego masz androida na telefonie?

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał araneus Zobacz post
    U mnie problem występuje w Google maps i w Waze więc problem jest chyba jednak z AA. Poza tym nawigacja uruchomiona na tym samym telefonie ale nie podłączonym do Giulii wypowiada całe zdania, działa ok.

    Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
    czyli AA lub asystent google działając pod AA. tak samo jak z komendami - np w Spotify trzeba nadawać po angielsku jak jesteś w samochodzie, reszta działa po polsku
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #958
    Użytkownik Świeżak Avatar araneus
    Dołączył
    09 2019
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    AR Giulia Veloce
    Postów
    52

    Domyślnie

    U mnie na telefonie android 9 + najnowsza wersja AA.

    Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

  9. #959
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    nawet chyba nie mapy a asystenta niedopracowanego?

    tak sobie teraz myślę czy ten problem to nie mogło być połączenie problemu AA/Asystenta z Androidem 8 albo samego Androida 8? Skąd taka teoria- u mnie na początku (w 2018ym) działało OK na starym telefonie z Androidem 7, potem robiłem jego upgrade na 8 gdzieś pod koniec 2018r. w 2019r na początku kupiłem inny telefon był z Androidem 8, ale w grudniu tego roku updatowałem go na Androida 9. Czs w jakim nie dizałał mógł się pokrywać z obecnością Androida 8 u mnie. Ciekawe jak u Was?

    - - - Updated - - -


    4x nie

    - - - Updated - - -

    jakiego masz androida na telefonie?
    Android wersja 8

  10. #960
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał araneus Zobacz post
    U mnie na telefonie android 9 + najnowsza wersja AA.
    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    Android wersja 8
    no to teoria upadła
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory