Strona 98 z 143 PierwszyPierwszy ... 48888990919293949596979899100101102103104105106107108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 971 do 980 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #971
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Bo ja wiem chyba mapy nieco lepiej wyglądają to raz, dwa moim zdaniem są zajebiście czytelne podczas jazdy i nie ma opcji się pomylić co w przypadku tych nadzganych szczegółami ładnych mapek nie zawsze jest oczywiste
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20200129-000112__01.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	44.7 KB
ID:	265764

  2. #972
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    no mi nie pasują. za to lubię Google Maps (tylko jakiś czas temu po updatcie telefonu który robił za bramkę WiFi dla mojego AA po WiFi, nie działa mi zmiana DPI i teraz te wszelkie ikony i zielone pola z instrukcjami przysłaniają połowę mapy - przydałby się cały 8.8 na mapę), Waze ujdzie.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #973
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    czarne
    Postów
    173

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    no to teoria upadła
    Od kilku tygodni lektor GM już się nie zacinał. Cieszyłem się jednak na próżno bo dziś znów zaczął. Nie wiem od czego to zależy. Android 9 + AA 5.0. Nic ostatnio nie zmieniałem w telefonie. AA5 od ponad tygodnia.

  4. #974
    Użytkownik Świeżak Avatar araneus
    Dołączył
    09 2019
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    AR Giulia Veloce
    Postów
    52

    Domyślnie

    Może miał zły dzień?
    A poważnie - mamy rożne wersje androida i Android Auto, może "winny" jest asystent google?

  5. #975
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    czarne
    Postów
    173

    Domyślnie

    Cytat Napisał araneus Zobacz post
    Może miał zły dzień?
    A poważnie - mamy rożne wersje androida i Android Auto, może "winny" jest asystent google?
    A może winny jest firmware infotainment w Alfie, bo przepytałem znajomych z autami innych marek z AA i nikt nie ma takich problemów. Choć to nic nie znaczy, bo u mnie też działa poprawnie okresowo.

  6. #976
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    czarne
    Postów
    173

    Domyślnie

    Można już pobrać Android Auto 5.1

  7. #977
    Użytkownik Świeżak Avatar Kubster
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Obecnie MY19 Giulia Super 200 KM, wcześniej GT 1.9 JTD
    Postów
    70

    Domyślnie

    Cytat Napisał MietasM Zobacz post
    Można już pobrać Android Auto 5.1
    Nie wiem jak u innych, ale po aktualizacji komendy kierunków po odległości do skrętu wróciły

    A tak poza tym, czy można sterować głośnością lektora? bo wydaje mi się, że teraz jakby ciszej wypowiada.

  8. #978
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    czarne
    Postów
    173

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kubster Zobacz post
    Nie wiem jak u innych, ale po aktualizacji komendy kierunków po odległości do skrętu wróciły
    A tak poza tym, czy można sterować głośnością lektora? bo wydaje mi się, że teraz jakby ciszej wypowiada.
    U mnie raz są raz nie ma. Nie wiem od czego to zależy. Nowa wersja nic nie wniosła w tym temacie.
    Głośność możesz ustawić, ale musisz trafić w moment wypowiadania kwestii. W czasie gadania lektora możesz ustawiać głośność.

  9. #979
    Użytkownik Świeżak Avatar Kubster
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Obecnie MY19 Giulia Super 200 KM, wcześniej GT 1.9 JTD
    Postów
    70

    Domyślnie

    Cytat Napisał MietasM Zobacz post
    U mnie raz są raz nie ma. Nie wiem od czego to zależy. Nowa wersja nic nie wniosła w tym temacie.
    Głośność możesz ustawić, ale musisz trafić w moment wypowiadania kwestii. W czasie gadania lektora możesz ustawiać głośność.
    No ok, ale którym klawiszem/pokrętłem?

  10. #980
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    volume haha ale podczas gadani, jak kręcisz jak skończy to zmienisz głośność muzyki. a gdzieś chyba w samym asystencie w tel też da się ustawić
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory