Strona 101 z 143 PierwszyPierwszy ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,001 do 1,010 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #1001
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vincent
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulia Super 2018
    Postów
    265

    Domyślnie

    Bezprzewodowe AA od twórcy AAGateway, ciekawe jak to będzie działać

    https://www.indiegogo.com/projects/aawireless#/

  2. #1002
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Rok temu go na taki ruch namawiałem bo projekt apki utknął totalnie choćby ze względu na zależność od drugiego telefonu/TV sticka, jego ustawień, sprzętu, wersji androida itp - tu przynajmniej strona pośrednia będzie stała i w pełni pod ich kontrolą, więc ilość problemów powinna spaść o rzędy wielkości. Ja tam wieczorkiem go wesprę, już mu napisałem że mogę mu też pomóc w testowaniu u siebie.

    EDIT,
    Już go wsparłem na fundraisingu, też z nim piszę - właśnie gadamy na jakich warunkach mógłbym mu pomóc. Nie chcę (nie mam czasu) na dużą pomoc, ale na pewnym etapie, jak już będzie miał jakąś dobrą betę, to chętnie bym to odpalił w Giulii. Chodzi o to żeby w razie jakby nie zagadało czy sprawiało problemy, to mu dać feedback/dane debugowe i mógł się zająć problemem jeszcze przed releasem - potem może być trudniej przebudować firmware czy dodać jakiś tweak dla niszowej Alfy.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 07-09-2020 o 16:24
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #1003
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vincent
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulia Super 2018
    Postów
    265

    Domyślnie

    No i to jest bardzo cenna informacja wrzuciłem jako ciekawostkę, ale teraz to się chyba też skuszę

  4. #1004
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ArcoMancino
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Mordor, korzenie z WGM
    Auto
    Giulia 2.0 pb 200 KM '17 Vulcano Black. Wcześniej 159 BN 1.9JTDm 8V '09 Grigio Titanio.
    Postów
    483

    Domyślnie

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    czy ktoś już ma urządzenie AA od Lio do satrzszych wersji Giulii/Stelvio i mógłby się podzielić wrażeniami?
    Czy w międzyczasie udało sie zgłębić temat innymi kanałami? To dość interesująca kwestia

    Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

  5. #1005
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Q4 2.0 280KM
    Postów
    119

    Domyślnie

    Pytanie do użytkowników android auto oraz aplikacji Waze. Czy znacie jakiś sposób na to aby stale wymusić tryb nocny? W chwili obecnej włącza się jedynie ze światłami mijania. Przy dziennych jest "zwykły" tryb dzienny, dla mnie nieco brzydki, zbyt jasny
    Ewentualnie czy znajdzie się tutaj jakąś dobra dusza i sprawdzi czy u niego da się coś takiego wymusić. W samej aplikacji Waze mam ciągle tryb nocny i na telefonie jest ok, ale niestety w android auto już nie :/
    Android auto aktywowane jako retrofit ale to raczej nie powinno mieć znaczenia bo waszystko inne działa jak należy

  6. #1006
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    a ustawienia w menu radia? sa takie fla AA. w menu developera samej AA jak uaktywnisz tez o ile pamietam jest ustawienie jakies od tego
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #1007
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    Cytat Napisał WormKuba Zobacz post
    Pytanie do użytkowników android auto oraz aplikacji Waze. Czy znacie jakiś sposób na to aby stale wymusić tryb nocny? W chwili obecnej włącza się jedynie ze światłami mijania. Przy dziennych jest "zwykły" tryb dzienny, dla mnie nieco brzydki, zbyt jasny
    Ewentualnie czy znajdzie się tutaj jakąś dobra dusza i sprawdzi czy u niego da się coś takiego wymusić. W samej aplikacji Waze mam ciągle tryb nocny i na telefonie jest ok, ale niestety w android auto już nie :/
    Android auto aktywowane jako retrofit ale to raczej nie powinno mieć znaczenia bo waszystko inne działa jak należy
    Musisz to zrobic na telefonie (ja mam menu po angielsku, wiec tak napisze)
    - wejdz w settings/connected devices/connection preferences/android auto
    - nastepnie bedac w ustawieniach android auto zjedz na sam dol az do "version" (wersji)
    - tapnij 7-10 razy w version (nie pamietam dokladnie ile) az zostaniesz powiadomiony ze wszedles w developer mode
    - nastepnie na samej gorze ustawien AA kliknij w 3 kropeczki i wejdz w Developer Settings
    - w Developer Settings masz m.in. Day/Night gdzie mozesz wymusic tryb nocny
    Ostatnio edytowane przez method ; 18-09-2020 o 09:33

  8. #1008
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Q4 2.0 280KM
    Postów
    119

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedzi, będę dziś po pracy testować, zarówno w opcjach dev dla AA nie grzebałem jak i w opcjach AA z pozycji samego samochodu I tak zależy mi na nocnym trybie w każdej aplikacji więc ustawienia w opcjach developerskich już zmienione. Ciekawe czy zaskoczy :3

  9. #1009
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 TBi 280KM Q4 Imola Titanium
    Postów
    223

    Domyślnie

    Odświeżę irytujący mnie temat, czy znalazło się rozwiązanie dotyczące ucinanych komunikatów nawigacji w Waze i Google Maps przez Android Auto?

  10. #1010
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    Cytat Napisał WormKuba Zobacz post
    Dzięki za odpowiedzi, będę dziś po pracy testować, zarówno w opcjach dev dla AA nie grzebałem jak i w opcjach AA z pozycji samego samochodu I tak zależy mi na nocnym trybie w każdej aplikacji więc ustawienia w opcjach developerskich już zmienione. Ciekawe czy zaskoczy :3
    u mnie dziala, wiec u Ciebie tez powinno daj znac

    btw. z poziomu samochodu opcji AA jest niewiele i zadnych opcji Dev, ale jest przekierowanie do ustawien w telefonie, odpala Ci sie wtedy na telu i tam przestawiasz, to druga opcja dostania sie do tych ustawien, nawet szybsza niz ta pierwsza. Jak juz raz zmienisz na Dev zawsze masz do nich dostep w danym urzadzeniu

    Mam zamiar przetestowac odpalanie youtube'a na ekranie, zobaczymy czy zadziala
    (EDIT: do tego trzeba rootowac tela, chyba sie nie bede w to bawic ;-))
    Ostatnio edytowane przez method ; 18-09-2020 o 14:50

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory