Strona 103 z 143 PierwszyPierwszy ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,021 do 1,030 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #1021
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AlfaRomeo Brera 2.4 / Stelvio MY20
    Postów
    1,612

    Domyślnie

    dopiero w wersji MY2020 jest android na pełnym ekranie.

  2. #1022
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    Cytat Napisał magicspeaker Zobacz post
    Mam inforozrywkę na wyświetlaczu 8.8 cala, niestety po uruchomieniu AA, ok 1/3 wyświetlacza zajmuje logo AA (po co??). Czy da się coś z tym zrobić?
    Dodatkowo - czy Wam na srodkowym wyświetlaczu pokazuje kierunek nawigacji po podłączeniu AA i uruchmieniu Google maps?
    Na pelnym ekranie AA wyswietla sie dopiero w poliftach (MY'20), troche to slabe ze nie zrobili upgrade'u oprogramowania do przedliftow, bo nie sadze zeby byly jakies przeszkody hardware'owe, tym bardziej ze w poliftach ekran ma taki sam rozmiar i proporcje, jest tylko dodatkowo dotykowy. (nie wiem jak z rozdzielczoscia, slyszalem gdzies ze troche lepsza ale nie mam jak porownac).

  3. #1023
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lober Zobacz post
    Chwila, czyli nie ma z praktycznego punktu widzenia różnicy pomiędzy 6,5" a 8,8"? Widziałem, że przy kamerze cofania nie ma, ale myślałem, że nawigacja, w tym AA wyświtla się na 8,8", a nie na 6,5"
    Przy AA nie ma. Apple CarPlay i wbudowana navi działają elegancko na pełnym ekranie.

  4. #1024
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 TBi 280KM Q4 Imola Titanium
    Postów
    223

    Domyślnie

    Ciekawe, trochę żałowałem, że nie mam 8,8", ale widzę, że kompletnie nic z użytkowego punktu widzenia by to nie wniosło. Nosiłem się nawet z myślą przekładki z 6,5 na 8,8" , ale z tego co widzę, to lepiej przekładać od MY20, niż tej sprzed liftingu. Pytanie czy taki manewr będzie możliwy..
    Mnie jak na razie gryzie problem związany z komunikatami głosowymi urywanymi w połowie, ale to chyba bardziej problem androida aniżeli samochodu.

  5. #1025
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lober Zobacz post
    Ciekawe, trochę żałowałem, że nie mam 8,8", ale widzę, że kompletnie nic z użytkowego punktu widzenia by to nie wniosło. Nosiłem się nawet z myślą przekładki z 6,5 na 8,8" , ale z tego co widzę, to lepiej przekładać od MY20, niż tej sprzed liftingu. Pytanie czy taki manewr będzie możliwy..
    raczej malo prawdopodobne ze taki ekran by dzialal plug&play (oczywiscie samo wyswietlanie, bez dotyku). Musialbys przeszczepic cale bebechy - radio itd. raczej gra nie warta swieczki. Lepiej poczekac, imo predzej czy pozniej zrobia jakis update, ze bedzie to dzialac na pelnym 8.8, wtedy mozna rozwazyc upgrade na przedliftowy 8.8. Tylko w Alfie to pewnie bardziej pozniej niz predzej..

    Cytat Napisał Lober
    Mnie jak na razie gryzie problem związany z komunikatami głosowymi urywanymi w połowie, ale to chyba bardziej problem androida aniżeli samochodu.
    hmm nie pamietam, zebym zauwazyl taki problem

  6. #1026
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 TBi 280KM Q4 Imola Titanium
    Postów
    223

    Domyślnie

    Cytat Napisał method Zobacz post
    raczej malo prawdopodobne ze taki ekran by dzialal plug&play (oczywiscie samo wyswietlanie, bez dotyku). Musialbys przeszczepic cale bebechy - radio itd. raczej gra nie warta swieczki. Lepiej poczekac, imo predzej czy pozniej zrobia jakis update, ze bedzie to dzialac na pelnym 8.8, wtedy mozna rozwazyc upgrade na przedliftowy 8.8. Tylko w Alfie to pewnie bardziej pozniej niz predzej..



    hmm nie pamietam, zebym zauwazyl taki problem
    Ja mam 6,5". Nie wiem ile i czego trzeba by przeszczepić. Jeżeli byłyby to moduły, które pasują w miejsca tych, które mam, to z jakiegoś rozbitka chętnie bym taki przeszczep przyjął. U siebie nie mam chyba nawet radia z DAB, także bym nie miał czego żałować

    Problem z komunikatami AA opisywałem parę stron wcześniej. Mam Android w telefonie już z zintegrowanym AA, bez oddzielnej aplikacji. Pierwszy komunikat, który powinien przykładowo brzmieć, "Za 300 metrów skręć w prawo", brzmi u mnie za "300 metrów"... i cisza. te zaraz przed manewrem są podawane w całości, zaś te pierwsze wyprzedzające manewr są ucinane w połowie. Problem występuje w Google Map i Waze. Problem dotyczy nie tylko Alfa Romeo, bo podobne watki pojawiają się na forach innych producentów aut.

  7. #1027
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2019 B-Tech 2.0/280
    Postów
    17

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lober Zobacz post
    Chwila, czyli nie ma z praktycznego punktu widzenia różnicy pomiędzy 6,5" a 8,8"? Widziałem, że przy kamerze cofania nie ma, ale myślałem, że nawigacja, w tym AA wyświtla się na 8,8", a nie na 6,5"
    Podobno na Apple CarPlay wyświetla na całym. chyba muszę się przeprosić z firmowym ajfonem, ściągnąć odpowiednie apki i to sprawdzić.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Lober Zobacz post
    Ciekawe, trochę żałowałem, że nie mam 8,8", ale widzę, że kompletnie nic z użytkowego punktu widzenia by to nie wniosło. Nosiłem się nawet z myślą przekładki z 6,5 na 8,8" , ale z tego co widzę, to lepiej przekładać od MY20, niż tej sprzed liftingu. Pytanie czy taki manewr będzie możliwy..
    Mnie jak na razie gryzie problem związany z komunikatami głosowymi urywanymi w połowie, ale to chyba bardziej problem androida aniżeli samochodu.
    Jest to mozliwe, pytałem u dealera. Mają mi zaproponować ile to będzie kosztowało, ale tanio nie będzie i kwota na pewno pięciocyfrowa, więc raczej podziekuję.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Lober Zobacz post

    Problem z komunikatami AA opisywałem parę stron wcześniej. Mam Android w telefonie już z zintegrowanym AA, bez oddzielnej aplikacji. Pierwszy komunikat, który powinien przykładowo brzmieć, "Za 300 metrów skręć w prawo", brzmi u mnie za "300 metrów"... i cisza. te zaraz przed manewrem są podawane w całości, zaś te pierwsze wyprzedzające manewr są ucinane w połowie. Problem występuje w Google Map i Waze. Problem dotyczy nie tylko Alfa Romeo, bo podobne watki pojawiają się na forach innych producentów aut.
    Skąd kolega ściągał apkę? U mnie działa idealnie. Ściągnięte z APKMirror.

  8. #1028
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 TBi 280KM Q4 Imola Titanium
    Postów
    223

    Domyślnie

    Cytat Napisał magicspeaker Zobacz post



    Skąd kolega ściągał apkę? U mnie działa idealnie. Ściągnięte z APKMirror.
    U mnie Android Auto jest wbudowane w system operacyjny i nie ma do tego oddzielnej apki. Tak jest po którejś aktualizacji, chyba Android 10.

  9. #1029
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,989

    Domyślnie

    Może kogoś zainteresuje, fundraising na AAWirless zakończył się sukcesem, goście zebrali pokaźną sumkę 670tyś dolarów, 3-y krotnie więcej niż planowali i co jakiś czas ślą updaty o postępie. Fajnie, bo dzieki temu można liczyć na to że zatrudnią więcej ludzi, bardziej dopracują urządzenie/firmware i że więcej aut będzie miało bezproblemowe wsparcie.
    Więcej tu:
    https://www.indiegogo.com/projects/a..._term=header#/
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #1030
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2020
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2.0 GME 200
    Postów
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lober Zobacz post
    U mnie Android Auto jest wbudowane w system operacyjny i nie ma do tego oddzielnej apki. Tak jest po którejś aktualizacji, chyba Android 10.
    Cześć Drodzy Forumowicze ! Ja mam niestety ten sam problem z AA - podczas nawigacji ucina mi komunikaty głosowe - np. "za 600 metrów..." i dopiero przed skrętem dopowiada "...skręć w prawo". Byłem w serwisie, wgrali mi update całego radia (w tym zawiera się update AA z tego co mi mówili), wgrałem najnowsze AA (z APKMirror) na mojego Samsunga Galaxy S8 i dalej jest ten sam problem. Co ciekawe dzisiaj odpaliłem aplikację AA na Samsungu i tam wypowiada cały komunikat. Po podłączeniu do AA Alfy dalej ucina. Ktoś może znalazł ostatnimi czasy rozwiązanie u siebie ? Pozdrawiam serdecznie.

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory