Strona 109 z 143 PierwszyPierwszy ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,090 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #1081
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    czarne
    Postów
    173

    Domyślnie

    Cytat Napisał west_23 Zobacz post
    U mnie też ucina komunikaty na Galaxy s20 (android 11), ale podłączyłem Galaxy s9 (android 10) i komunikaty były wszystkie.
    Więc wina jest raczej po stronie telefonu a nie auta.
    Tak się teraz zastanawiam czy komunikaty głosowe w telefonie bez podłączenia przez AA też będzie ucinać.
    U mnie to wygląda tak. Jeżeli słucham (radia/mp3 z USB) z samochodu, to komunikaty ucina. Jeżeli słucham z telefonu przez AA (Replaio, Spotify), to komunikaty idą w całości.

  2. #1082
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    338

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    kupujesz kabel który jest tylko do ładowania - bez linii danych, i ładujesz z którego chcesz.
    Dobry pomysł!

  3. #1083
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 TBi 280KM Q4 Imola Titanium
    Postów
    224

    Domyślnie

    Cytat Napisał MietasM Zobacz post
    U mnie to wygląda tak. Jeżeli słucham (radia/mp3 z USB) z samochodu, to komunikaty ucina. Jeżeli słucham z telefonu przez AA (Replaio, Spotify), to komunikaty idą w całości.
    Hmm, a jak wyłączyć radio? Jak przytrzymuję pokrętło na tunelu środkowym, to wyłącza mi cały ekran, jak raz je nacisnę, to tylko wycisza. Chyba, że chodzi o to, żeby puszczać muzykę z telefonu, żeby system traktował to jako nadrzędne źródło, i wtedy rozumiem, że komunikaty nawigacji działają bez zarzutu?

  4. #1084
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    czarne
    Postów
    173

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lober Zobacz post
    Chyba, że chodzi o to, żeby puszczać muzykę z telefonu, żeby system traktował to jako nadrzędne źródło, i wtedy rozumiem, że komunikaty nawigacji działają bez zarzutu?
    Dokładnie o to chodzi. Jeżeli źródłem jest radio samochodowe, ew. pendrive z muzyką, to komunikaty są ucinane. Jeżeli źródłem jest telefon przez AndroidAuto, wówczas komunikaty działają poprawnie. Nie spotkałem się z tym w innych autach z AA, więc wydaje mi się, że źródłem problemu jest firmware w samochodzie.

  5. #1085
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    kurcze, ja jak właczam AA żeby nawigować to w 99% przypadków mam albo spotify albo replaio włączone, a z reguły ucina mi komunikaty - stąd trudno mi potiwerdzić to jako zasadę - jak będę gdzieś jechał potestuję (tylko że teraz to nigdzie nie jeżdżę)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #1086
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    dzisiaj zrobilem testy przy kilkukilometrowej przejazdzce do/ze sklepu. aa google maps navi ustawiona, na radiu fm w tle raz komunikaty byly niepelne, innym razem pelne, na spotify akurat zawsze byly pelne. test za krotki, jednorazowy, wiec pelnych wnioskow o zaleznosci narazie nie da sie wyciagac
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #1087
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    277

    Domyślnie

    Cytat Napisał MietasM Zobacz post
    U mnie to wygląda tak. Jeżeli słucham (radia/mp3 z USB) z samochodu, to komunikaty ucina. Jeżeli słucham z telefonu przez AA (Replaio, Spotify), to komunikaty idą w całości.
    Ha! faktycznie. Dzisiaj musiałem skorzystać z navi googla i akurat słuchałem radia z TuneIn. Wszystkie komunikaty działały. A już myślałem, że to najnowsza wersja AA którą zainstalowałem dwa dni temu rozwiązała problem.

  8. #1088
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    po wgraniu najnowszej aktualizacji radia (119_002_011) nic sie w kwestii funkcjonowania AA nie zmienilo, dalej wyswietla wszystko na pelnym ekranie

  9. #1089
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał wip Zobacz post
    Ha! faktycznie. Dzisiaj musiałem skorzystać z navi googla i akurat słuchałem radia z TuneIn. Wszystkie komunikaty działały. A już myślałem, że to najnowsza wersja AA którą zainstalowałem dwa dni temu rozwiązała problem.
    2 dni temu robiłem trasę, i faktycznie na spotify zawsze miałem pełne komunikaty, a na FM ucinało. ciekawe jednak że podczes poprzedniego testu jaki robiłem lokalnie na FM raz mi szły pełne, a innym razem ucinało.

    Cytat Napisał method Zobacz post
    po wgraniu najnowszej aktualizacji radia (119_002_011) nic sie w kwestii funkcjonowania AA nie zmienilo, dalej wyswietla wszystko na pelnym ekranie
    nikt nie sugerował że będzie inaczej - dual screena nie ma na żadnej liście popawek dla tego firmwaru i zakładam że ta funkcja nigdy się nie pojawi w radiach 3 generacji znając Alfę. Może w 4 generacji (po pełnym lifcie za rok)?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #1090
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    nikt nie sugerował że będzie inaczej - dual screena nie ma na żadnej liście popawek dla tego firmwaru i zakładam że ta funkcja nigdy się nie pojawi w radiach 3 generacji znając Alfę. Może w 4 generacji (po pełnym lifcie za rok)?
    tym bardziej ze pomimo, ze to ostatnia aktualizacja to jest dosc stara, zdaje sie ze z przelomu 2020/2021 wiec i tak nie moglaby obejmowac tych zmian w AA, mysle ze w ktoryms z kolejnych update'ow w 3 generacji moze sie pojawic

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory