Strona 123 z 143 PierwszyPierwszy ... 2373113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,221 do 1,230 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #1221
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2022
    Auto
    Stelvio/Giulia USA
    Postów
    239

    Domyślnie

    Przerabiałem takie chińczyki w Phaetonie, najgorsze że i oni robią sobie sami podróbki swojej rodzimej produkcji... i zależy jak się trafi oraz jaki ma się telefon.
    99% sytuacji w wsparciu - do momentu przelania kasy, od czasu jak dojdzie przelew potrafią nagle zapomnieć co to angielski.

    Sobie też zamontowałem, teoretycznie najlepszą opcję, z iphone śmigało idealnie, android to już ruletka... stąd z jednej strony kusi mnie ta przystawka eng-customs, z drugiej za to mam obraz tego co przeżyłem z tym dokładanym modułem w phaetonie. W każdym razie gdybym miał się zdecydować to już chyba tylko na ten eng - bo nawet jeśli nie zrobili tego sami, to support poprawiał wszystko co wychodziło.

  2. #1222
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    277

    Domyślnie

    Wracając do tematu wbudowanego AA, to od wczoraj Google pozmieniało coś na swoich serwerach i mając w telefonie wersję 8.8 zmienił się wygląd interfejsu na ekranie w moim samochodzie. To się chyba nazywa Coolwalk ?
    Co ciekawe wersję AA w telefonie zaktualizowałem z dziesięć dni temu i nie było żadnych zmian w wyglądzie.

  3. #1223
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    Hmm, moje aktualizacje zatrzymały się na wersji 8.6 (And10). Zastanawiam się czy numer wersji AA zależy od wersji systemu, Jaki masz system?

  4. #1224
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AlfaRomeo Brera 2.4 / Stelvio MY20
    Postów
    1,612

    Domyślnie

    U mnie też wczoraj pojawił się nowy interfejs android auto.
    Prawdopodobnie w telefonie sam się zaktualizował.
    Natomiast widzę, że nie ma teraz wyświetlania temperatury i pogody obok zegarka, na ekranie AA. Szkoda. A może to poprawią.
    Generalnie widok podzielonego ekranu moim zdaniem na plus.
    Ale mapy centrują się w taki sposób, jakby były full-screen.


    android 12
    android auto 8.6.625054
    xperia 1 ii

  5. #1225
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    Tez mam 8.6.625054 na android10.
    To nie wiem skąd 8.8 u kolegi wip automatycznie skoro Ty masz niby najnowszy update.

    Full-screen dopiero teraz? Zawsze mi sie na full wyswietlaly od poczatku zeszlego roku jak kupilem Stelvio.

    UPDATE: Wyglada na to że 8.6 to jednak dość stary. Tu historia wydań:
    https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/
    Ostatnio edytowane przez netzmark ; 02-02-2023 o 12:09

  6. #1226
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    338

    Domyślnie

    Cytat Napisał mateuszszar Zobacz post
    U mnie też wczoraj pojawił się nowy interfejs android auto.
    Prawdopodobnie w telefonie sam się zaktualizował.
    Natomiast widzę, że nie ma teraz wyświetlania temperatury i pogody obok zegarka, na ekranie AA. Szkoda. A może to poprawią.
    Generalnie widok podzielonego ekranu moim zdaniem na plus.
    Ale mapy centrują się w taki sposób, jakby były full-screen.


    android 12
    android auto 8.6.625054
    xperia 1 ii
    Od Androida bodajże 10 AA jest zintegrowane z systemem - nie jest osobną aplikacją.


    Cytat Napisał netzmark Zobacz post
    Tez mam 8.6.625054 na android10.
    To nie wiem skąd 8.8 u kolegi wip automatycznie skoro Ty masz niby najnowszy update.

    Full-screen dopiero teraz? Zawsze mi sie na full wyswietlaly od poczatku zeszlego roku jak kupilem Stelvio.

    UPDATE: Wyglada na to że 8.6 to jednak dość stary. Tu historia wydań:
    https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/
    Pełny ekran jest od liftingu, czyli od MY'20.
    W starszych modelach mapa jest wyświetlana jest na ok. 2/3 ekranu. Resztę zajmuje logo AA
    Wygląda to jak wymuszony podział ekranu przy jednej aktywnej aplikacji z wolnym miejscem na drugą której nie można dodać. W ustawieniach radia nie ma opcji włączania/wyłączania podziału ekranu dla AA. Jest to możliwe tylko w odniesieniu do funkcjonalności wbudowanych w radio. Czyli jeżeli ktoś oprócz AA ma jeszcze wbudowaną nawigację,to może na części ekranu wyświetlić nawigację, a na pozostałej części coś innego. Generalnie irytująca niedoróbka. Pewnie bez szans na aktualizację...
    Ostatnio edytowane przez So What! ; 02-02-2023 o 12:39

  7. #1227
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    Cytat Napisał So What! Zobacz post
    W ustawieniach radia nie ma opcji włączania/wyłączania podziału ekranu dla AA. Jest to możliwe tylko w odniesieniu do funkcjonalności wbudowanych w radio. Czyli jeżeli ktoś oprócz AA ma jeszcze wbudowaną nawigację,to może na części ekranu wyświetlić nawigację, a na pozostałej części coś innego.
    Czy ja dobrze zrozumiałem, można na połowie ekranu wyswietlic wbudowane navi a na drugiej polowie np radio (wszystko ale nie widok z AA) - zgadza sie?
    Muszę się pobawić wieczorem....

  8. #1228
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AlfaRomeo Brera 2.4 / Stelvio MY20
    Postów
    1,612

    Domyślnie

    do usunięcia...
    Ostatnio edytowane przez mateuszszar ; 02-02-2023 o 13:20

  9. #1229
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    338

    Domyślnie

    Cytat Napisał netzmark Zobacz post
    Czy ja dobrze zrozumiałem, można na połowie ekranu wyswietlic wbudowane navi a na drugiej polowie np radio (wszystko ale nie widok z AA) - zgadza sie?
    Muszę się pobawić wieczorem....
    Tak, można. W każdym razie w radiu II generacji z wbudowaną nawigacją i dodatkowo z AA (Giulia MY'19). Wejdź sobie w opcje ekranu (wyświetlania), czy jakoś tak i tam masz podział ekranu.
    Jedyny problem jest z AA - jak opisywałem wyświetla się tylko na 2/3 ekranu. W pozostałej części jest logo AA i, przynajmniej wedle mojej wiedzy, nic nie można z tym zrobić.

  10. #1230
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    277

    Domyślnie

    Cytat Napisał netzmark Zobacz post
    To nie wiem skąd 8.8 u kolegi wip automatycznie skoro Ty masz niby najnowszy update.
    Bo ja ściągam "od wieków" aplikację i instaluję ręcznie . I co ciekawe, w sklepie play widzę, że mam wersję 8.6, a jak wejdę w ustawienia i dalej zarządzanie aplikacjami to tam już jest wersja 8.8, czyli ta którą zainstalowałem "z palca".
    Cytat Napisał mateuszszar Zobacz post
    Ale mapy centrują się w taki sposób, jakby były full-screen.
    Fakt, jak ustawię po prawej stronie widok radia czy też rozmowy telefonicznej, to mapa yanosika się nie zmniejsza do rozmiaru swojego okna i kursor auta jest blisko krawędzi panelu.

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory