Strona 18 z 29 PierwszyPierwszy ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 281

Temat: Akcesoria Giulia

  1. #171
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    spojlery masz do malowania, pod kolor auto to srednio wyglada

  2. #172
    Użytkownik Świeżak Avatar Gelo
    Dołączył
    12 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Q4 2.0 280km
    Postów
    180

    Domyślnie

    Cytat Napisał kast Zobacz post

    Chciałbym jeszcze spytać, co to takiego w mojej osłonie przeciwsłonecznej? Czy to przyciski do otwierania bramy (działają tylko w stanach)?

    Załącznik 269130
    Pilot do bramy wjazdowej, garażowej itp. Pytałem u nas konserwatora od bramy, czy da radę to sparować i odpowiedział, że to są amerykańskie częstotliwości i nie da rady. Super by było, gdyby ktoś ogarnął temat i zmienił częstotliwość albo podmienił jakoś bebech, żeby to działało w EU.

  3. #173
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gelo Zobacz post
    Pilot do bramy wjazdowej, garażowej itp. Pytałem u nas konserwatora od bramy, czy da radę to sparować i odpowiedział, że to są amerykańskie częstotliwości i nie da rady. Super by było, gdyby ktoś ogarnął temat i zmienił częstotliwość albo podmienił jakoś bebech, żeby to działało w EU.
    a co za problem podlutowac pilota pod te przyciski ?

  4. #174
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,508

    Domyślnie

    To jest nierozbieralne a raczej rozbieralne i do wymiany.
    Na aledrogo jest duzo roznych modulów zmieniajacych czesttotliwosci tak aby to dzialalo.

  5. #175
    Użytkownik Świeżak Avatar Gelo
    Dołączył
    12 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Q4 2.0 280km
    Postów
    180

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    To jest nierozbieralne a raczej rozbieralne i do wymiany.
    Na aledrogo jest duzo roznych modulów zmieniajacych czesttotliwosci tak aby to dzialalo.
    No to super. Muszę poszukać kogoś w W-wie lub okolicach coby mi to ogarnął.
    EDIT
    Zrobiłem rozeznanie i wygląda to tak, że można owszem dokupić moduł na tzw częstotliwość amerykańską 315hz ale można go podłączyć tylko do urządzenia np. bramy - nie odwrotnie. Da sie też zrobić coś takiego na zasadzie poświęcenia pilota od bramy i podpięcia przycisków do przycisków w zasłonie p.słonecznej ale sam pilot kieszonkowy, będzie wtedy umieszczony w innym/ukrytym miejscu.
    Ostatnio edytowane przez Gelo ; 09-05-2020 o 20:13

  6. #176
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2020
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    35

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    spojlery masz do malowania, pod kolor auto to srednio wyglada
    Ja własnie potrzebuję ten spojler mieć czarny. Nie - carbon, tylko normalny czarny. Lusterna mam czarne i jakbym miał karbonową lotkę, to lusterka też musiałbym zmieniać, a zważywszy, że listwy przy szybach też mam czarne, to wystarczy, że lotka bedzie czarna Zamotałem się chyba z tym opisem.

  7. #177
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] chyba brał od nich, ale cos mi sie wydaje ze nie byl idealnie spasowany... ale pytaj u źródła.

  8. #178
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2020
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    35

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gelo Zobacz post
    Da sie też zrobić coś takiego na zasadzie poświęcenia pilota od bramy i podpięcia przycisków do przycisków w zasłonie p.słonecznej ale sam pilot kieszonkowy, będzie wtedy umieszczony w innym/ukrytym miejscu.
    Takie coś mógłbym mieć. Pilot do mojej bramy kosztuje 60zł i programuje się go, przybliżając do drugiego pilota, więc sprawa banalna. Jeden mógłby być ukryty gdzieś w aucie.
    Ostatnio edytowane przez kast ; 09-05-2020 o 21:02

  9. #179
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał kast Zobacz post
    Ja własnie potrzebuję ten spojler mieć czarny. Nie - carbon, tylko normalny czarny. Lusterna mam czarne i jakbym miał karbonową lotkę, to lusterka też musiałbym zmieniać, a zważywszy, że listwy przy szybach też mam czarne, to wystarczy, że lotka bedzie czarna Zamotałem się chyba z tym opisem.
    Ja ostatnio robiłem u siebie coś podobnego. Kupiłem spoiler i kiedy okazało się, że to co w pudełku nie pasuje do reszty to poszła na to folia: https://www.forum.alfaholicy.org/nas...ml#post2230924. Tylko u mnie spoiler OE.
    Ostatnio edytowane przez Shimmy ; 10-05-2020 o 00:09

  10. #180
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    spojlery masz do malowania, pod kolor auto to srednio wyglada
    akurat malowanie pod kolro czemu, moim zdaniem spoko, sam tak chiałem


    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    @epsonix chyba brał od nich, ale cos mi sie wydaje ze nie byl idealnie spasowany... ale pytaj u źródła.
    z tego pierwszego linka - jakoś tak sterczał płasko a nie w górę - nie podobał mi się - zwróciłem.


    Cytat Napisał kast Zobacz post
    Ja własnie potrzebuję ten spojler mieć czarny. Nie - carbon, tylko normalny czarny. Lusterna mam czarne i jakbym miał karbonową lotkę, to lusterka też musiałbym zmieniać, a zważywszy, że listwy przy szybach też mam czarne, to wystarczy, że lotka bedzie czarna Zamotałem się chyba z tym opisem.
    to i tak byś musiał obrabiać taki spoiler jaki linkowałeś - to nie jest ładny/gładki czarny - miał pory - najpierw szpachlowanie/szlifowanie, podkład i malowanie na czarno + klar na wierzch żeby to wyglądało
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [Giulia] Akcesoria Mopar
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-03-2017, 18:59
  2. [155] Akcesoria w koło zapasowe
    Utworzone przez Arek w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-05-2015, 10:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory