Strona 19 z 29 PierwszyPierwszy ... 910111213141516171819202122232425262728 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 281

Temat: Akcesoria Giulia

  1. #181
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 TBi 280KM Q4 Imola Titanium
    Postów
    232

    Domyślnie

    Cześć, głupia sprawa, ale wolę się upewnić- czy ktoś z Was ma dywaniki gumowe wraz z matą do bagażnika polskiego producenta "REZAW-PLAST" i może podzielić się opinią na ich temat? Kolejna sprawa, pokrowiec na samochód. Za niecały miesiąc wyjeżdżam do Chorwacji i samochód będzie stał na słońcu. Macie jakieś godne polecenia pokrowce, które uchronią auto przed słońcem i niesionym przez wiatr piachem/żwirem i nie rozpadną się po jednym sezonie?

  2. #182
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    338

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lober Zobacz post
    Za niecały miesiąc wyjeżdżam do Chorwacji i samochód będzie stał na słońcu. Macie jakieś godne polecenia pokrowce, które uchronią auto przed słońcem i niesionym przez wiatr piachem/żwirem i nie rozpadną się po jednym sezonie?
    To jest średni pomysł z tym pokrowcem. Karoseria nie będzie idealnie czysta. Każdy ruch pokrowca będzie oznaczał jakieś uszkodzenie lakieru. Równie dobrze można przetrzeć lakier papierem ściernym. Efekt będzie podobny.

  3. #183
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lober Zobacz post
    Za niecały miesiąc wyjeżdżam do Chorwacji i samochód będzie stał na słońcu. Macie jakieś godne polecenia pokrowce, które uchronią auto przed słońcem i niesionym przez wiatr piachem/żwirem i nie rozpadną się po jednym sezonie?
    Nie przesadzaj z tym słońcem i wiatrem. Moja już 3 razy stała tam na słońcu po 2 tygodnie. Jeśli już coś jest problemem w Chorwacji to ewentualne parkowanie pod piniami, bo wtedy igły z drzew przyklejają się do nadwozia i trudno to potem usunąć.
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  4. #184
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 TBi 280KM Q4 Imola Titanium
    Postów
    232

    Domyślnie

    Cytat Napisał So What! Zobacz post
    To jest średni pomysł z tym pokrowcem. Karoseria nie będzie idealnie czysta. Każdy ruch pokrowca będzie oznaczał jakieś uszkodzenie lakieru. Równie dobrze można przetrzeć lakier papierem ściernym. Efekt będzie podobny.
    Masz rację, może rzeczywiście to średni pomysł, który wywoła więcej szkód, niż pożytku.

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Nie przesadzaj z tym słońcem i wiatrem. Moja już 3 razy stała tam na słońcu po 2 tygodnie. Jeśli już coś jest problemem w Chorwacji to ewentualne parkowanie pod piniami, bo wtedy igły z drzew przyklejają się do nadwozia i trudno to potem usunąć.
    Do Chorwacji jeżdżę praktycznie rok w rok od 97', zawsze kładłem jakieś prześcieradła na okna, żeby nie smażyło wszystkiego wewnątrz, myślałem, że tym razem pójdę na łatwiznę, a przy okazji ochronię trochę lakier. Samochód ma niecały miesiąc, dlatego jeszcze mam hopla na punkcie utrzymania go w jak najlepszym stanie wizualnym
    Co do drzew ostatnio zaparkowałem pod sosną i na szybie czołowej mam dwie krople żywicy i podobnie na dachu. Nie wiem jak to usunąć, z szyby powinno zejść jakimś rozpuszczalnikiem, ale jak to usunąć z dachu bez zmycia lakieru?

  5. #185
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lober Zobacz post
    Co do drzew ostatnio zaparkowałem pod sosną i na szybie czołowej mam dwie krople żywicy i podobnie na dachu. Nie wiem jak to usunąć, z szyby powinno zejść jakimś rozpuszczalnikiem, ale jak to usunąć z dachu bez zmycia lakieru?
    Na lakierze nie rób nic na siłę. Jak już żywica wyschnie, to wykruszy się nawet pod palcami - wystarczy trochę odczekać.
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  6. #186
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Giulia
    Postów
    293

    Domyślnie

    Na chorwackie słońce polecam dwa białe prześcieradła frotte z gumką.
    Jedno na maskę, drugie na lusterka, szybę i dach.
    Sprawdzone od lat.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Lober Zobacz post
    Cześć, głupia sprawa, ale wolę się upewnić- czy ktoś z Was ma dywaniki gumowe wraz z matą do bagażnika polskiego producenta "REZAW-PLAST" i może podzielić się opinią na ich temat?
    Rezaw miałem w poprzednim aucie. Bardzo dobra jakość.
    Teraz mam oryginał i to jest bardzo przeciętnej jakości, lekka pianka z bardzo fajnym napisem Giulia

  7. #187
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lober Zobacz post
    czy ktoś z Was ma dywaniki gumowe wraz z matą do bagażnika polskiego producenta "REZAW-PLAST"
    Maty nie posiadam, ale mam dywaniki gumowe na zimę, bardzo ok, kupiłem z zaczepami. Klipsy pasują, polecam

  8. #188
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 TBi 280KM Q4 Imola Titanium
    Postów
    232

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Na lakierze nie rób nic na siłę. Jak już żywica wyschnie, to wykruszy się nawet pod palcami - wystarczy trochę odczekać.
    OK, zostawię tak jak radzisz.
    Cytat Napisał daras Zobacz post
    Na chorwackie słońce polecam dwa białe prześcieradła frotte z gumką.
    Jedno na maskę, drugie na lusterka, szybę i dach.
    Sprawdzone od lat.

    - - - Updated - - -


    Rezaw miałem w poprzednim aucie. Bardzo dobra jakość.
    Teraz mam oryginał i to jest bardzo przeciętnej jakości, lekka pianka z bardzo fajnym napisem Giulia
    Dzięki za radę, to chyba najrozsądniejsze wyjście

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Maty nie posiadam, ale mam dywaniki gumowe na zimę, bardzo ok, kupiłem z zaczepami. Klipsy pasują, polecam
    dzięki za recenzję, zamówię od razu.

  9. #189
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2012
    Auto
    Giulia
    Postów
    457

    Domyślnie

    Cytat Napisał walgreen Zobacz post
    Chciałbym kupić nakładki na gaz/hamulec z amelinium i znalazłem dwie różne oferty, na stronie moparu są po prostu nakładki:

    a na shop.alfisti jest nakładka na hamulec oraz cały pedał gazu: http://shop.alfisti.net/Tuning-Styli...Set::8772.html

    Czy jest jakiś problem z nakładkami, że oferują całość?
    Witam, tez się nad tym zastanawiam - montował ktoś akcesoryjne jak to wyglada w realu ?
    Czy jest to to samo co założone w fabryce ..... czy jednak nakładki

  10. #190
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,510

    Domyślnie

    Cytat Napisał bami159 Zobacz post
    Witam, tez się nad tym zastanawiam - montował ktoś akcesoryjne jak to wyglada w realu ?
    Czy jest to to samo co założone w fabryce ..... czy jednak nakładki
    alixepres tanio i dosc dobre.

Podobne wątki

  1. [Giulia] Akcesoria Mopar
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-03-2017, 18:59
  2. [155] Akcesoria w koło zapasowe
    Utworzone przez Arek w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-05-2015, 10:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory