Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Temat: Veloce - wydech a DNA

  1. #31
    Użytkownik Świeżak Avatar median09
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Kraków/Bielsko-Biała
    Auto
    AR Giulia Veloce TBi Q4 2017r.
    Postów
    187

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kubster Zobacz post
    Dobra, podepnę się pod ten temat, bo nurtuje mnie charakterystyka DNA w naszych modelach. Nie mam wprawdzie Veloce, tylko słabsza siostrzyczkę, ale powiem Wam szczerze, że oprócz zmiany wrażliwości na pedał gazu w poszczególnym trybie reszty różnic nie odczuwam, a mówiło się chociażby o usztywnieniu zawieszenia czy cięższej kierownicy w trybie Dynamic. U mnie tego po prostu nie ma. Giulietta QV przecież czymś takim dysponowała.

    Jak jest u Was?
    Według mnie powinieneś odczuć wyraźnie usztywnienie układu kierowniczego i sztywniejsze zawieszenie. Jeśli tego nie ma u Ciebie, to przejechałbym się do ASO żeby sprawdzili.

  2. #32
    Użytkownik Świeżak Avatar Kubster
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Obecnie MY19 Giulia Super 200 KM, wcześniej GT 1.9 JTD
    Postów
    70

    Domyślnie

    Cytat Napisał median09 Zobacz post
    Według mnie powinieneś odczuć wyraźnie usztywnienie układu kierowniczego i sztywniejsze zawieszenie. Jeśli tego nie ma u Ciebie, to przejechałbym się do ASO żeby sprawdzili.
    Ale to się dzieje podczas ruchu czy na postoju też powinno? Bo jak stoję przy włączonym silniki i kręcę kierownicą w lewo i prawo to nie czuję najmniejszej różnicy.

  3. #33
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    Cytat Napisał median09 Zobacz post
    Według mnie powinieneś odczuć wyraźnie usztywnienie układu kierowniczego i sztywniejsze zawieszenie. Jeśli tego nie ma u Ciebie, to przejechałbym się do ASO żeby sprawdzili.
    Sztywniejsze zawieszenie tylko jak masz opcję adaptacyjnego zawieszenia wykupioną. Na środku przełącznika DNA jest dodatkowy guziczek wtedy.
    Pozdro,
    Bartas

  4. #34
    Użytkownik Świeżak Avatar median09
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Kraków/Bielsko-Biała
    Auto
    AR Giulia Veloce TBi Q4 2017r.
    Postów
    187

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kubster Zobacz post
    Ale to się dzieje podczas ruchu czy na postoju też powinno? Bo jak stoję przy włączonym silniki i kręcę kierownicą w lewo i prawo to nie czuję najmniejszej różnicy.
    Spróbuj podczas ruchu, rozpędź się do 50/60 km/h i porównaj ulad kierowniczy w N i D - powinieneś podczas jazdy czuć różnicę i większy opór kierownicy na D.

    Cytat Napisał bartas82 Zobacz post
    Sztywniejsze zawieszenie tylko jak masz opcję adaptacyjnego zawieszenia wykupioną. Na środku przełącznika DNA jest dodatkowy guziczek wtedy.
    Tak zgadza się, mam ten pakiet i jest tak, że od razu usztywnia na D zawieszenie i przyciskiem można go zmiękczać/utwardzać ponownie.

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Stelvio vs. Veloce
    Utworzone przez Krzysztof w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 21-08-2018, 14:45
  2. [Giulia Veloce] Poszukuję kolegi z Giulią VELOCE z Warszawy/okolic, NAGRODA!
    Utworzone przez Latrunculus w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 07:54

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory