Strona 12 z 17 PierwszyPierwszy ... 234567891011121314151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 167

Temat: Wyłączenie start/stop

  1. #111
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    to bylaby niezbyt zachecajaca adnotacja do kupna - cos jakbym powiedzial: uzywaj na wlasne ryzyko. nie, ze swojej strony dolozylem wszelkich staran przy doborze komponentow, projekcie, produkcji (nadzor, bo wiekszosc robia firmy specjalizujace sie w danych sprawach - kable, lutowanie plytek), weryfikacji projektu, a na koncu przy tescie kazdego egzemplaza, ze mam te 99.999% pewnosci ze wszystko jest tip top i jest bezpieczne - wiecej nie da sie osiagnac - zaden producent nie osiagnie 100% nigdy - jest raczej kwestia jak bardzo sie zblizamy. chinczyk zbliza sie moze do 99% (oni raczej nie testuja kazdej sztuki, przynajmniej w tego typu urzadzeniach), ktos kto cos wiecej zrobi (np testuje kazdy egzemplarz) ma 99.99%, ktos kto zrobi nadmiarowo projekt (nie cisnie np odstepow/wymiarow na plytce PCB na minimum, uzywa komponentow z zapasem - typu kondnsatory na 2x wieksze napiecie niz potrzeba, czy stosujac komponenty przeznaczone dla pracy przemyslowej, robi projekt stosujac wszelkie najlepsze praktyki) ma te 99.999% itp itd mozna tak dalej.

    wlasciwie kazdy kto cos robi sam ryzykuje - jedziesz do mechanika - zawsze moze nie dokrecic czegos albo przekrecic gwint, montujac jakakolwiek czesc, moze okazac sie ze jest wadliwa.
    o tyle jestem w dobrej sytuacji, ze nie robie urzadzen ktore maja jakis szczegolny wplyw na bezpieczenstwo - potencjalna usterka urzadzenia to np niedzialajacy ktorys przycisk, niewylaczajacy sie SS automatycznie, swiatla np przelacza sie na mijania (tak sie dzieje jak np nie ma przejscia polaczenia od pokretla) - nic krytycznego.

    wracam do roboty, na stole mam wlasnie prace nad firmwarem testera automatycznego - mam lekki poslizg (czesciowo spowodowany przez braki/bledy sklepu, czesciowo przez braki dokumentacyjne API firmy kurierskiej) stad nie odpalilem jeszcze strony sklepu.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #112
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Daję update.Mam na regale gotowych 120szt dezaktywatorów SSD, do tego 150 bypassów SGW i jeszcze z 10 bypassów z pierwszej produkcji z dużą zniżką (różnice w kosmetyce tylko). na jutro mam obiecane że sklep internetowy ruszy. dla alfaholików zrobiłem kod rabatowy Alfaholicy dający 10% zniżki na wszystkie produkty.
    Jak się ogarnę z odpaleniem sklepu na EU i ustabilizuje się wszystko to będą kolejne produkty dla Giulii/Stelvio mam kilka pomysłów.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #113
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Daję update.Mam na regale gotowych 120szt dezaktywatorów SSD, do tego 150 bypassów SGW i jeszcze z 10 bypassów z pierwszej produkcji z dużą zniżką (różnice w kosmetyce tylko). na jutro mam obiecane że sklep internetowy ruszy. dla alfaholików zrobiłem kod rabatowy Alfaholicy dający 10% zniżki na wszystkie produkty.
    Jak się ogarnę z odpaleniem sklepu na EU i ustabilizuje się wszystko to będą kolejne produkty dla Giulii/Stelvio mam kilka pomysłów.
    Super trzymam kciuki

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  4. #114
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Sklep https://shop.stuff4car.com/ uruchomiony, zapraszam. Czy działa wszystko nie wiem, bo testowalem jeszcze przed różnymi zmianami/SSL/zmianami loginow/zmianami firewalla/zmianami uprawnien/itp, informatyk twierdzi że bedzie dzialał ale tak naprawdę to się okaże. Jakby coś nie działalo to prosze o wyrozumialość i feedback na info@stuff4car.com tak wychodzi że będziecie królikami doświadczalnymi - po forumowym koleżeństwie mam nadzieję że się nie obrazicie a za to macie kod rabatowy 10% "Alfaholicy". Aha, jeśli ktoś chce też bypass SGW to mam jeszcze ze 12szt z pierwszej produkcji, to jest w kategorii wyprzedaże -różnice tylko w kosmetyce.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #115
    Użytkownik Świeżak Avatar POl
    Dołączył
    08 2019
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Auto
    Stelvio 2.0 280HP
    Postów
    96

    Domyślnie

    epsonix
    Gratulacje z uruchomienia tego pożytecznego sklepu, zakupiony przeze mnie moduł S&S działa super, polecam wszystkim - to jest produkt, który musi być w samochodzie.
    Do przemyślenia na najbliższe wieczory to na pewno:
    - regulator grzania kierownicy, bo grzeje jak wściekły (może na zasadzie jedno naciśnięcie 25%mocy, 2-50%, 3-75%, 4-100%),
    - manetka "-" na postoju i mamy wsteczny (wówczas drążek zmiany niepotrzebny)
    - pojemnik na okulary kierowcy w miejsce uchwytu po stronie kierowcy

  6. #116
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał POl Zobacz post
    epsonix
    Gratulacje z uruchomienia tego pożytecznego sklepu, zakupiony przeze mnie moduł S&S działa super, polecam wszystkim - to jest produkt, który musi być w samochodzie.
    Do przemyślenia na najbliższe wieczory to na pewno:
    - regulator grzania kierownicy, bo grzeje jak wściekły (może na zasadzie jedno naciśnięcie 25%mocy, 2-50%, 3-75%, 4-100%),
    - manetka "-" na postoju i mamy wsteczny (wówczas drążek zmiany niepotrzebny)
    - pojemnik na okulary kierowcy w miejsce uchwytu po stronie kierowcy
    dzieki za dobra opinie.
    grzanie kierownicy jak najbardziej, jest na mojej liście już od jakiegoś czasu, z resztą gdzieś na forum o tym wspominałem że się za to wezmę bo obecne jest za mocne i mnie to denerwuje.

    Z wrzucaniem wstecznego manetką, no w sumie czemu nie, tylko tak na szybko pierwsza myśl, żeby to zrobić bezpieczniej to dobrze byłoby jednak wymusić przejście przez N, czyli najpierw obie manetki do podciągamy, jest N, puszczamy i wtedy np dwa razy lewa szybkie kliki. Nie chciałbym żeby ktoś za łatwo wrzucił nawet przez przypadek nie to co chciał i zamiast pojechać do przodu, ruszył do tyłu i kogoś stuknął/potrącił. Pasowałoby tak, czy jakieś inne sugestie?

    Pojemników na okulary to u mnie nie kupisz raczej nigdy - nawet zrobienie głupiej formy wtryskowej to kilkadziesiąt tyś zł - stąd nie ma szans narazie na dedykowane własne obudowy w moich produktach, nie ta skala ilościowa żeby móc sobie pozwolić.

    Będą za to inne produkty, jak już będę miał prototypy to na pewno będę informował na forum/robił dedykowane wątki.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #117
    Użytkownik Znawca Avatar lechtak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Mito TCT 135 KM / Giulia Veloce Pakiet Q
    Postów
    1,143

    Domyślnie

    epsonix to jeszcze moduł sterowania lusterek, obniżanie przy włączonym wstecznym biegu. Moduł fotela, po wyłączeniu zapłonu regulowany czas pracy serwomotoru.

  8. #118
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał lechtak Zobacz post
    epsonix to jeszcze moduł sterowania lusterek, obniżanie przy włączonym wstecznym biegu.
    jeśli byłoby dużo chętnych to OK, musze liczyć się z rachunkiem ekonomicznym - jak coś nie sprzeda się w paruset egzemplarzach to sam development/testery/prototypy/grzebanie/dokumentacja zaczynają dominować w cenie - tak że później cena by straszyła. jest na to pośrednie rozwiązanie, na fotelu zapamietujesz to samo ustawienie foteli, ale tylko zmieniasz zapamiętane ustawienie lusterka. tak, trzeba kliknąć przycisk i to jest niefajne - myslę żeby to zrobić najprościej/najtaniej to tylko dobrać sie do przycisku i bazować na konfigu zapamietanym w aucie. takie urządzenie powinno być jeszcze w miarę cenowo OK. Jeśli chodzi o pomysły to pamiętajcie koledzy że mówimy o bardzo niszowym rynku, Alfa Romeo juz nisza, fotele elektyrczne to znów jakiś ułamek, potem ludzie do których dotrze marketing - mały procent, a na końcu tylko jakaś części kupi moduł (nie potrzebuje, klikam ręcznie itp). jeśli są chętni to coś przygotuję.

    Cytat Napisał lechtak Zobacz post
    Moduł fotela, po wyłączeniu zapłonu regulowany czas pracy serwomotoru.
    nie, raczej tak jak pisałem wyżej, jako moduł dołączany pod fotelem.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #119
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Mam prośbę do kolektów którzy kupili już/kupują o feedback na priv jak działa sklep, czy dostajecie powiadomienia na email (wiem, ode mnie teraz tylko przyjęcie zamówienia i ew jeśli coś ręcznie wyślę zmianę statusu, automat na resztę jeszcze nieodpalony - będzie wkrótce), czy były jakieś problemy, może sugestie, również jakieś wrażenie co do produktu, opakowania, instrukcji - cokolwiek zwróciło Waszą uwagę że mogłoby być inaczej, lepiej itp. Z góry dzięki.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #120
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Auto
    AR 156 1,8 TS była, AR 159 SW 2,0JTDm ti była,Stelvio B-Tech 280KM
    Postów
    11

    Domyślnie

    Poproszę o cenę dezaktywatora SS na PW.

Podobne wątki

  1. Start/Stop w automacie
    Utworzone przez Capone w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-08-2017, 23:06
  2. [Giulietta] Start & Stop
    Utworzone przez aivon w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-05-2016, 22:06
  3. [MiTo] Start & Stop
    Utworzone przez piotr_c w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 09-08-2014, 10:32
  4. [Giulietta] start&stop
    Utworzone przez mandecki w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 17-11-2013, 13:54
  5. [MiTo] Start/Stop
    Utworzone przez jjokocha w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-01-2011, 17:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory