Strona 16 z 17 PierwszyPierwszy ... 67891011121314151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 167

Temat: Wyłączenie start/stop

  1. #151
    Użytkownik Świeżak Avatar POl
    Dołączył
    08 2019
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Auto
    Stelvio 2.0 280HP
    Postów
    96

    Domyślnie

    Moja rada, na rynek EU wystaw ceną dwa razy taką jak na PL i od razu produkt znajdzie zainteresowanie.
    Poniżej podam przykład gadżetów do MX-5 gościa ze stanów:
    https://store.mx5things.com

  2. #152
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Zapewne można dowalić cenę na EU i ten co chce i tak kupi, i samo to polepszy bilans. Nie wiem czy jest tak jak piszesz że cena zwiększy sprzedaż - czy wysoka cena podkreśli, że jest to produkt custom-owy/bardziej premium? Wydaje mi się że niekoniecznie, ale ja jestem tylko inżynierem, o eCommerce czy marketingu nie mam zbytnio pojęcia. Póki co lecę różnymi kanałami informacyjnymi żeby dotrzeć do klienta, ale słabo to działa. Jak znajdę trochę czasu to zaczne jeszcze na FB coś też działać a jak dalej będzie kicha to najwyżej z kimś się zgadam kto zna się na eCommerce i może mi tam coś odpłatnie ogarnie jeśli chodzi o marketing. Dzięki za zainteresowanie/radę.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #153
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Sonobart
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 TB
    Postów
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Dzięki za dobre słowa, przydają się - właściwie dopiero zaczynam przygodę z prowadzeniem biznesu i musze powiedzeć że są wzloty i upadki. Generalnie dnia za mało, zobowiązania (rodzina, okoliczności itp) ograniczają możliwość aby przysiąść jeszcze bardziej, a i tak pracuję od rana do nocy, produkty powoli powstają - na każdym kroku jakieś niespodzianki/problemy do rozwiązania. NIe mówię, kręci mnie to, tyle nowych rzeczy, ale pracuje 2x więcej niż przez ostatnie lata, zarabiam 5-10x mniej a do tego jeszcze inwestuję więcej niż zarabiam (sprzęt, oprogramowanie itp), więc na razie finansuję biznes z własnych oszczędności. Rozczarowanie duże to sprzedaż na EU - mimo kilku kanałów, pokazywania się na forach, tam sprzedaż jest o połowe mniejsza niż w PL, a to przecież na 10x większy rynek i grubsze portfele - to jest dla mnie mega zagadka. Na razie się nie poddaję, zdaję sobie sprawę że z 2 produktów wyżyć (zapłacić ratę leasingową haha) nie dam rady, no a o efektach biznesu będzie można rozmawiać po roku czy dwóch.
    w każdym razie do Giulii na pewno powstaną jakieś jeszcze gadżety/akcesoria, a potem zobaczymy czy wejdę w VAG żeby zarabiać na ilościach, czy wrócę do mojego dotychczasowego kontrahenta i będę sobie znów wiódł nudny ale bardzo dobrze opłacany żywot. tzn, tak czy siak ten biznes zobędę ciągnął, tylko nie wiem czy będę się tylko jemu poświęcał 100% czasu czy to będzie taki dodatek-hobby na "pół gwizdka". pożyjemy zobaczymy.
    w każdym razie dzięki wszystkim dotychczasowym moim klientom, bez Was to już bym pewnie snuł czarne scenariusze i "zwijał żagle"


    Powiem a właściwie napiszę tak ... pewnie jedną z przyczyn jak zawsze jest marketing :-) bardzo ciężko dotrzeć do twojego sklepu, google właściwie nie pomaga, wcześniej się jakoś nie składało więc zająłem się zamówieniem teraz, minęło trochę czasu i nie mogłem sobie przypomnieć nazwy sklepu. Próbowałem na szybko w google po różnych wyszukiwaniach i nic ...gdybym nie wiedział o tym że jesteś użytkownikiem forum i gdybym sam z niego nie korzystał to na 99% nie dotarłbym to Twojego produktu. Więc na pewnio inwestycja w pozycjonowanie itd... bo tak na prawdę po wpisaniu kluczy typu giulia start stop deactivation albo how to permanently disable s&s powinien wyskakiwać link do sklepu :-)

  4. #154
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    masz rację. pozycjonowanie jest na liście to do nad którą pracuje informatyk, ale ciągle nic w tej kwestii nie zostało zrobione - wiecznie z czymś walczy - obecnie z API nowego brokera wysyłkowego - u jednego nie szło tego zrobić i było zero wsparcia - wyskakiwały głupie błędy albo brak odpowiedzi a wsparcia zero. zmieniliśmy na innego, no to się okazuje że krok po kroku coś, na szczęście oni przynajmniej z nami współpracują i na bieżąco poprawiają API. jesteśmy już blisko zamknięcia tematu. tyle że doszedł eBay, i wypadałoby znów zrobić integrację z ich API - czyli znów ileś tam dni zanim wszystko się rozkmini/doprowadzi do ładu i potestuje. przypomnę informatykowi o pozycjonowaniu dzisiaj.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #155
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Rysiek114
    Dołączył
    02 2019
    Auto
    Giulia Super 200KM, Peugeot 308 1.6VTI
    Postów
    23

    Domyślnie

    Wczoraj otrzymałem przesyłkę od stuff4car.com. Dezaktywator Start&stop wykonany jest bardzo porządnie, sama instalacja przebiegła bezproblemowo, działa idealnie. Tak więc śmiało polecam ten produkt.

  6. #156
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    To ja też pochwalę. W końcu znalazłem chwilę aby zając się tematem tzn zamówić i zamontować.
    Montowałem dzisiaj rano, nie polecam chwytania za okrągłą środkową część panelu ponieważ mi spadła ta srebrna ramka bo za nią pociągnąłem LOL ale na szczęście udało się wtrzasnąć na miejsce.
    Panel wyjmujemy tylko zgodnie z instrukcją tj. podważamy od dołu załączoną plastikową łyżką.

    Kręciłem się w ciągu dnia po mieście - wszystko działa jak należy.

  7. #157
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Dzięki
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #158
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał murder Zobacz post
    Montowałem dzisiaj rano, nie polecam chwytania za okrągłą środkową część panelu ponieważ mi spadła ta srebrna ramka bo za nią pociągnąłem LOL
    pisałem w instrukcji o tym specjalnie - sam jak pierwszy raz wyciągałem panel żeby rozkminić temat i zrobić prototyp to samo zrobiłem. najlepsze jest to że w grudniu był jeden kolega i mu zamontowałem -pokazywałem jak w razie czego to się banalnie i szybko wyciąga - no i dostałem po tyłku bo chciałem to wyjąć w kilka sekund i jakoś odruchowo złapałem trochę za srebrną ramkę - oczywiście została w rękach no to pokazałem rutynę... trzeba zrobić spokojnie, co najwyżej łapać lekko za sam przełącznik świateł (zauważyłem też że w Stelvio trochę ciężej wychodzą panele)

    - - - Updated - - -

    aha, potrzebuję sprawdzić kompatybilność na poliftowym aucie. jak ktoś tu będzie miał na forum takie, to dam ekstra upust zarówno na bypass SGW jak i dezaktywator S&S - przed wpięciem trzebaby potwierdzić czy wiązki wyglądają idento, a jeśli ktoś byłby lokalnie to mógłbym miernikiem/oscyloskopem też potwierdzić te same sygnały. oczwyiście będę ściągał nowe schematy, ale podejżewam że jeszcze mogli ich nie zaktualizować, te schematy serwisowe są przerysowywane więc kilka miechów opóźnień to pewnie norma.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #159
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    338

    Domyślnie

    Urządzenie działa rewelacyjnie Mamy ogromne szczęście, że na Forum są tak ogarnięci pasjonaci, którzy potrafią deaktywować przynajmniej część wkurzającej elektroniki i przywrócić nam radość z jazdy

  10. #160
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    cieszę się, no parę rzeczy mnie wkurzało, to trzeba było poprawić fabrykę - jedne przez urządzenia, inne przez mody proxi czy retrofity. będzie więcej, tylko czas muszę znaleźć - wczoraj i dziś tylko odbieram telefony, piszę maile, odisuję na FB z różnymi forumowiczami i innymi którym obiecałem retrofity itp (z czym kończę bo za dużo czasu mi zabiera i nie mogę rozwijać Stuff4car o nowe produkty). jutro cały dzień retrofity u jednego kolegi, w piątek też mam innego któremu muszę pomóc, w przyszłym tygodniu kumpel z Giulią też na cały dzień i inny klient. jeszcze kilku w kolejce. najbliższe 2-3 tyg mam cały czas coś, do tego w końcu praca na kontrakcie (która leży i kwiczy) no i na bieżąco wysyłki, produkcja itp.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Start/Stop w automacie
    Utworzone przez Capone w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-08-2017, 23:06
  2. [Giulietta] Start & Stop
    Utworzone przez aivon w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-05-2016, 22:06
  3. [MiTo] Start & Stop
    Utworzone przez piotr_c w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 09-08-2014, 10:32
  4. [Giulietta] start&stop
    Utworzone przez mandecki w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 17-11-2013, 13:54
  5. [MiTo] Start/Stop
    Utworzone przez jjokocha w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-01-2011, 17:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory