Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 345678910111213
Pokaż wyniki od 121 do 124 z 124

Temat: Sprzęt grający H/K

  1. #121
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2015
    Auto
    Fiat Croma 1.9 JTDm 16V Alfa Romeo 147 1.9 JTD
    Postów
    240

    Domyślnie

    Za dopłatę 6k można zrobić niezły zestaw customowy. Z dużo lepszymi głośnikami i oddzielnym wzmacniaczem.

  2. #122
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał uTvo0 Zobacz post
    Wydaje mi się, że jako słuchacz jestem z tych którzy słyszą trochę więcej niż mniej. HK mnie nie powala, spodziewałem się więcej. Moim zdaniem jednak jest mocno wrażliwe na źródło dźwięku. Radio zdecydowanie słabo gra, dobrej jakości pliki muzyczne znacznie lepiej.
    Radio - słabo
    BT / Tidal - średnio
    FLAC (dobrze zrealizowany z pendrive) - bardzo dobrze. Jest scena, detal, dynamika, podparcie basowe (zwarty, taki w punkt, nie rozlewający się). Bardzo przyjemnie się tego słucha.

    Konkluzja: system wrażliwy na źródło dźwięku. Jest wiele sprzętów za wielokrotnie większe pieniądze, które mają taką cechę.

  3. #123
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    Radio - słabo
    BT / Tidal - średnio
    FLAC (dobrze zrealizowany z pendrive) - bardzo dobrze. Jest scena, detal, dynamika, podparcie basowe (zwarty, taki w punkt, nie rozlewający się). Bardzo przyjemnie się tego słucha.

    Konkluzja: system wrażliwy na źródło dźwięku. Jest wiele sprzętów za wielokrotnie większe pieniądze, które mają taką cechę.
    Mam dokładnie te same wnioski. Ta sama piosenka w Radiu i Spotify różnie brzmią. Lepiej na Spotify.. a z FLAC jeszcze lepiej.

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  4. #124
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał karluum Zobacz post
    Za dopłatę 6k można zrobić niezły zestaw customowy. Z dużo lepszymi głośnikami i oddzielnym wzmacniaczem.
    Panowie, myślę o wymianie seryjnego nagłośnienia Gulii na coś co zagra przynajmniej tak jak B&O w Audi A4. W Audi nie gra to jakoś genialnie, ale jest czysto, dokładnie, bez męczącego basu. Na pewno dużo lepiej niż każdy z zestawów dostępnych w AR.

    Czy jest możliwa instalacja czegoś sensownego z pozostawieniem seryjnej jednostki sterującej? Coś ktoś próbował? Niekoniecznie w Giulii, bo przecież podobne problemy są w każdej innej marce. Jak do tego się zabrać?

Podobne wątki

  1. sprzęt audio w 166??
    Utworzone przez konradward w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-09-2009, 11:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory