Strona 71 z 352 PierwszyPierwszy ... 21616263646566676869707172737475767778798081121171 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 701 do 710 z 3520

Temat: Usterki - większe i mniejsze, rozwiązania i porady

  1. #701
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    MAŁOPOLSKA
    Auto
    156 1,9 jtd 2002r,gt 1,9 jtd 2007r,brera 2,4 jtd 2007 Giulia 2.2 180 km
    Postów
    307

    Domyślnie

    Z tego co wiem tej opcji z fotelem nie da się wyłączyć


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #702
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    problem z klapą natomiast mam (i z tego co wiem nie tylko ja) inny - jest to do bani project - sprężyny nie ciągną klapy jak już jest w wyższej pozycji i przez to ona tak na 100% nigdy się nie otwiera. na płaskim to nie jest problem, ale zaparkujcie sobie auto na podjeździe np >10% pochyłości i coś próbujcie wkładać/wyciągać z bagażnika - klapa opada dużo niżej i jest problem z waleniem się w głowę
    Jest jeszcze jeden problem z klapą bagażnika, który zauważyłem w tym roku gdy pakowałem się na wakacje.
    Jeśli walizki opierają się o boczne ścianki bagażnika (filce) to zawiasy klapy zaczepiają skokowo o filc. Skokowo bo najprawdopodobniej zaczepiają takie zaślepki/zatrzaski w górnej części zawiasów. W skrajnym przypadku (gdy wypchamy mocno bagażnik) nie da się zamknąć bagażnika

  3. #703
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie

    Cytat Napisał klag3 Zobacz post
    Z tego co wiem tej opcji z fotelem nie da się wyłączyć


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Jest taka możliwość:
    http://www.forum.alfaholicy.org/giul...ml#post2100574

  4. #704
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,987

    Domyślnie

    Cytat Napisał Peterr Zobacz post
    dodam, ze dostepna od firmware infotainmentu 072.001.002.
    [MENTION=686]klag3[/MENTION] pisalismy o tym wiele razy w kilku watkach, nawet jest temat zalozony dedykowany tej informacji
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #705
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    dodam, ze dostepna od firmware infotainmentu 072.001.002.
    Ja w Stelvio z softem 072.xxx nie mam tej funkcji może jest dedykowana tylko do Giuli

  6. #706
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    u mnie działa ta opcja.

  7. #707
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,987

    Domyślnie

    Cytat Napisał Peterr Zobacz post
    Ja w Stelvio z softem 072.xxx nie mam tej funkcji może jest dedykowana tylko do Giuli
    EDIT po informacji od kolegi [MENTION=35839]Cameyo[/MENTION] ze w Stelvio ma ta opcje i mu dziala.
    [MENTION=76489]Peterr[/MENTION], glupie pytanie, rozumiem ze masz elektryczne fotele i Ci odjezdzaja? patrzyles w menu Wspomaganie Kierowcy, sprawdz i daj potwierdzenie na 100%.
    pisales ze u Ciebie wymienili radio tak? moze cos musza zmienic w ustawieniach auta (nie kojarze tego w proxi co prawda), albo same fotele czy jakis modul w starszych autach nie wspiera tej funkcji i dlatego nie jest widoczna? Oby nie, bo chcialbym zeby moja dalo sie zupdatowac i wylaczyc to odjezdzanie.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 19-09-2018 o 12:25
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #708
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Dowód na zdjęciach

    Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka

  9. #709
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,987

    Domyślnie

    no to do kompletu informacji (dla mnie w kwestii mozliwego update starszych aut) potrzeba tylko info o o ktore pytalem w ostatnim poscie kolege Peterr
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #710
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Do małego ekranu też można wgrać? Skąd ew to pobrać?

    Wysłane z mojego Galaxy s8+ przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Niedomykacjące się szyby i dwa mniejsze problemy.
    Utworzone przez achilles1221 w dziale GT
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-06-2016, 15:04
  2. wieksze czy mniejsze spalanie
    Utworzone przez FacesOfDeath w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-06-2014, 09:55
  3. [146] mniejsze hamulce przód 1,8 TS
    Utworzone przez stux w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 14-07-2013, 23:12
  4. Nietypowy problem po wymianie opon na mniejsze
    Utworzone przez zabazsc w dziale 156
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 23-07-2010, 08:44

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory