Temat: Usterki - większe i mniejsze, rozwiązania i porady

  1. #1701
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2019
    Auto
    Giulia
    Postów
    1

    Domyślnie Problem z nawigacja

    Deodzy, mam problem z wbudowana nawigacja w Giuli. Po wpisaniu docelowego miasta , nawigacja powiekszyla sie do 100% nie nawiguje tylko pokazyje ogolny dojazd. Niestety zadnymi sposobami nie udalo sie tego zeesetowac lub wylaczyc. Wylaczylam silnik, zresetowalam nawigacje do stawien fabrycznych. Moze ktos mial podobny problem i wie jak rozwiazac. Podjechanie do mechanika w tym momencie nie qchodzi w gre.

  2. #1702
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cześć, ale jak powiększyła się i pokazuje ogólny dojazd, czyli całą trasę, czy jak? Możesz wrzucić jakąś fotkę tego jak to wygląda, będzie łatwiej

  3. #1703
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Pojeździj chwilę, mi po tej akcji dymilo się spod maski jakby fura się jarała, a to glikol gdzieś im wyciekł i parowal. Na drugi dzień ustalo.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
    Hej kozak, jak dlugo miales taka sytuacje? Ja juz kilka dni po i dalej dymi... Widac dym wydobywajacy sie z okolic maski po stronie kierowcy.

  4. #1704
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garraty Zobacz post
    Hej kozak, jak dlugo miales taka sytuacje? Ja juz kilka dni po i dalej dymi... Widac dym wydobywajacy sie z okolic maski po stronie kierowcy.
    No mi sie stamtąd dymilo ale to dosłownie 1h po jeździe. Może dalej masz wyciek? Mi później (6msc) wymieniali uszczelkę przy turbo bo puszczala płyn. Ale jak ci się dymi to musi być spory wyciek. Nic nie wdac? Szukaj pomarańczowych śladów pod turbo. Ok pompy wody.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  5. #1705
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    No mi sie stamtąd dymilo ale to dosłownie 1h po jeździe. Może dalej masz wyciek? Mi później (6msc) wymieniali uszczelkę przy turbo bo puszczala płyn. Ale jak ci się dymi to musi być spory wyciek. Nic nie wdac? Szukaj pomarańczowych śladów pod turbo. Ok pompy wody.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
    Zostawiłem wczoraj auto w serwisie. Dzwonili przed chwilą i powiedzieli, że to wyciek oleju w okolicach turbo i muszą zamówić jakieś części do naprawy. Czyli nie wyciek płynu ale oleju.

  6. #1706
    Użytkownik Świeżak Avatar rozewo
    Dołączył
    08 2014
    Auto
    Giulia
    Postów
    141

    Domyślnie

    Stwierdzam że te auta to g..... porażka. U mnie występują wibracje nadwozia podczas przyspieszania na pierwszych biegach i nikt nie jest w stanie tutaj pomóc 2 serwisy poznań i szczecin poległy. Dodatkowo wnętrze skrzypi. Oczywiście występuje wypadanie zapłonów i praca na zimnym podobnie jak w dieslu. Jestem załamany tym autem panowie poważnie. Popatrzcie ile stron ma wątek usterki. Alfa moim zdaniem już popłynęła. Możemy się tylko cieszyć naszymi unikatami.

  7. #1707
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał rozewo Zobacz post
    Stwierdzam że te auta to g..... porażka. U mnie występują wibracje nadwozia podczas przyspieszania na pierwszych biegach i nikt nie jest w stanie tutaj pomóc 2 serwisy poznań i szczecin poległy. Dodatkowo wnętrze skrzypi. Oczywiście występuje wypadanie zapłonów i praca na zimnym podobnie jak w dieslu. Jestem załamany tym autem panowie poważnie. Popatrzcie ile stron ma wątek usterki. Alfa moim zdaniem już popłynęła. Możemy się tylko cieszyć naszymi unikatami.
    Odpukac nie man takich provlemow, jaki masz przebieg? Od kiedy problemy?



    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  8. #1708
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Jak czytam ten wątek, to sam już nie wiem co myśleć. Faktycznie niektóre usterki mogą osłabić człowieka. A najgorsze to, że serwis sobie nie radzi z nimi.

  9. #1709
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Panowie ja wiem, że takie przypadki mogą osłabić i ma się dość auta i samej marki. Jednak tak realnie podchodząc to tematu to zawsze pisze tu ktoś komu się coś przytrafiło, a w każdej marce się coś przutrafi. Tak dla bilansu obecnie tylko w serwisie u mnie obecnie mam 6 silników do wymiany w pewnej marce, co możemy powiedzieć ekstrapolujac zjawisko na skalę ogólnokrajową, a wiem że tak dzieje się nie tylko u mnie? Zatem pomyślnie co by się działo w Alfie gdyby tak padały silniki?

  10. #1710
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Panowie ja wiem, że takie przypadki mogą osłabić i ma się dość auta i samej marki. Jednak tak realnie podchodząc to tematu to zawsze pisze tu ktoś komu się coś przytrafiło, a w każdej marce się coś przutrafi. Tak dla bilansu obecnie tylko w serwisie u mnie obecnie mam 6 silników do wymiany w pewnej marce, co możemy powiedzieć ekstrapolujac zjawisko na skalę ogólnokrajową, a wiem że tak dzieje się nie tylko u mnie? Zatem pomyślnie co by się działo w Alfie gdyby tak padały silniki?
    Zgadza sie ale podejrzewam, ze ta marka sprzedała trochę więcej samochodów.

    Znam przpypadek wymiany silnika w AR Stelvio.



    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Podobne wątki

  1. Niedomykacjące się szyby i dwa mniejsze problemy.
    Utworzone przez achilles1221 w dziale GT
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-06-2016, 15:04
  2. wieksze czy mniejsze spalanie
    Utworzone przez FacesOfDeath w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-06-2014, 09:55
  3. [146] mniejsze hamulce przód 1,8 TS
    Utworzone przez stux w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 14-07-2013, 23:12
  4. Nietypowy problem po wymianie opon na mniejsze
    Utworzone przez zabazsc w dziale 156
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 23-07-2010, 08:44

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory