Temat: Usterki - większe i mniejsze, rozwiązania i porady

  1. #2051
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    No oststnio mialem plamę w garażu... Także to musi nieźle ciec. No to mi z tego samego do u ciebie.

    P. S. Namierzyłem to. Po lewej stronie auta, patrząc od góry przy chłodnicy, na dole jest coś ala korek, wygląda jakbu można tym było kręcić, to od spodu mokre, próbowałem to dokręcić, ale nie idzie, za to od razu puściło kilka kropel. Pod autem mam już kałuże... Ciekawe czy do aso dojadę.


    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez kozak ; 20-05-2020 o 16:08

  2. #2052
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    na koniec 2 letniej podstawowej gwarancji wymieniono mi podłokietnik bo oryginalny się odgniótł pod łokciem tak że podczas dłuższej trasy łokiec bolał. nowy wydaje się ciut inny tak jakby gęstsze wypełnienie, może materiał zmienili albo dali go więcej? zobaczymy.
    Masz też inną fakturę nowego podłokietnika jak u mnie?
    https://www.forum.alfaholicy.org/giu...ml#post2217138
    Mi serwis powiedział, że zamówiony pod VIN i teraz takie dają...
    Pozdro,
    Bartas

  3. #2053
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartas82 Zobacz post
    Masz też inną fakturę nowego podłokietnika jak u mnie?
    https://www.forum.alfaholicy.org/giu...ml#post2217138
    Mi serwis powiedział, że zamówiony pod VIN i teraz takie dają...
    jeśli chodzi o fakturę to chyba się nic nie zmieniło, nić u mnie połyskuje, fakturka jest drobna, wszystko dokładnie jak na fotelach. Jaki ty masz miesiąc/rok produkcji? moje auto 10 kwietnia 2018
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #2054
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Namierzyłem to. Po lewej stronie auta, patrząc od góry przy chłodnicy, na dole jest coś ala korek, wygląda jakbu można tym było kręcić, to od spodu mokre
    Ale co mu się stało że puścił? Mechanicznie przecież odpada uszkodzić w takim miejscu, to wygląda jakby ten korek puszczał

  5. #2055
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Ale co mu się stało że puścił? Mechanicznie przecież odpada uszkodzić w takim miejscu, to wygląda jakby ten korek puszczał
    Tam się sączy, może wyżej gdzieś puszcza? Nie wiem, czekam na termin w ASO...

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  6. #2056
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    przeważnie w chłodnica puszcza na łączeniu między rdzeniem a plastikowym bocznym elementem chłodnicy- trzeba poświecić latarką od góry czy nie został czerwony osad po płynie.

  7. #2057
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    jeśli chodzi o fakturę to chyba się nic nie zmieniło, nić u mnie połyskuje, fakturka jest drobna, wszystko dokładnie jak na fotelach. Jaki ty masz miesiąc/rok produkcji? moje auto 10 kwietnia 2018
    Ja mam luty 2019. Czyli którą fakturę masz u siebie na fotelach i podłokietniku?
    Pozdro,
    Bartas

  8. #2058
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    przeważnie w chłodnica puszcza na łączeniu między rdzeniem a plastikowym bocznym elementem chłodnicy- trzeba poświecić latarką od góry czy nie został czerwony osad po płynie.
    Od góry niewiele widać, tez stawiam na łączenie plastiku z aluminium. Genelranie mialem wczesniej kilka czerwonych plam po drugiej stronie chlodnicy. jutro mam ASO, niech działają.

  9. #2059
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    guila veloce Q4
    Postów
    1

    Domyślnie

    Witam, mam problem ze skrzynią AT w Giuli Veloce 280 km Q4 auto ma 20k przebiegu, jest to metaliczny dźwięk( nie mówię o zaworach ) na wolnych obrotach w momencie zapięcia biegu bez różnicy którego ustępuje po przejechaniu ok 70 km od rozgrzania, serwis nie widzi problemu twierdzi że ten typ tak ma. Czy ktoś z Was miał podobny przypadek. Z góry dzięki za pomoc.

  10. #2060
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Były: AR146, AR156, AR156FL, są giulietta 2.0 JTD 170KM i giulia veloce 2.0 TB 280KM AT8 Q4
    Postów
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukass6 Zobacz post
    Witam, mam problem ze skrzynią AT w Giuli Veloce 280 km Q4 auto ma 20k przebiegu, jest to metaliczny dźwięk( nie mówię o zaworach ) na wolnych obrotach w momencie zapięcia biegu bez różnicy którego ustępuje po przejechaniu ok 70 km od rozgrzania, serwis nie widzi problemu twierdzi że ten typ tak ma. Czy ktoś z Was miał podobny przypadek. Z góry dzięki za pomoc.
    Takie samo auto, 15k przebiegu - ale nigdy tego nie słyszałem.

Podobne wątki

  1. Niedomykacjące się szyby i dwa mniejsze problemy.
    Utworzone przez achilles1221 w dziale GT
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-06-2016, 15:04
  2. wieksze czy mniejsze spalanie
    Utworzone przez FacesOfDeath w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-06-2014, 09:55
  3. [146] mniejsze hamulce przód 1,8 TS
    Utworzone przez stux w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 14-07-2013, 23:12
  4. Nietypowy problem po wymianie opon na mniejsze
    Utworzone przez zabazsc w dziale 156
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 23-07-2010, 08:44

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory