Strona 14 z 25 PierwszyPierwszy ... 456789101112131415161718192021222324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 250

Temat: [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce

  1. #131
    Użytkownik Rowerzysta Avatar arturo132
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Stelvio 2.0 280+, Giulietta 1,6
    Postów
    464

    Domyślnie

    Wieniec jest w tym miejscu obszyty tkaniną o fakturze siateczkowej.
    Analogicznie od wewnątrz w dolnej części kierownicy

  2. #132
    Użytkownik Rowerzysta Avatar moosiak
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia
    Postów
    253

    Domyślnie

    O, to w mojej Super też mam kierownice Veloce, właśnie się zastanawiałem o jakie różnice wam chodzi.

    Trzeba robić chipa i dokleić napis "Veloce"

  3. #133
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    w ogłoszeniach powiedzmy rok temu jak rozglądałem się za autem ze stocku widziałem też pojedyncze (może ze 2 szt?) Veloce z ta kierownicą standardową - może to zależy np od dobrania pakietu lux albo dotyczy jakiś egzemplarzy z początku produkcji?
    W każdym razie nowsze egzemplarze Veloce jakie oglądałem zawsze miały kierownicę z tymi dodatkowymi wstawkami tkaniny (bo to nie skóra jak tu powyżej ktoś napisał) na godz 9 & 3 jak i na dolnym półkolu w wewnętrznej części.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #134
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Ta z łatką pod kciukiem to kierownica dla pakietu sport. Veloce też ma taką.
    W pakietach lux też była wymieniana kiera jako el modyfikowany, ale nie widać różnic przynajmniej na zdjęciach, może skórka z szynszylego łona albo coś.



    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  5. #135
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    MAŁOPOLSKA
    Auto
    156 1,9 jtd 2002r,gt 1,9 jtd 2007r,brera 2,4 jtd 2007 Giulia 2.2 180 km
    Postów
    307

    Domyślnie

    Teraz kierownica jest kompletna


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #136
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Nakładka czy cały prsycisk?

    Wysłane z mojego Galaxy s8+ przy użyciu Tapatalka

  7. #137
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    MAŁOPOLSKA
    Auto
    156 1,9 jtd 2002r,gt 1,9 jtd 2007r,brera 2,4 jtd 2007 Giulia 2.2 180 km
    Postów
    307

    Domyślnie

    Sam klawisz czerwony przeźroczyste napisy


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. #138
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Panowie, temat jest o dyfuzorze a Wy tu w kółko o carbonowych dodatkach do kierownicy. załóżcie jakiś osobny wątek może to ktoś zainteresowany kiedyś sobie wygoogluje i skorzysta.


    Co do dyfuzorów, to chciałem Wam dać znać, że Ulter przymierza sie do zrobienia swojego, coś pomiędzy tym z Veloce a Q, z podwójnymi końcówkami (chyba montowanymi na rury ori tłumika). jak ktoś ma pojedynczy, to też już robili tłumiki do Giulii i Stelvio, mi dzisiaj zamontowali taki z klapami, jest fun przy otwartych klapach

    Jeśli ktoś jest z okolic BB (a właściwie Bystrej bo tam mają warsztat w którym robią montaże), i ktoś chciałby być królikiem doświadczalnym (tak jak ja z tłumikiem, pojechać ze 2 razy do Bystrej, zostawić samochód na parę godzin), mieć wpływ na finalny produkt, i dostać produkt po kosztach (tak jak ja tłumik, będzie gdzieś za pół ceny i to "aż tyle" tylko dlatego że muszą mnie skasować za klapy i radio które kupili a to było ok 700zł) to niech się do mnie odezwie, przekaże kontakt do inżyniera który zajmuje się nowymi projektami. Ja tam im obiecałem udostępnić swoją Veloce na jakąś przymiarkę, ale myślę że rynek raczej oczekuje wersji dla zwykłych Giulii/Super - w Veloce już nie ma takiego parcia na zmianę dyfuzora jak w wersjach standardowych - szczególnie z jedną rurą. a że wersja Super różni się od Veloce montażem, to potrzeba obu typów aut na przymiarki.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #139
    Użytkownik Świeżak Avatar Fryderyk
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Zakopane
    Auto
    Giulia
    Postów
    30

    Domyślnie

    Witam. Trochę odświeżam temat. Planuje w Giuli założyć dyfuzor, ta jedna „rura” wygląda dość słabo. Opcje są 2 albo z aso albo od chińczyka. Czy ktoś może zamawiał ostatnio taki z aliexpress?
    Jakieś sugestie, rady?

  10. #140
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    dyfuzor od Veloce nie pasuje, to tak przypominam, było ale mogło ulecieć.
    Dyfuzor gładki z 2 rurami od odpowiedniej wersji Super albo chińczyk a'la Veloce - przy nim coś tam się docina minimalnie - koledzy pisali, na YT są filmiki itp.
    Możesz jeszcze dogrzebać się do numeru na dział wdrożeniowy w Ulterze (nie dzwoń na sklep bo oni może nawet nie wiedzą) - oni mieli już ze 3-4 mce temu prototyp do Super podwójnego coś pomiędzy Veloce a Quadrifoglio (widziałem osobiście) - z otworem na dwururki jak w Q. Sam bym taki założył jakby zrobili wersję dla Veloce.
    Tłumik mają też fajny z klapami, ale jak chcesz po taniości 2 rury to mogę sprzedać mój który w momencie zdjęcia z auta miał nalatane chyba 11tyś km. Trzebaby sprawdzić czy Veloce a Super miały te same tłumiki. Wersja 2.0T?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [Giulia Veloce] Poszukuję kolegi z Giulią VELOCE z Warszawy/okolic, NAGRODA!
    Utworzone przez Latrunculus w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 07:54
  2. Giulia Veloce Mechanizm różnicowy
    Utworzone przez Makave w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-01-2017, 08:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory