Strona 18 z 25 PierwszyPierwszy ... 8910111213141516171819202122232425 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 250

Temat: [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce

  1. #171
    Użytkownik Świeżak Avatar Luqas&#913
    Dołączył
    10 2020
    Mieszka w
    Warszawa Bemowo
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    38

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trevor Zobacz post
    ok, dzięki.
    właśnie końcówek w ten deseń szukam (z kielichem zwężającym się w środku). może bardziej szczotkowane i ciut ciemniejsze.
    ktoś zakładał tak końcówki na oryginalny wydech veloce? domyślam się że średnica rury wychodzącej jest inna niż np w ragazzonie?
    Cytat Napisał Luqas&#913
    Drugie pytanie - czy na oryginalny wydech od Veloce da radę założyć akcesoryjne końcówki np Ulter NS1-90-1?
    Odpowiadam na swoje na pytanie, może ktoś skorzysta .
    Raczej nie ma opcji montażu akcesoryjnej końcówki wydechu bez przycinania oryginalnej rury - końcówki akcesoryjne zazwyczaj mają około 180-200mm długości z czego 1/4-1/3 nachodzi na rurę, natomiast oryginalny wydech jednokońcówkowy jest zagłębiony od 3 do 4 cm w zderzak. No chyba, że ktoś lubi jak mu wydech wystaje 12 cm poza tył samochodu .
    To są tylko moje wstępne obliczenia - mówimy oczywiście o końcówkach z kielichem (z założeniem że nie da się jej wepchnąć głębiej niż do początku "lejka"). Średnica to rzecz wtórna, np Ulter oferuje końcówki 90mm na wydechy o średnicach od 50-65 mm (co 5 mm).

  2. #172
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Czyli trzeba suwaną na 3 śróbki gdzie kielich schodzi na początku.

    Jak jest z tymi końcówkami na 3 śróbki? trzyma się to?

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  3. #173
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Chciałbym odświeżyć pytanie o chiński dyfuzor a'la Veloce do zwykłego zderzaka. U kumpla jest tłumik MG z końcówkami carbonowymi, chcemy upgradować na a'la Veloce.

    Tak z tych opcji ciut tańszych chyba dwa mają ludzie tu na forum:
    https://pl.aliexpress.com/item/40000...68235c0fjYuaZA wersja bez samych końcówek za 579 + 579 wysyłka

    lub ten:
    https://pl.aliexpress.com/item/32986095290.html tylko tu nie wiem czy odblaski z ori pasują, więc czy brać ten za 583 +355 wysyłka czy ten za 757+wysyłka

    Jak spasowanie, wygląd, jakość, czy z czasem jakieś problemy wyszły itp, któryś na tak na nie?
    Dzięki
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #174
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Chciałbym odświeżyć pytanie o chiński dyfuzor a'la Veloce do zwykłego zderzaka. U kumpla jest tłumik MG z końcówkami carbonowymi, chcemy upgradować na a'la Veloce.

    Tak z tych opcji ciut tańszych chyba dwa mają ludzie tu na forum:
    https://pl.aliexpress.com/item/40000...68235c0fjYuaZA wersja bez samych końcówek za 579 + 579 wysyłka

    lub ten:
    https://pl.aliexpress.com/item/32986095290.html tylko tu nie wiem czy odblaski z ori pasują, więc czy brać ten za 583 +355 wysyłka czy ten za 757+wysyłka

    Jak spasowanie, wygląd, jakość, czy z czasem jakieś problemy wyszły itp, któryś na tak na nie?
    Dzięki
    Darek ma ode mnie linki, mówiłem mu że wszystko pasuje .

    Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

  5. #175
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] posiadam dokladnie ta opcje nr 1 (tak naprawde dzieki mnie dodali do sklepu opcje bez koncowek wczesniej nie mieli takiej opcji w ofercie, udalo mi sie dorwac chinczyka, ktory nawet znal angielski, choc poczatkowo to tylko translator)

    tak jak pisalem w tym poscie https://www.forum.alfaholicy.org/giu...ml#post2248064
    jakosc wykonania wg. mnie bardzo dobra ale nie jest do konca P&P jesli chodzi o mocowanie, choc nie ma problemu zeby to spasowac, trzeba przyciac mocowania zderzaka w miejscu gdzie sa oryginalne odblaski, wyciac 2 otwory na mocowania dyfuzora, a potem scisnac wkretem w 2 miejscach zderzak z dyfuzorem, zeby nie bylo szpary w okolicy odblasku, po tych zabiegach siedzi idealnie, jak z fabryki nic sie nie dzieje po paru miesiacach uzytkowania

    Załącznik 274202Załącznik 274203Załącznik 274204

    chyba ze przedliftowe i poliftowe zderzaki roznia sie nieznacznie mocowaniami, w szczegolnosci w oklolicy odblaskow, bo reszta pasuje bez problemu
    Ostatnio edytowane przez method ; 20-11-2020 o 16:00

  6. #176
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Darek ma ode mnie linki, mówiłem mu że wszystko pasuje .
    Wiesz jaki on jest, dzwoni, pisze, prosi bo musi mieć tip-top a ja mam ori to co mu doradzę - tylko tracę czas na dywagacje stąd post tu o jakiś feedback po czasie
    [MENTION=23389]method[/MENTION], dzięki, link nie kieruje do dobrego posta, ale sobie znajdę w wątku który podlinkowałeś
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #177
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] hmm mi dziala jak klikne - post #292

  8. #178
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Ten z długimi odblaskami wygląda jak ten który ja kupiłem ( https://m.pl.aliexpress.com/item/329...bilesitedetail).

    W moim odblaski pasują od zwykłego. Na wydech od veloce pasuje. Osobiście nie montowałem ale wydaje mi się że chirurgii nie było choć pare zatrzasków wchodziło ciężko.


    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  9. #179
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    2 uchtywy trzeba wyciąć w Ori zderzaku. Reszta pasuje.

    Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

  10. #180
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Co konkretnie?
    U mnie zderzak nie przypominam sobie by był cięty.

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [Giulia Veloce] Poszukuję kolegi z Giulią VELOCE z Warszawy/okolic, NAGRODA!
    Utworzone przez Latrunculus w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 07:54
  2. Giulia Veloce Mechanizm różnicowy
    Utworzone przez Makave w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-01-2017, 08:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory