Strona 19 z 25 PierwszyPierwszy ... 910111213141516171819202122232425 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 250

Temat: [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce

  1. #181
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Nie pamiętam już ale 2 trzeba ciałem na bank bo inaczej nie pasuje idealnie dyfuzor do zderzaka.

    Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

  2. #182
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał method Zobacz post
    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] hmm mi dziala jak klikne - post #292
    u mnie przeskakuje na górę strony 9tej (mam w opcjach konta ustawione po 40 postów na stronę) czyli na post 321, ale dzięki że podałeś, od razu sobie znalazłem

    EDIT, wiem już o co chodzi - forum zmienia link jak klikniesz juz wg Twoich ustawień. jak najadę na indeks posta 292 to mi taki link wyświetla:
    https://www.forum.alfaholicy.org/giu...wydechy_giulia-post2248064.html#post2248064
    ale jak już kliknę to tłumaczy go na taki z numerem strony:
    https://www.forum.alfaholicy.org/giu...wydechy_giulia-8.html#post2248064 (u ciebie było -30)
    bez sensu, muszę to zgłosić w odpowiednim dziale, bo nie działa dobrze linkowanie do postów w zależności od ustawień konta

    Innym też dziękuje za odpowiedzi. Co do przycinania, to tak, nawet na Youtube był jakis filmik wklejany też gdzieś na forum z przycinania
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 20-11-2020 o 18:54
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #183
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post

    Innym też dziękuje za odpowiedzi. Co do przycinania, to tak, nawet na Youtube był jakis filmik wklejany też gdzieś na forum z przycinania
    ten filmik pewnie masz na mysli, miał zapisany na wszelki wypadek na montaż a i tak trzeba było więcej zrobić w moim przypadku

    https://www.youtube.com/watch?v=rvqJqpHKgx0

    Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

  4. #184
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    good man!
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #185
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Gregor-Wrocław
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    Giulia 2.0GME 200KM 2019r
    Postów
    262

    Domyślnie

    Panowie, ULTER w końcu sprzedaje swój dyfuzor do Giulii, ciekawe jak to wygląda na aucie. Widział może ktoś w realu jak to się prezentuje? https://allegro.pl/oferta/tlumik-spo...ia-10025704902

  6. #186
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Obawiam się że słabo... Fake rury , bleeee

    Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

  7. #187
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    fake rury sobie można u tłumikarza przerobić tak jak mi Ulter przerobił.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 11-01-2021 o 21:21
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #188
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Do mnie ten ulter nie przemawia . A jeszcze z jakością tłumików słabo. Po roku pękają spawy...

    Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

  9. #189
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Ja miałem plan aby sobie zrobić prawdziwe końcówki do dyfuzora "chinoce" bez wyjmowania kratki, ale patrzyłem to rury tłumika nie siedzą w równo w osi fake rur (są bliżej dolnej krawędzi).
    Czy położenie tłumika da się jakoś modyfikować w sensie podnieść?
    Mam tłumik OE.

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  10. #190
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trevor Zobacz post
    Ja miałem plan aby sobie zrobić prawdziwe końcówki do dyfuzora "chinoce" bez wyjmowania kratki, ale patrzyłem to rury tłumika nie siedzą w równo w osi fake rur (są bliżej dolnej krawędzi).
    Czy położenie tłumika da się jakoś modyfikować w sensie podnieść?
    Mam tłumik OE.

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
    Wygiąć haki/pręty montażowe

    Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [Giulia Veloce] Poszukuję kolegi z Giulią VELOCE z Warszawy/okolic, NAGRODA!
    Utworzone przez Latrunculus w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 07:54
  2. Giulia Veloce Mechanizm różnicowy
    Utworzone przez Makave w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-01-2017, 08:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory