Strona 21 z 25 PierwszyPierwszy ... 111213141516171819202122232425 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 250

Temat: [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce

  1. #201
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vincent
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulia Super 2018
    Postów
    265

    Domyślnie

    Dzięki wielkie! Ten z 2017 powinien być dobry

  2. #202
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Auto
    Alfa romeo giulia
    Postów
    6

    Domyślnie

    Cześć jakby ktoś potrzebował mam oryginalny dyfuzor kompletny od Veloce, zamówiłem w serwisie ale warsztat tuningowy nie ogarnął, że mocowania zderzaka są inne w zwykłej wersji i mam na sprzedaż nieużywany oryginalny dyfuzor veloce.

  3. #203
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    nie inne mocowania tylko kształt/wymiary nawet odblaski są inne. Niestety tylko pasuje do zderzaka z Veloce i dopiero jako komplet można założyć do zwykłej.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #204
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vincent
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulia Super 2018
    Postów
    265

    Domyślnie

    Jeśli ktoś byłby zainteresowany, mam do odsprzedaży chiński dyfuzor ala veloce do super/bazowej giulii.

    Używany, z drobnymi śladami kontaktu z innym autem.

    Forumowiczowi oddam za symboliczne 3 stówki. Opis i zdjęcia w ogłoszeniu

    Edit: WSTĘPNIE SPRZEDANY

    https://www.olx.pl/d/oferta/alfa-rom...5-IDK9fRi.html

    (Mam też na sprzedaż nowy oryginalny "dyfuzor" Super na jedną końcówkę wydechu, ale to pewnie mało kogo będzie tu interesować)
    Ostatnio edytowane przez vincent ; 06-06-2021 o 14:16 Powód: Aktualizacja ogłoszenia

  5. #205
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2020
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 USA
    Postów
    25

    Domyślnie

    Miałby ktoś na sprzedaż chiński dyfuzor? Powyższa oferta widzę nieaktualna :/

  6. #206
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Gregor-Wrocław
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    Giulia 2.0GME 200KM 2019r
    Postów
    262

    Domyślnie

    Ja mam na sprzedaż ori od wersji super z dwiema końcówkami wydechu jak byś chciał.

  7. #207
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Jakby ktoś chciał to leży u mnie nowy dyfuzor do Super z Ultera - połyskliwy czarny coś pomiędzy Veloce a Q - tylko trzeba robić na podwójne rury przeróbkę u swojego machera tłumikowego, lub zagadać z Ulterem o ich (ale standardowo mają z jedną rurą fake). Miał być dla znajomego, ale wyszła zmiana koncepcji, mogę zwrócić Ulterowi ale A) nie chcę im zawracać głowy skoro zrobili mi przysługę, B) proponuję tu komuś tu bo samego nie da się kupić a może ktoś by taką właśnie chciał, ma już ich tłumi i chce sobie podwójny wyrzeźbić. Tylko raczej odbiór osobisty bo nie bardzo mam w czym to wysłać bezpiecznie. Ewentualnie jeśli ktoś jest 100% zdecydowany i zaliczkuje to po drodze nad morze za niecałe 2 tyg w sobotę mogę zabrać - będę gonił A1 potem zjeżdzał chyba jeszcze gdzieś w Kopytkowie - kierunek Wicie. Druga opcja to na koniec sierpnia będę w Tąpadłach - gonię A4 pod Wrocław, potem na południowy zachód.

    fotka poniżej - wersja finalna z taką wargą do przyklejenia na dwustronnej taśmie na odcinku pomiędzy lampami (wspominam bo Ulter ciągle na stronie większosć zdjęć ma prototypu bez tej wargi):
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Ulter-dokładka.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	60.4 KB
ID:	279760. Cena 550zł FVAT/paragon.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #208
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gregor-Wrocław Zobacz post
    Ja mam na sprzedaż ori od wersji super z dwiema końcówkami wydechu jak byś chciał.
    Jestem juz w PL, masz maila.

  9. #209
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Auto
    Alfa romeo giulia
    Postów
    6

    Domyślnie

    Jak ktoś potrzebuje oryginalny nie używany dyfuzor dla veloce zapraszam na olx
    olx.pl/d/oferta/dyfuzor-alfa-romeo-veloce-CID5-IDJVA2G.html

  10. #210
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gregor-Wrocław Zobacz post
    Ja mam na sprzedaż ori od wersji super z dwiema końcówkami wydechu jak byś chciał.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Giulia.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	187.8 KB
ID:	279986

    No i ja zechciałem.
    Ostatnio edytowane przez prezes-tk ; 03-08-2021 o 13:45

Podobne wątki

  1. [Giulia Veloce] Poszukuję kolegi z Giulią VELOCE z Warszawy/okolic, NAGRODA!
    Utworzone przez Latrunculus w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 07:54
  2. Giulia Veloce Mechanizm różnicowy
    Utworzone przez Makave w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-01-2017, 08:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory