Strona 1 z 25 1234567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 250

Temat: [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Giulia 2.0 2017
    Postów
    201

    Domyślnie [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce

    Czołem forumowicze, jestem tutaj nowym użytkownikiem i szczęśliwym posiadaczem Giulii od wczoraj

    Cholernie podoba mi się dyfuzor od Veloce i zastanawiam się nad wprowadzeniem takiej modyfikacji do swojej Business. Z tego co wiem, oryginalny czarny element dyfuzora nie będzie pasował do zderzaka wersji standardowej - potrzebny ten od Veloce.
    Może istnieje już jakieś niefabryczne rozwiązanie pozwalające na pozostawienie oryginalnego zderzaka? Ktoś coś?
    Pozostaje tez kwestia wydechu (Veloce 2 rury), ale to już chyba najmniejszy problem.

    Pozdrawiam!

  2. #2
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Są już do każdej wersji. Troszkę trzeba poszukać np. tu: http://shop.alfisti.net/

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Giulia 2.0 2017
    Postów
    201

    Domyślnie

    Dzięki. Przeglądałem i tam mają tylko ten zwykły, bez wyraznie zarysowanego dyfuzora (czyli do wersji bazowej i super)

    Dyfuzor jaki mnie interesuje: http://www.alfaromeo.ie/content/dam/...rs-box3_v1.jpg

    na Alfisti są tylko takie: http://shop.alfisti.net/Tuning-Styli...ort::9000.html

    Read more: http://www.forum.alfaholicy.org/priv...#ixzz4vm9Y7yMr
    Ostatnio edytowane przez Belfer ; 17-10-2017 o 15:27

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2016
    Auto
    AR Giulietta 1.4 170 KM/Mustang 3.7 V6
    Postów
    408

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Wyślij mi link na PW a ja go wkleję.
    Zapraszamy do przedstawienia auta w dziale "Nasze belle"

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo
    Postów
    118

    Domyślnie

    witam,
    podepnę się pod temat, ponieważ mam w planie założenie zderzaka od Veloce do wersji Super. Z tego co zdąrzyłem sie zorientować, czytając włoskie fora i przeglądając zdjęcia górnej część zderzaka i jego mocowania z dolną częścią (dyfuzorem) nie ma możliwości podmiany samego dyfuzora. Trzeba podmienić cały zderzak z Veloce do Super. A może już ktoś z Was przerobił ten temat ? Dziękuje, pozdrawiam. Sebastian

  6. #6
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Giulia 2.0 2017
    Postów
    201

    Domyślnie

    Takie też info dostałem od ASO, trzeba wymienić cały zderzak. W ASO koszt 6-8k wraz z wydechem. Ciekawe jak to wygląd w przypadku podmianki na wersję z QV

  7. #7
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    QV ma inny układ wydechowy. Co do "podmianek lub zamianek super- veloce" na ebay-u u małych rączek już są.

  8. #8
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo
    Postów
    118

    Domyślnie

    Cytat Napisał SWRSC Zobacz post
    Takie też info dostałem od ASO, trzeba wymienić cały zderzak. W ASO koszt 6-8k wraz z wydechem. Ciekawe jak to wygląd w przypadku podmianki na wersję z QV
    ... w moim przypadku wydech mam nadzieje sie nie zmienia. Mam dwa wydechy i przyjmuje, ze "lądują" w tym samym miejscu co Veloce. Pozostaje zakup z drugiej ręki, tyle, ze jeszcze nie spotkałem w całości u nas z kratkami pod wydechy.

    - - - Updated - - -

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    QV ma inny układ wydechowy. Co do "podmianek lub zamianek super- veloce" na ebay-u u małych rączek już są.

    tak, widziałem. Podobno jakość tego jest inna niz na zdjęciach na aliexpress. Tak przynajmniej piszą włoscy koledzy.

  9. #9
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Giulia 2.0 2017
    Postów
    201

  10. #10
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo
    Postów
    118

    Domyślnie

    na ebay'u ma gość zderzak z dyfuzorem do Veloce (nie mogę wkleić linka, bo mam za mało postów), niestety nie ma kratek pod wydechy w nim, nawet do kupienia osobno. Zreszta u nas na allegro tez gość ma dyfuzor do Veloce i tez bez kratek.

Podobne wątki

  1. [Giulia Veloce] Poszukuję kolegi z Giulią VELOCE z Warszawy/okolic, NAGRODA!
    Utworzone przez Latrunculus w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 07:54
  2. Giulia Veloce Mechanizm różnicowy
    Utworzone przez Makave w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-01-2017, 08:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory