Strona 110 z 111 PierwszyPierwszy ... 1060100101102103104105106107108109110111 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,091 do 1,100 z 1106

Temat: [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio

  1. #1091
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar dady
    Dołączył
    12 2021
    Mieszka w
    "jo Ci godom ! ;)"
    Auto
    Stelvio TI MY'21
    Postów
    20

    Domyślnie

    [MENTION=89350]Krzyk[/MENTION]
    dzięki ! ze światłami czytałem, tak zrobię przy okazji wizyty w ASO.
    [MENTION=29090]daras[/MENTION]
    Pomądrzę się w temacie AHD - to AnalogHD std przesyłu/transmisji obrazu, to rozdzielczości typu 720 czy max 1080 dostępne w przesyle analogowym, który był normalnie dostępny w transmisjach cyfrowych np. IP po skrętce (typowy analog jechał chyba do 480 max). Jak kiedyś modernizowałem monitoring posesji, też przechodziłem na 1080p na starych kablach bo były w ścianach (zasilanie+wizja) to dało ogromną poprawę jakości obrazu.

    Ja liczę dodatkowo na:
    1. większy kąt widzenia np. 170st,
    2. widok na całym ekranie jak pokazał [MENTION=34131]Dareek[/MENTION]
    3. jaśniejszy obiektyw i lepszą matrycę, żeby o zmroku było cokolwiek widać. Ale tu już parametry tyczące się samej zastosowanej kamerki.

    Dlatego również napaliłem się na wymianę kamery.

  2. #1092
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio Veloce '21
    Postów
    14

    Domyślnie

    Cześć, od tygodnia jeżdzę Stelvio Veloce MY21 (nowy z placu). Obecnie zrobione ponad 500km, ale to za mało aby wyrazić swoją pełniejszą opinię, poza tym że auto jeździ fantastycznie, do tego stopnia że szukam powodu aby gdzieś nim pojechać To co napewno muszę zrobić to wymienić palniki, jak dla mnie mogłyby świecić lepiej. I tu jest pytanie do kolegi [MENTION=34131]Dareek[/MENTION]

    [QUOTE=Dareek;2310094]fajny wpis i kilka uwag:
    2. ... Ja dodatkowo wymieniłem palniki na Osram Nihgt Laser i jest kosmos.

    Jak wymieniałeś palnik, od komory silnika, czy przez nadkole? Próbowałem od komory silnika, ale jest tam bardzo mało miejsca gdy nie ma się małych dłoni.. W nadkolu widzę dwa wkręty na samej górze, co dalej? Czy przednia część nadkola jest całkowicie demontowalna czy też się tylko jakoś odchyla? Wiem, że zawsze można jechać do ASO, ale jeśli da się to zrobić samemu to czemu nie spróbować
    Poza tym Panowie, które ASO w Warszawie polecacie?

  3. #1093
    Użytkownik Rowerzysta Avatar pawelek
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta 1.4 TB
    Postów
    264

    Domyślnie

    Cytat Napisał backblack Zobacz post
    To co napewno muszę zrobić to wymienić palniki, jak dla mnie mogłyby świecić lepiej.
    rozważ poczekanie pół roku na lift i wprowadzenie matix-led. Lampy wg zdjęć są takie same w kształcie.
    Niby nie świecą mocniej, ale dzięki wycinaniu kierunków świecenia jeździ się cały czas jakby na długich.

    Aktualne lampy na 100% zagospodarują rozbitki z USA, a i przysłużysz się społeczności jako obiekt doświadczalny

  4. #1094
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawelek Zobacz post
    rozważ poczekanie pół roku na lift i wprowadzenie matix-led. Lampy wg zdjęć są takie same w kształcie.
    Niby nie świecą mocniej, ale dzięki wycinaniu kierunków świecenia jeździ się cały czas jakby na długich.

    Aktualne lampy na 100% zagospodarują rozbitki z USA, a i przysłużysz się społeczności jako obiekt doświadczalny
    Sama lampa to nie wszytsko. Wycinanie, maskowanie to kamera i sterownik, który na pewno będzie inny. Jak myślisz, że wsadzisz lampy P&P i będzie działać tk się grubo mylisz. Nowy infotainment też jest taki sam, a do tej pory tego nawet się nie dało zaadoptować, to co dopiero światła

  5. #1095
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    [QUOTE=backblack;2315787]Cześć, od tygodnia jeżdzę Stelvio Veloce MY21 (nowy z placu). Obecnie zrobione ponad 500km, ale to za mało aby wyrazić swoją pełniejszą opinię, poza tym że auto jeździ fantastycznie, do tego stopnia że szukam powodu aby gdzieś nim pojechać To co napewno muszę zrobić to wymienić palniki, jak dla mnie mogłyby świecić lepiej. I tu jest pytanie do kolegi [MENTION=34131]Dareek[/MENTION]

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    fajny wpis i kilka uwag:
    2. ... Ja dodatkowo wymieniłem palniki na Osram Nihgt Laser i jest kosmos.

    Jak wymieniałeś palnik, od komory silnika, czy przez nadkole? Próbowałem od komory silnika, ale jest tam bardzo mało miejsca gdy nie ma się małych dłoni.. W nadkolu widzę dwa wkręty na samej górze, co dalej? Czy przednia część nadkola jest całkowicie demontowalna czy też się tylko jakoś odchyla? Wiem, że zawsze można jechać do ASO, ale jeśli da się to zrobić samemu to czemu nie spróbować
    Poza tym Panowie, które ASO w Warszawie polecacie?
    nie zrobisz tego od komory silnika
    jest kilka wkrętów - na górze 2 na łączeniu przedniego nadkola z tylnym , od dołu zderzaka 2 szt, 2 schowane pod listwą zewnętrzną błotnika (da się je odkręcić nie ściągając listwy) i od przodu za kołem do podłużnicy jedna plastikowa nakrętka. mi to zajęło ze ściąganiem kół 45 min na obie strony.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Sama lampa to nie wszytsko. Wycinanie, maskowanie to kamera i sterownik, który na pewno będzie inny. Jak myślisz, że wsadzisz lampy P&P i będzie działać tk się grubo mylisz. Nowy infotainment też jest taki sam, a do tej pory tego nawet się nie dało zaadoptować, to co dopiero światła
    dokładnie jak piszesz - świecić może będzie ale wątpię czy w pełnej funkcjonalności- inna sprawa że jest parę firm w kraju (np hid retorfit) która bi-led montuje w istniejących lampach.

  6. #1096
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    (np hid retorfit) która bi-led montuje w istniejących lampach
    Zapewne kwestia rozklejenia lamp i montaż projektorów, są też dostępne jakieś p&p np. na stronie benzin fabrik, ale myślę że dalej bez opcji wycinania czy maskowania na bank

  7. #1097
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Zapewne kwestia rozklejenia lamp i montaż projektorów, są też dostępne jakieś p&p np. na stronie benzin fabrik, ale myślę że dalej bez opcji wycinania czy maskowania na bank
    tak to na pewno nie działa.

  8. #1098
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio Veloce '21
    Postów
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    nie zrobisz tego od komory silnika
    jest kilka wkrętów - na górze 2 na łączeniu przedniego nadkola z tylnym , od dołu zderzaka 2 szt, 2 schowane pod listwą zewnętrzną błotnika (da się je odkręcić nie ściągając listwy) i od przodu za kołem do podłużnicy jedna plastikowa nakrętka. mi to zajęło ze ściąganiem kół 45 min na obie strony.
    Dzięki, miałem nadzieję, że jest ich mniej
    Popatrzę jeszcze na to na spokojnie

  9. #1099
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    mówisz i maszKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0_0_productGfx_fbbe88b7a840b8129619876534a89bba.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	72.7 KB
ID:	283104Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	59eb02f24395b92f7edbda034db1.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	101.0 KB
ID:	283105

  10. #1100
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio Veloce '21
    Postów
    14

    Domyślnie

    Teraz wszystko widać dokładnie! Dzięki

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Stelvio vs. Veloce
    Utworzone przez Krzysztof w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 21-08-2018, 14:45
  2. Stelvio
    Utworzone przez blackjet w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-12-2017, 07:13
  3. Stelvio
    Utworzone przez piotr_c w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 22:01
  4. [Stelvio] Stelvio first edition
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 23-03-2017, 15:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory