Strona 15 z 48 PierwszyPierwszy ... 5678910111213141516171819202122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 476

Temat: Akcje serwisowe.

  1. #141
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,619

    Domyślnie

    Nn o właśnie teraz mam tak, że jak gadam przez telefon, wyłączę silnik, wychodzę z samochodu, otwieram drzwi, a radio jest włączone a rozmowa na BT

  2. #142
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    daje znac, jakies tam problemy z lacznoscia AA w nowym firmwarze radia okazaly sie nie po stronie radia - akurat Automate na mojej glownej komorce sie zupdatowal i cos sie zchrzanilo - we flow ktory sobie napisalem do wymuszania polaczenia WiFi z routerem auta (ktory jest bramka WiFi dla Android Auto bez kabla) - cos sie dodalo w polaczeniu WiFi i flow sie wywalal i przestawal dzialac. usunalem artefakty z tego flowa i wszystko smiga dobrze.
    generalnie roznicy w dzialaniu 080.xxx.xxx a 085.xxx.xxx nie zaobserwowalem, no ale wg opisu ma ten nowszy jakies poprawki na stabilnosc radia.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #143
    Użytkownik Świeżak Avatar Prosper
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio B-TECH 2.0 TB 200KM
    Postów
    188

    Domyślnie

    Wydaje mi się że mam w miarę aktualny soft, natomiast po zatrzymaniu samochodu otwarcie drzwi kierowcy skutkuje u mnie natychmiastowym wyłączeniem systemu infotainment - muzyka, ekran - wszystko out. Otwarcie jakichkolwiek innych drzwi nie zmienia nic, muzyczka gra dalej. Czy tylko ja tak mam? bo jest to trochę frustrujące...
    Jedyne co zauważyłem to nowe ikonki na wyświetlaczu między zegarami i radio DAB mniej zrywa, ale może to efekt placebo.

  4. #144
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    przeciez pisalismy ze tak jest i bylo. zmiana dotyczyla wylaczenia radia gdy prowadzi sie rozmowę, zrobi to dopiero jak przelaczysz w telefonie na sluchawke czy głośnik telefonu.

    wersje softu sobie mozesz sprawdzic jest w menu aktualizacji.

  5. #145
    Użytkownik Świeżak Avatar grendziol
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Łódź - Konstantynów
    Auto
    ALFA 156 2,5 V6; 159 1.9 jtdm; Mito 1.4 turbo, 159 2.0 jtdm; Stelvio 280 hp;
    Postów
    63

    Domyślnie

    Cytat Napisał Prosper Zobacz post
    Wydaje mi się że mam w miarę aktualny soft, natomiast po zatrzymaniu samochodu otwarcie drzwi kierowcy skutkuje u mnie natychmiastowym wyłączeniem systemu infotainment - muzyka, ekran - wszystko out. Otwarcie jakichkolwiek innych drzwi nie zmienia nic, muzyczka gra dalej. Czy tylko ja tak mam? bo jest to trochę frustrujące...
    Jedyne co zauważyłem to nowe ikonki na wyświetlaczu między zegarami i radio DAB mniej zrywa, ale może to efekt placebo.
    A czy to nie jest ustawiana opcja?
    Strona 245 instrukcji:
    System
    Aby wejść do funkcji „System”, należy
    wybrać ją, obracając pokrętłem Rotary
    Pad i włączyć poprzez naciśnięcie tego
    pokrętła. Gdy wybrana jest ta funkcja,
    można wprowadzić zmiany
    w następujących ustawieniach:
    Automatyczne Włączanie Radia;
    Opóźnienie wyłączania;
    Aktualizuj oprogramowanie;
    Aktualizacja map;
    Usuń dane osobowe;
    Przywróć ustawienia.

  6. #146
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Zalogowałem się dzisiaj na stronę Moparu, a tam:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kampania.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	29.5 KB
ID:	260670

    Miał może ktoś z Was coś podobnego (Giulia 2017)?

  7. #147
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    U mnie nie ma nic takiego.

  8. #148
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    EDIT, zalogowalem sie przez profil googla a juz myslalem ze cos nie tak z serwisem FCA (ciekawe dlaczego). nic nie wyskakuje. z domu sprawdze jakie to kampanie ostatnio dodali
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 26-07-2019 o 16:55
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #149
    Użytkownik Znawca Avatar lechtak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Mito TCT 135 KM / Giulia Veloce Pakiet Q
    Postów
    1,143

    Domyślnie

    Jest kampania na przewód hamulca w okolicy pompy i druga na tempomat.

  10. #150
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    to chyba jakieś starocie, pewnie te 8231 i 8238

    patrze teraz i w Alfie wyskakuje jeszcze nowość 8242 coś na Body Computer ale w żadnym języku nie ma jeszcze słowa opisu a po polsku jeszcze nawet nie ma na liście (sprawdzam jesze angielski i włoski bo tam najpierw się pojawiają). widocznie dopiero jest placeholder i wkrótce coś tam wpiszą. oprócz tego te co były wcześniej, z tych kilku ostatnich to 8232 (lusterka zew), 8233 (koła tylne), 8335(filtr paliwa diesel) i 9239 (prowadnice siedzeń).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [159] Akcje serwisowe dla 159
    Utworzone przez marqo w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 13-05-2021, 11:09
  2. [Giulietta] Akcje serwisowe - spis
    Utworzone przez Piwek w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 07-11-2014, 14:10
  3. [Brera] A akcje serwisowe dla Brer'y ???
    Utworzone przez MoonRay w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-07-2011, 17:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory