Strona 23 z 48 PierwszyPierwszy ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 476

Temat: Akcje serwisowe.

  1. #221
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawlosek Zobacz post
    Właśnie otworzyłem spis i faktycznie ACC, może facet od obsługi serwisu był już zmęczony i się pomylił Dzięki za sprostowanie
    zamęt pewnie stąd że to komputer ABS jest odpowiedzialny za ACC i jego firmware jest updatowany.


    Cytat Napisał Zibix Zobacz post
    Przesyłam foto. Użyli słowa kampania. Obie kampanie wyswietliły się automatycznie w systemie. Więcej się dowiem podczas serwisu. Nie mam potwierdzonej daty bo zamawiają szybkę.
    ciekawe - te kampanie od FCA wszystkie jakie dotyczyły Giulii były numerowane właśnie 82xx.


    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    sama szybke mozna wymienic czy trzeba caly wyswietlacz
    podmiana szybki wg mnie trudniejsza niż ponowne lądowanie człowieka na księżycu.
    dawno temu kupiłem 8.8 za 50zł ale byl z auta w ktorym sie palil silnik - troche znieksztalcona szybka, nie nadawal sie do zalozenia. Chcialem sprobowac czy da sie podmienic wnętrze z moim uwczesnym 6.5". niestety wszystko jest poprzyklejane, jakiekolwiek proby naciecia tego kleju skonczyly sie masakra wyswietlacza. moze na goraco, ale wtedy pewnie plastik sie pozniekształca .
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #222
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    jeszcze brak
    Postów
    89

    Domyślnie

    Po zgłoszeniu do ASO okazało się, że Stelvio 2019 nie podlega akcji wskaźnika paliwa, mimo że ewidentnie przekłamuje poziom paliwa oraz średnie spalanie. Zgłoszę sobie to przy okazji czegoś innego.

  3. #223
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2017
    Auto
    2017 Giulia 2.0 RWD
    Postów
    205

    Domyślnie

    Ekran nawigacji w mojej Giulii także jest popękany. Mimo, że samochód był dość rzadko eksponowany w pełnym słońcu. Zgłosiłem tą usterkę w ASO, ale miesiąc po upływie gwarancji. Zaproponowano mi naprawę na mój koszt. Zibix, będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje dot. tej kampanii.

  4. #224
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Możesz próbować kupić używkę. Jeśli masz obecnie 6.5" i taki Ci wystarcza, to mogę Ci sprzedać mój z auta z maja 2018 - wymieniałem na 8.8" z pół roku temu -stan idealny, a jak nie to poluj na 8.8" (tylko uważaj na handlarzy, drobne ryski albo obicia czy złamane zatrzepy to norma, do tego mają też prototypowe takie z połowy 2015r z błyszczącą powierzchnią które choć ładniej wyglądają więcej odbijają)

    inna opcja topisać do FCA że gwarancja gwarancją, ale jest to problem który nie raz występował i poproić o potraktowanie Cię jakbyś był na gwrancji bo to tylko była kwestia miesiąca. może pójdą na gest, choć raczej zakładam że powiedzą coś typu 50% ceny co będzie ok 2.5tyś wiec się nie opłaca.

    jeśli byś w ASO nie wymieniał, to może dałoby się jakoś zdjąć tą powłokę jakoś chemicznie może i bardzo delikatnie przepolerować (tak żeby potem nie zrobiły Ci się zniekształcenia powierzchni bo może zniekształcać obraz albo przynajmniej z okularami z polaryzacją zeby nie robiło kolorowych aberacji) - i albo zostawić to tak, albo może jakaś folia na to (np taka jak na ochronę reflektorów?)
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 04-10-2019 o 10:42
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #225
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zibix Zobacz post
    Witam, wczoraj byłem w serwisie żeby umówić się na wymianę szybki wyświetlacza 8,8 cala od radia bo cała powierzchnia u mnie jest popękana. Wpisali w zakres usług kampanię 9988. Ktoś wie co to jest? Samochód Giulia Veloce, produkcja styczeń 2018.
    Czy możesz załączyć zdjęcia tego popękania? Jestem ciekaw jak to wygląda u ciebie?

  6. #226
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce
    Postów
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał jahu Zobacz post
    Czy możesz załączyć zdjęcia tego popękania? Jestem ciekaw jak to wygląda u ciebie?
    Przesyłam zdjęcia. U mnie wyglądało to tak na początku jakby dostał się kurz za szybkę. Sytuacja jednak się pogarszała z czasem i okazało się że to pęknięcia. Nie wydaje mi się żeby było to spowodowane słońcem. Moja wersja Giuli w którymś pakiecie ma filtr UV na szyby. Chociaż i to wypadało by sprawdzić... Toma ja na twoim miejscu jeszcze bym ich trochę przycisnął z tą gwarancją, przecież nie stało się to z dnia na dzień a nie musiałeś od razu zauważyć. Co do kampanii nie mam jeszcze info. Z ASO jeszcze nie oddzwnili.

    Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

  7. #227
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zibix Zobacz post
    Przesyłam zdjęcia. U mnie wyglądało to tak na początku jakby dostał się kurz za szybkę. Sytuacja jednak się pogarszała z czasem i okazało się że to pęknięcia.
    Zauważyłem ostatnio to samo w mojej Giulii. Dzwoniłem już do serwisu - mam przyjechać i mają ocenić/zadziałać.
    U mnie pojawił się pajączek od dołu, początkowo myślałem że to rysy ale pod światło widać takie mikropęknięcia. Na szybko fota telefonem w załączeniu, pewnie przed wizytą w ASO zrobię lepsze zdjęcia aby nikt nie udawał że tego nie widzi
    Jakby folia się jakaś odklejała / rozwarstwiała....

    Mam rozszerzoną gwarancję maksimum więc powinni raczej wymienić.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	screen.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	60.3 KB
ID:	262497
    Ostatnio edytowane przez murder ; 08-10-2019 o 12:22

  8. #228
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Giulia 2.0 2017
    Postów
    201

    Domyślnie

    Zibix - dzięki za zdjęcia. Najprawdopodobniej zaczyna się dziać u mnie to samo. Na tym etapie nie potrafiłem stwierdzić czy te lekkie "zakurzenie" było od zawsze. Dzięki Twoim zdjęciom już wiem co mnie czeka Mam dopiero 20k przejechane a tu taki cyrk.

  9. #229
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    coś mi się wydaje że będzie problem z tymi wyświetlaczami po latach ale już po gwarancji. co z tego że mam 4 lata gw, jak wyświetlacz kupiony używka 8.8 i wsadzony zamiast ori 6.5. myślę że będziemy musieli tu na forum opracować sobie metodę usunięcia tej matowej powłoki, tak żeby np podjechać do gości naklejających folie ochronne i u nich nałożyć jakąś lekko satynową.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #230
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Giulia 2.0 2017
    Postów
    201

    Domyślnie

    tylko te pęknięcia wyglądają jakby były na wewnętrznej powłoce ekranu, a nie zewnętrznej.

Podobne wątki

  1. [159] Akcje serwisowe dla 159
    Utworzone przez marqo w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 13-05-2021, 11:09
  2. [Giulietta] Akcje serwisowe - spis
    Utworzone przez Piwek w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 07-11-2014, 14:10
  3. [Brera] A akcje serwisowe dla Brer'y ???
    Utworzone przez MoonRay w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-07-2011, 17:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory