Strona 28 z 48 PierwszyPierwszy ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 476

Temat: Akcje serwisowe.

  1. #271
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Źle napisałem... Chodziło oczywiście o zniknięcie zasięgu i pojawienie się kresek.

    Powyżej chciałem pokazać że pomimo tylko jednej kreski na wskaźniku wskaźnik nie zaświecił się na czerwono tak jak kilka dni wcześniej. A w obu przypadkach było ok 8 litrów w baku. Coś programiści nie popisali się w tym nowym sofcie.
    .


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #272
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    ale ja tak miałem od zawsze o ile pamiętam, 1 kreska biała i kontrolka, potem ta kreska biała zmieniała się na czerwoną, a jak dalej jechałem to znikała i zostawała tylko ta dolna. AUto prod 4.2018.

    Tylko że przed kampanią 8242 miałem super powtarzalne wskazania, wiedziałem że jak dojechałem do ostatniej kreski (1 mniej niż u Ciebie) to wchodziło mi ok 55-56l.
    Niestety po kampani 3 tankowania i mam totalny chaos. 2 pierwsze to było tak że na wszelki wypadek trochę wcześniej tankowałem, chyba zaraz jak zaświeciło się na czerwono (2 kreski) - wchodziło mi 50l pod korek, miałem wrażenie że teraz bezpieczniej to estymuje zostawiając więcej na wszelki wypadek zapasu w baku. Tyle że teraz jechałem w poniedziałek autostradą (160 tempomat), miałem zasięgu 100km, potem chyba przy ~55 pokazało się 2 czerwona kreska, za może 5km zjechałem na stację. Weszło 56.3l podczas gdy myślałem że w baku mam pewnie jeszcze z 8l (wg wcześniejszych przyzwyczajeń). Nie wiem czy to po tym updatcie tak świruje czy inna sprawa to że odpiąłem aku jakieś 400km wcześniej (powiedzmy było 90-95% zbiornika), i algorytm ogłupiał? Kilka kolejnych tankowań będę ostrożny z nadużywaniem rezerwy, z resztą w zimie lepiej mieć więcej paliwa w baku niż powietrza.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #273
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    U mnie na pomarańczowo świeciły się 2 kreski (a czasami chyba nawet 3?), potem jedna, potem ta kreska zmieniała się na czerwoną. Nigdy nie czekałem aż zniknie. I chyba nigdy nie zatankowałem więcej niż 55 litrów.

  4. #274
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    a moze faktycznie były też świecące na pomarańczowo? jakoś nie zwracałem na takie stany jeszcze zbytnio uwagi. mi się zdarzyło zatankować 58.3L raz - miałem pilne sprawy do załatwienia w mieście i zero czasu żeby zatankować, potem z duszą na ramieniu muskając gaz jechałem na najbliższą stację.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #275
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,619

    Domyślnie

    Odnośnie jeszcze rezerwy. Schodziło ładnie 40 km, 30 km, później 27 km, później pojawily się trzy kreski, zrobiłem może i że 20 km i wlałem, tyle... Było blisko, ale by się zgadzało...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20191117_185411.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	44.6 KB
ID:	263646

  6. #276
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Dzisiaj przy okazji wymiany klockow hamulcowych dowiedzialem sie ze jest jakas akcja na Q w temacie mocowania alternatora, wiec wartalo moze by sprawdzic przed zimą.

    pozdr
    w

  7. #277
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Miałem dzisiaj zrobioną kampanię 8242, czyli był aktualizowany BCM. Po odbiorze odnoszę dziwne wrażenie, że czerwone diody sygnalizujące zaryglowanie drzwi teraz podczas jazdy świecą jakby... mocniej. Przywidziało mi się czy ktoś jeszcze to zauważył?

  8. #278
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,619

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Miałem dzisiaj zrobioną kampanię 8242, czyli był aktualizowany BCM. Po odbiorze odnoszę dziwne wrażenie, że czerwone diody sygnalizujące zaryglowanie drzwi teraz podczas jazdy świecą jakby... mocniej. Przywidziało mi się czy ktoś jeszcze to zauważył?
    Powiem Ci, że zrobiłeś mi wieczór
    A tak poważnie nie wiem, nie zwróciłem uwagi. Akcje miałem robiona w dzień, ale nie sądzę żeby miała ona wpływ na natężenie święcenia diód od centralnego, ale nigdy nic nie wiadomo...

  9. #279
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał murder Zobacz post
    Zauważyłem ostatnio to samo w mojej Giulii. Dzwoniłem już do serwisu - mam przyjechać i mają ocenić/zadziałać.
    U mnie pojawił się pajączek od dołu, początkowo myślałem że to rysy ale pod światło widać takie mikropęknięcia. Na szybko fota telefonem w załączeniu, pewnie przed wizytą w ASO zrobię lepsze zdjęcia aby nikt nie udawał że tego nie widzi
    Jakby folia się jakaś odklejała / rozwarstwiała....

    Mam rozszerzoną gwarancję maksimum więc powinni raczej wymienić.


    Załącznik 262497
    Dzisiaj wymieniono mi ekran na rozszerzonej gwarancji.
    Wymiana potrwała ciut ponad 1,5h. Pooglądałem dokładnie listwę, plastiki nie widzę żadnych uszkodzeń więc wszystko OK

    Sam ekran mam wrażenie jest pozmianowy. Tzn. oryginalny miał w miarę równomierną i ciemną powierzchnię. Na nowym pod światło widać miejsca w których przyklejony jest ekranik do całego panelu bo całośc nie jest idealnie równa. Widać także bardziej miejsce w którym jest sam ekran (ciemniejszy prostokąt). Zatem wizualnie chyba ciut gorzej, ale ważne aby nic się już nie działo.

    Aha, koszt podobno jest taki, że przekracza to samodzielną autoryzację serwisu, konieczna jest jakaś dodatkowa akceptacja.

  10. #280
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    nawinęły mi się pdfy z opisami z kilku kampanii (coś nowego to 8244/8245 do 2.2 ECU) i jeden service news do 2.0 ECU, wrzucam w załączniku
    8236.pdf
    8238.pdf
    8242.pdf
    8244.pdf
    8245.pdf
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [159] Akcje serwisowe dla 159
    Utworzone przez marqo w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 13-05-2021, 11:09
  2. [Giulietta] Akcje serwisowe - spis
    Utworzone przez Piwek w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 07-11-2014, 14:10
  3. [Brera] A akcje serwisowe dla Brer'y ???
    Utworzone przez MoonRay w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-07-2011, 17:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory