Strona 32 z 48 PierwszyPierwszy ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 476

Temat: Akcje serwisowe.

  1. #311
    Użytkownik Świeżak Avatar Dusza86
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia + Giulietta QV
    Postów
    44

    Domyślnie

    Ja mam koniec 2016r i o dziwo miałem tylko jedną akcję na radio 6116 i po kontakcie przez MOPAR nie wyskakują mi inne do wykonania wtf?

  2. #312
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dusza86 Zobacz post
    Ja mam koniec 2016r i o dziwo miałem tylko jedną akcję na radio 6116 i po kontakcie przez MOPAR nie wyskakują mi inne do wykonania wtf?
    Dziwne, jeżeli nie masz ACC no to jedna mogłaby odpaść, ale kampania na poziom paliwa?
    Chyba że wcześniej bylo dobrze, a później coś zepsuli

  3. #313
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    no właśnie mnie to też zdziwiło, ale kolega mi powiedział na priv jak gadaliśmy że on ma diesla i w ogóle ma inny bak 52L. pierwsze słyszę że takie były w Giulii, w Stelvio dieslu tak, ale nie kojarzę G diesel innych. Może coś jest na rzeczy, może pierwsze egzemplarze miały inaczej to ogarnięte i przez to nie podpadały pod kampanię?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #314
    Użytkownik Świeżak Avatar Dusza86
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia + Giulietta QV
    Postów
    44

    Domyślnie

    Wczoraj miałem grubszą aktualizację i wszedł m.in. wskaźnik i mam pewne przemyślenia.
    Wcześniej spalanie wg komputera i tankowania były praktycznie idealne (czasami 0,1 róznicy) po aktualizacji sądzę, że będzie duża róznica. Zauważyłem, że: Przed update podczas postoju wskazywało mi spalanie , po update jak sie zatrzymuje spalanie jest zerowe.

  5. #315
    Użytkownik Świeżak Avatar g0trek
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dusza86 Zobacz post
    Przed update podczas postoju wskazywało mi spalanie , po update jak sie zatrzymuje spalanie jest zerowe.
    U mnie przed updatem na postoju wskazywał zero.

  6. #316
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    niee, mi tam liczy dobrze (tzn póki nie osiągnę 15l/100) - zgadza się z tankowaniem jak sporadycznie sprawdzę.

    wiesz, przy postoju to co pokazywać - tak naprawdę powinna być nieskończonośćl/100km, w końcu spalasz a nie jedziesz nic. ewentualnie mogłoby pokazywać ile litrów ale na godzinę.
    myślę że to tylko wskazanie paska, nic nie powinno mieć do wyliczania spalania sredniego.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #317
    Użytkownik Świeżak Avatar Dusza86
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia + Giulietta QV
    Postów
    44

    Domyślnie

    to dam znać za kilka dni ale to mi sie od razu rzuciło w oczy.

  8. #318
    Użytkownik Rowerzysta Avatar dk08012
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Giulia 2.2 ZF 8HP
    Postów
    355

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dusza86 Zobacz post
    Wczoraj miałem grubszą aktualizację i wszedł m.in. wskaźnik i mam pewne przemyślenia.
    Wcześniej spalanie wg komputera i tankowania były praktycznie idealne (czasami 0,1 róznicy) po aktualizacji sądzę, że będzie duża róznica. Zauważyłem, że: Przed update podczas postoju wskazywało mi spalanie , po update jak sie zatrzymuje spalanie jest zerowe.
    U mnie odwrotnie, przed update miałem spalanie 0 na postoju, po aktualizacji pokazuje mi różne wartości na postoju.
    AR Giulia 2.2 2016 ZF8

  9. #319
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Coś wiecie o kampani na powertrain control module dla Giulii/Stelvio wszystkie roczniki? wyszła taka na rynek USA - chodzi o dłuższe chłodzenie turbiny - zmiana programu. na EU może też coś takiego wypuszczają. ktoś ma dostęp do service newsów/builetynów TESEO/kampanii? (@prezes-tk; ?)
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 11-03-2020 o 00:09
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #320
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Sprawdzę.

Podobne wątki

  1. [159] Akcje serwisowe dla 159
    Utworzone przez marqo w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 13-05-2021, 11:09
  2. [Giulietta] Akcje serwisowe - spis
    Utworzone przez Piwek w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 07-11-2014, 14:10
  3. [Brera] A akcje serwisowe dla Brer'y ???
    Utworzone przez MoonRay w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-07-2011, 17:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory