Strona 37 z 48 PierwszyPierwszy ... 272829303132333435363738394041424344454647 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 476

Temat: Akcje serwisowe.

  1. #361
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał median09 Zobacz post
    Service News z lampami odnosi się tylko do samochodów na gwarancji?
    nie wiem, ale zastanowić się warto nad różnica co to jest service news, co to kampania szczególnie w kontekście gwarancji. do tego SN niekoniecznie jest o wymienie a sprawdzeniu prawidłowego założenia pokrywek oraz sprawdzeniu czy lampa nie ma uszkodzeń które wymianę gwarancyjną by eliminowały. masz problem z lampami że pytasz?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #362
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Jest kampania na Giulie/Stelvio wyprodukowane w czerwcu 2021 - wgranie poprawionego konfigu proxi:
    6348.pdf

    do tego jest też service news o nowszym oprogramowaniu BCM dla poliftów:
    SN_55.003.21.pdf
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #363
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    277

    Domyślnie

    o wgranie tych poprawek trzeba się prosić w serwisie. Jak przyjechałem na przegląd to w komputerze nie wyskoczyła żadna kampania serwisowa. Musiałem sam podpowiedzieć i wówczas Pan poklikał coś w komputerze i stwierdził, że faktycznie jest jakiś serwis news. Takie o mamy serwisy

  4. #364
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Cytat Napisał wip Zobacz post
    o wgranie tych poprawek trzeba się prosić w serwisie. Jak przyjechałem na przegląd to w komputerze nie wyskoczyła żadna kampania serwisowa. Musiałem sam podpowiedzieć i wówczas Pan poklikał coś w komputerze i stwierdził, że faktycznie jest jakiś serwis news. Takie o mamy serwisy
    Wprowadzałeś obydwie poprawki? jakieś zauważalne wizualnie różnice po wgraniu?

  5. #365
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    277

    Domyślnie

    mnie dotyczyła tylko ta druga poprawka, bo auto jest z końca 2019. Zmian wizualnych nie widać. Ten upgrade miał dotyczyć m.in. wskazania paliwa i nie zauważyłem jakiejś zmiany. Przeliczyłem dziś przy tankowaniu średnią i wskazanie licznika jest ciut wyższe od tego co wlałem.

  6. #366
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    w końcu poszli trochę po rozum do głowy żeby pilnować wydawania aut ze sprawnym i naładowanym aku - nowy service news:
    Data 27/07/2021
    55
    032.21
    ALFA GIULIA I STELVIO – WYŁĄCZENIE LOGISTIC
    MODE
    Informacja dla Sieci
    ZASTOSOWANIE
    Alfa Giulia i Stelvio MY20 oraz późniejsze.
    INFORMACJE OGÓLNE
    W trakcie MAPO wymagane jest sprawdzenie i skontrolowanie poziomu naładowania
    akumulatora 12 V.
    Należy pamiętać o ścisłym przestrzeganiu czynności wskazanych w MAPO i powiązanej
    dokumentacji (procedura 0010A14 i Service News 55.05.11).
    Wraz z wersją 04.02.21 wiTECH 2.0 z dnia 31 lipca 2021 roku wprowadza się nową
    wersję procedury wyłączania Logistic Mode w przypadku modeli Giulia i Stelvio MY20
    oraz późniejszych.
    W momencie uruchamiania procedury wyłączania Logistic Mode przyrząd sprawdzi
    poziom naładowania (SOC) akumulatora 12 V.
    Jeśli SOC jest poniżej określonej wartości progowej, wiTECH 2.0 nie pozwoli na
    wykonanie i wyświetlenie operacji do wykonania, aby spełnić warunki uruchomienia
    procedury:
    - SOC powyżej 90% - > wiTECH 2.0 uruchomi procedurę Exit Logistic Mode.
    - SOC poniżej 90% i powyżej 40% - > wiTECH 2.0 wyświetli wskazanie konieczności
    naładowania akumulatora ołowiowego 12 V.
    - SOC poniżej 40% - > wiTECH 2.0 wyświetli wskazanie konieczności podłączenia
    przyrządu do sprawdzania akumulatora.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #367
    Użytkownik Rowerzysta Avatar seba_css
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    w drodze
    Auto
    Giulia Veloce Q4 MY20
    Postów
    341

    Domyślnie

    Dostałem wezwanie na kampanię nawrotową 6361 dotyczącą możliwości nieprawidłowej pracy wzmacniacza i komunikatu o niedostępnym systemie audio.
    Miałem takie komunikaty zeszłej zimy, jakoś potem to przegapiłem aby sprawdzić.
    Interwencja ma dotyczyć aktualizacji oprogramowania sterującego wzmacniaczem. Ciekaw jestem czy to rozwiąże problem.

  8. #368
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Turyn, 23.09.2021
    - Kampania serwisowa 6361AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA WZMACNIACZA (AMP)
    W pewnej partii samochodów Alfa Romeo Giulia i Stelvio może wystąpić nieprawidłowe
    działanie wzmacniacza radia samochodowego i, w konsekwencji, brak działania
    systemu audio oraz sygnalizacja usterki w zestawie wskaźników. Aby wyeliminować tę
    nieprawidłowość, należy zaktualizować oprogramowanie wzmacniacza (AMP).
    Należy wykonać interwencję koniecznie przed sprzedażą, postępując zgodnie z
    załączonym cyklem operacyjnym tak, aby uzdrowić cały park.
    Do klienta zostanie wysłany załączony list polecony (zał.).
    MARKA ALFA
    MODEL
    620 – GIULIA
    630 – STELVIO
    OKRES PRODUKCJI LIPIEC 2020 – LIPIEC 2021
    PARK SAMOCHODOWY OBJĘTY
    KAMPANIĄ
    Wszystkie pojazdy, których numery
    nadwozia znajdują się w SiGi.
    PROBLEM/USTERKA Możliwe nieprawidłowe działanie
    wzmacniacza radia samochodowego
    (AMP) i w konsekwencji brak działania
    systemu audio oraz sygnalizacja usterki w
    zestawie wskaźników.
    PRZEWIDZIANA INTERWENCJA Aktualizacja oprogramowania
    wzmacniacza (AMP)

  9. #369
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Turyn – 09.11.2021
    - Kampania serwisowa 6382TBM – BRAK GEOLOKALIZACJI
    W pewnej partii samochodów modeli Alfa Romeo Giulia i Alfa Romeo Stelvio
    geolokalizacja 3D w radionawigacji może nie być prawidłowo odbierana. Dlatego
    konieczne jest przeprowadzenie aktualizacji oprogramowania radionawigacji, aby
    przywrócić prawidłowe działanie geolokalizatora.
    W związku z tym należy wykonać interwencję koniecznie przed sprzedażą w przypadku
    pojazdów jeszcze będących na stocku lub przy okazji pierwszego pobytu samochodu w
    serwisie w przypadku pojazdów już sprzedanych, postępując zgodnie z załączonym
    cyklem operacyjnym, aby uzdrowić cały park.

    dotyczy Giulia/Stelvio 7.2021+ dwuetapowy update radia 3 generacji najpierw na wersję MV127 potem na MV132.000.003

    - - - Updated - - -

    I widzę jeszcze jedna kampania nr6385, tylko była po włosku więc z auto-tłumacza wrzucam:
    W pewnej partii samochodów Alfa Romeo Giulia, których podwozia mieszczą się w zakresie od M7654188 do M7655327 i Alfa Romeo Stelvio, których podwozia mieszczą się w zakresie od M7D26683 do M7D30197, z powodu możliwej niezgodności cewek zapłonowych pojazdu spowodowanej dryfem technologicznym dostawcy, może zaświecić się lampka ostrzegawcza MIL na tablicy rozdzielczej i pojazd może nie ruszyć z miejsca, w związku z czym konieczna jest ich wymiana.
    Konieczna jest zatem interwencja w okresie przed dostawą w przypadku pojazdów, które nadal znajdują się w magazynie.

    Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

  10. #370
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    A na ten temat coś wiadomo?
    https://static.nhtsa.gov/odi/rcl/202...1V878-1512.pdf

    Problem Description:
    Chrysler (FCA US, LLC) is recalling certain 2020-2021 Alfa Romeo Stelvio, and Alfa Romeo Giulia vehicles. The fuel line sensor
    housing may crack and leak fuel.
    Consequence:
    A fuel leak may cause an engine stall, increasing the risk of a crash. A fuel leak also increases the risk of fire in the presence of an
    ignition source.
    Remedy:
    Dealers will inspect and replace the fuel line sensor housing, as necessary, free of charge. Owner notification letters are expected to
    be mailed January 1, 2022. Owners may contact FCA US, LLC customer service at 1-800-853-1403. FCA US, LLC's number for
    this recall is Y91.
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

Podobne wątki

  1. [159] Akcje serwisowe dla 159
    Utworzone przez marqo w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 13-05-2021, 11:09
  2. [Giulietta] Akcje serwisowe - spis
    Utworzone przez Piwek w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 07-11-2014, 14:10
  3. [Brera] A akcje serwisowe dla Brer'y ???
    Utworzone przez MoonRay w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-07-2011, 17:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory