Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 61

Temat: Stelvio relingi dachowe i hak

  1. #41
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2012
    Auto
    Giulia
    Postów
    453

    Domyślnie

    Witam, czy ktoś z was ma box dachowy z katalogu akcesoria 360 L
    Chciałbym zobaczyć jakieś inne zdj niż to jedno z katalogu
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	99EFDEF4-E77F-4DAB-93CF-F3C3E7FAD429.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	42.7 KB
ID:	270042  

  2. #42
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,505

    Domyślnie

    Cytat Napisał MRÓWA Zobacz post
    Cześć.
    Wczoraj założyłem hak w Ganinexie w Katowicach. Nic nie wycinali odkręcili tylko listwę pod zderzakiem (dyfuzorem), gniazdo chowane pod zderzakiem i działa bezdotykowe otwieranie klapy bagażnika. Po wypięciu haka i schowaniu gniazda nic nie widać - koszt 2600zł.
    Możesz podesłać zdjęcie jak wygląda to z tylu.Jakiej firmy hak.

  3. #43
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar odrobina156
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Ropczyce
    Auto
    Stelvio Sprint MY 2020 Blue Misano Lancia Ypsilon Platinum 1.3 mje
    Postów
    822

    Domyślnie

    Też rozglądam się za hakiem i chciał bym kupić i zamontować w jakimś ASO najlepiej na Śląsku/Małopolsce. Może ktoś podrzucić cos godnego polecenia ? Rozmawiałem z gościem z ASO Bielsko Biała, ale ordynarne podejście do klienta skutecznie mnie zniechęciło do powierzania im sprawy :/ Będę wdzięczny Panowie za wszelkie przydatne informacje

  4. #44
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Witam,
    Czy ktoś może montował w Stelvio hak Steinhof? Wydają się łatwiej dostępne i trochę tańsze od Westfalii, a wersja z odpinanym pionowo hakiem jest ciekawa (tzn. ładna i ma przyzwoite parametry).
    Jeżeli ktoś montował - jaką wiązkę i moduł najlepiej użyć do elektryki?
    Noszę się z zamiarem montażu haka w Stelvio od zakupu, i jestem coraz bliżej realizacji :-)

  5. #45
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nemiroff Zobacz post
    Brak możliwości montażu haka w Stelvio Q to dla mnie największe ograniczenie tego samochodu. Żeby nie było, świadome. W poprzednich samochodach na haku woziłem platformę na rowery i napęd paralotniowy. Pytałem bezpośrednio w Steinhoff, nie ma możliwości technicznej montażu haka przez konstrukcję wydechu. Będę musiał kupić Seicento za 2 tyś, żeby móc wozić napęd i rowery na podmiejskie wycieczki -
    sciągnij sobie odpowiedni hak z USA, kolega ma taki wlasnie w stelvo Q
    w

  6. #46
    Użytkownik Świeżak Avatar 68oct
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Fiat bravo 1,4t-jet 207KM 300Nm Red maranello + AR Stelvio 2.0 Seria 280KM Competizione Red
    Postów
    122

    Domyślnie

    Hejka, ma ktos może instrukcję montażu relingów w stelvio? Chciałbym zobaczyć jak to się robi zanim dam auto do serwisu. Wróciłem wczoraj z gór, narty mialem w aucie z powodu braku innej opcji, 5 kompletów plus dwie osoby dorosłe i dwójka dzieciaków, dało się jechać komfortowo jednak dzieciaki biadoliły, żeby im pasy zapinać, bo przy złożonej srodkowej cześci fotela i tych nartach srednio łatwy dostęp do zapięć był. Nie chciałem nic lepić na aucie ale chyba nie ma innej opcji. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam!

    Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez 68oct ; 23-01-2022 o 17:08

  7. #47
    Użytkownik Świeżak Avatar sprint
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    wawa
    Auto
    Stelvio Veloce
    Postów
    76

    Domyślnie

    Cytat Napisał 68oct Zobacz post
    Hejka, ma ktos może instrukcję montażu relingów w stelvio? Chciałbym zobaczyć jak to się robi zanim dam auto do serwisu. Wróciłem wczoraj z gór, narty mialem w aucie z powodu braku innej opcji, 5 kompletów plus dwie osoby dorosłe i dwójka dzieciaków, dało się jechać komfortowo jednak dzieciaki biadoliły, żeby im pasy zapinać, bo przy złożonej srodkowej cześci fotela i tych nartach srednio łatwy dostęp do zapięć był. Nie chciałem nic lepić na aucie ale chyba nie ma innej opcji. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam!

    Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
    Instrukcji nie mam ale montowałem ostatnio relingi w aso i to była dobra decyzja. Kupiłem box i - przy dwójce dzieci i tysiącu gratów - to duży komfort.

  8. #48
    Użytkownik Świeżak Avatar ChrisKRK
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    Alfa Romeo 159 1,9 JTDm
    Postów
    84

    Domyślnie

    Ma ktoś informację czy jest różnica między relingami do wersji Stelvio ze szklanym dachem i bez? Kupiłem Stelvio i chciałbym doposażyć w relingi w kolorze czarny połysk, ale w katalogu są dostępne tylko czarna satyna do wersji bez szklanego dachu, i czarny połysk do wersji ze szklanym dachem.

  9. #49
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,474

    Domyślnie

    no dobra- chce zamontować sobie hak- jakiej firmy- tak wiem padał t marki ale chodzi mi głownie o wrażenia z użytkowania ( awaryjność, korozja etc).
    Warunki: Hak dopinany od dołu , marki OE lub Westfalia - względnie coś innego ale trwałego. No i kwestia wiązki- iść w OE czy np moduły westfalii czy np Quasar? opinie doświadczonych nile widziane.

  10. #50
    Użytkownik Świeżak Avatar lukosław
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio 2.0 280KM
    Postów
    104

    Domyślnie

    Ja kupiłem hak firmy autohak (AL41V), wypinany od dołu. Z początku byłem sceptycznie nastawiony do firmy, ale sprzedawca zapewniał mnie że jakość jest na wysokim poziomie, a sama firma produkuje też dla innych zachodnich producentów. Zaryzykowałem ze względu na niedostępność haków Westfalii i póki co nie żałuję. Hak jest już zamontowany od roku, ostatnio wymieniałem dokładkę dyfuzora i oglądałem jak to wszystko wygląda. Bardzo wygodny w użytkowaniu (wpinanie i wypinianie). Śladów korozji póki co brak. Wiązka dedykowana firmy Brink (700254), instalacja stosunkowo prosta. Sama wyłącza czujniki parkowania w momencie gdy do gniazda haka jest wpięta wtyczka.

Podobne wątki

  1. Pytanie o relingi dachowe alfa 156 sw
    Utworzone przez ishan w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-05-2016, 10:44
  2. Relingi dachowe możliwe do zamontowania?
    Utworzone przez Black Jack w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-01-2016, 23:54
  3. [159] Relingi dachowe
    Utworzone przez cyborg w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 26-07-2015, 18:38
  4. Poprzeczne relingi dachowe 156 SW
    Utworzone przez czesany w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-04-2011, 17:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory