Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 90

Temat: Rabaty/Informacje/Facelift/itd

  1. #41
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ashanen Zobacz post
    Hej,

    Byłem wczoraj w salonie alfy, ponieważ przymierzam się do zakupu nowego samochodu. W alfie jestem zakochany od pierwszego wejrzenia, natomiast mam pewne kryteria nowego samochodu i raczej tylko wersja poliftowa wchodzi w grę. Chciałbym dokonać zakupu na firmę i dowiedziałem się że na wersję veloce jest -16% a na business nie ma nic. Nie brzmi to jak prawda, szczególnie w obecnej sytuacji światowej. Wg. was warto czekać na wyprzedaż rocznika w styczniu?


    Jako bonusowe pytanie dodam, że Pan w salonie powiedział że modne jest kupowanie alfy 200 koni z lopatkami i wsadzanie boxa pochodzącego moc, z racji tego że to ten sam silnik co veloce więc i osiągi podobne a wychodzi wg niego dużo taniej. Ile w tym prawdy?
    Ten Pan (dlaczego z dużej, nie piszemy do niego tj. w drugiej osobie?) w salonie niech Ci zaproponuje boxa lub chipa na gwarancji skoro tak twierdzi. Na business jest rabat, z tym że tak jak tu było napisane ten Pan wciska ciemnotę. Zmień salon i kup Business z łopatkami i rabatem i ze świadomością, że możesz zaboxować lub zachipowac do 280km jeśli kiedyś będzie Ci to potrzebne.

  2. #42
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ashanen Zobacz post
    Hej,

    Byłem wczoraj w salonie alfy, ponieważ przymierzam się do zakupu nowego samochodu. W alfie jestem zakochany od pierwszego wejrzenia, natomiast mam pewne kryteria nowego samochodu i raczej tylko wersja poliftowa wchodzi w grę. Chciałbym dokonać zakupu na firmę i dowiedziałem się że na wersję veloce jest -16% a na business nie ma nic. Nie brzmi to jak prawda, szczególnie w obecnej sytuacji światowej. Wg. was warto czekać na wyprzedaż rocznika w styczniu?


    Jako bonusowe pytanie dodam, że Pan w salonie powiedział że modne jest kupowanie alfy 200 koni z lopatkami i wsadzanie boxa pochodzącego moc, z racji tego że to ten sam silnik co veloce więc i osiągi podobne a wychodzi wg niego dużo taniej. Ile w tym prawdy?
    Może po prostu zmień salon gdzie dadzą Ci wyższy rabat i wtedy kup 280 km zamiast 200 km bez cudowania i dróg na skróty z podwyższaniem mocy.

    Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  3. #43
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    To podeślij adres salonu, gdzie dają 280 KM w cenie 200 w ramach rabatu.

  4. #44
    Użytkownik Znawca Avatar dziadzia82
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Będzin
    Auto
    Julka 2018 150Mair Veloce . Stelvio Sprint 2020
    Postów
    1,325

    Domyślnie

    jakbyś nie kombinował róznica wychodzi miedzy 200-280 15-18 tys na max rabatach.
    Wiec ja wybrałem 200Hp sprint na którego czekam i pójdzie na rema-p.

  5. #45
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2020
    Auto
    --
    Postów
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał dziadzia82 Zobacz post
    jakbyś nie kombinował róznica wychodzi miedzy 200-280 15-18 tys na max rabatach.
    Wiec ja wybrałem 200Hp sprint na którego czekam i pójdzie na rema-p.
    Dzięki, to potwierdzenie utwierdza mnie w tym, że lepiej dodać na wyposażenie, a próbować jakoś podnieść moc w okolice wersji veloce. Nie dlatego, że mi to pasuje, ale po prostu budżet nie pozwala.. można wiedzieć w jakiej kwocie się zmieściłeś? Na oto... widać sprinty 200hp po 150k+. Ja pewnie poczekam na wyprzedaż rocznika, ale wciąż mnie zastanawia czy da się w 130k zmieścić

  6. #46
    Użytkownik Znawca Avatar dziadzia82
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Będzin
    Auto
    Julka 2018 150Mair Veloce . Stelvio Sprint 2020
    Postów
    1,325

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ashanen Zobacz post
    Dzięki, to potwierdzenie utwierdza mnie w tym, że lepiej dodać na wyposażenie, a próbować jakoś podnieść moc w okolice wersji veloce. Nie dlatego, że mi to pasuje, ale po prostu budżet nie pozwala.. można wiedzieć w jakiej kwocie się zmieściłeś? Na oto... widać sprinty 200hp po 150k+. Ja pewnie poczekam na wyprzedaż rocznika, ale wciąż mnie zastanawia czy da się w 130k zmieścić
    https://drive.google.com/file/d/1EGz...ew?usp=sharing

    na rabatach DEMO VIP 189 tys.

  7. #47
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2020
    Auto
    --
    Postów
    6

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo za odpowiedzi, skorzystam jeszcze z tematu, bo ostatnie pytanie łapie się pod kategorię rabatów DEMO VIP oznacza? I jak można zdobyć?

  8. #48
    Użytkownik Znawca Avatar dziadzia82
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Będzin
    Auto
    Julka 2018 150Mair Veloce . Stelvio Sprint 2020
    Postów
    1,325

    Domyślnie

    musisz mieć odpowiednie wyposażenie:
    navi
    pakiet asystent kierowcy
    pakiet convinace
    pakiet comfort
    ładowarka bezprzewodowa.
    Jeśli samochód ma to na pokładzie rabat 22% plus marża sprzedawcy 4-5% czyli te 25-26% ceny w dół.

  9. #49
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ashanen Zobacz post
    Dzięki, to potwierdzenie utwierdza mnie w tym, że lepiej dodać na wyposażenie, a próbować jakoś podnieść moc w okolice wersji veloce. Nie dlatego, że mi to pasuje, ale po prostu budżet nie pozwala.. można wiedzieć w jakiej kwocie się zmieściłeś? Na oto... widać sprinty 200hp po 150k+. Ja pewnie poczekam na wyprzedaż rocznika, ale wciąż mnie zastanawia czy da się w 130k zmieścić
    W obecnej sytuacji (od 2021 wchodzą nowe normy) jeśli masz gotówkę na zakup auta, to poczekałbym do połowy grudnia i złożył telefoniczną ofertę z własną (rozsądną) ceną na wybrane auto, które Ci pasuje na 95% i spokojnie poczekałbym na odzew. Po pierwszej rozmowie usłyszysz, że to nie możliwe, ale po 2/3 dniach ktoś do Ciebie oddzwoni. Na wersję Sprint możesz złożyć ofertę na 140k+, a na wersję Veloce na 160k+. Przy 130k+ to tylko wersja Bussines wchodzi w grę.
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  10. #50
    Użytkownik Znawca Avatar dziadzia82
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Będzin
    Auto
    Julka 2018 150Mair Veloce . Stelvio Sprint 2020
    Postów
    1,325

    Domyślnie

    Wszystko okay fajnie tylko że u dilerów brak konkretnych samochodów.
    Do tego obecnie na 2021 nie przyjmują zamówień z braku homologacji.
    samochody na bank pójdą w górę min 2-4 tys do tego wyposażenie felgi 700 lakier500 itp
    Przerabiałem to na początku października i tego co ogarniałem mam troszkę przyjaciół w FCA jakieś większe rabaty na razie się nie szykują choć nie znaczy ze takich nie będzie.
    Ja skonfigurowałem stelvio pod siebie jak płace to chociaż niech będzie to co chcę.
    Ale oczywiście pomysł jak najbardziej

Podobne wątki

  1. [GTV] Zderzak przedni Gtv 2003 facelift
    Utworzone przez pjedrusi w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-06-2013, 19:30
  2. [146] Lakier a facelift
    Utworzone przez Tomakt w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-10-2012, 17:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory