Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 82

Temat: Zakup Giulii z 2016 pod koniec 2017

  1. #11
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS; Ford Fiesta ST 3D 200KM, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito i Vespa125
    Postów
    607

    Domyślnie

    Janek to ja poproszę 1 szt. Mam przesłać Ci konfigurację do zamówienia?

  2. #12
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał janek Zobacz post
    Na wersje 200km w benzynie taki rabat był standardem przy konfiguracji zamówienia na firmę. Także imo żadna wielka promocja


    Enviado do meu iPhone usando o Tapatalk
    przesadzasz, ok 40tyś to są max upusty przy benzynach. z tego co wiem przy dieslach (przypuszczalnie przez akcyzę mają wstępną cene i marżę bardziej obniżoną), takie rabaty nie były możliwe.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał janek Zobacz post
    Nie mało, ale polityka alfy jest taka że cena cennikowa jest bez sensu.

    Wersja business ma 30k zniżki bez negocjacji. Jak dołożysz wyposażenia to 60k jest do zrobienia na nowa zamówiona bez promocji.


    Enviado do meu iPhone usando o Tapatalk
    o ile taniej kupiłeś swoją? jakaś wyprzedaż rocznika itp? jaka konfiguracja?

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał klag3 Zobacz post
    60000 pln to mało????
    bardzo ładny rabat, gratuluję.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #13
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar janek
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    było: 147, Giulietta jest: Giulia '17 i Spider '85
    Postów
    474

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej_Kolbudy Zobacz post
    Janek to ja poproszę 1 szt. Mam przesłać Ci konfigurację do zamówienia?
    Hehe ślij do dealera.


    Enviado do meu iPhone usando o Tapatalk

  4. #14
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar janek
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    było: 147, Giulietta jest: Giulia '17 i Spider '85
    Postów
    474

    Domyślnie

    o ile taniej kupiłeś swoją? jakaś wyprzedaż rocznika itp? jaka konfiguracja?


    Swoją kupiłem ponad 40k taniej niż cennik z tym że zamawiałem w ciemno przed premierą. Jak zapowiedzieli że będzie benzyna 200km to złożyłem zamówienie po jeździe testowej tylko dieslem.






    Enviado do meu iPhone usando o Tapatalk

  5. #15
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    i te 40tyś po różnych rozmowach z dealerami czy forumowiczami wychodzi mi że to max rabat jaki na nówki do zamówienia można wydębić i tylko dają firmom. więcej tylko na auta ze stocku i to takie które stoją jakiś czas albo demówki albo rocznik stary.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #16
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał mleq Zobacz post
    Hej,
    jestem na etapie zakupu auta i rozwazalem dotychczas zakup Golfa GTI albo BMW 1/3er, ewentualnie V40 T5. Bylem jednak na jezdzie alfa i baardzo mi sie spodobala, do tego dostalem swietna oferta na poziomie 140k przy oryginalnym konfigu na poziomie 200k.

    Samochod wyprodukowany w Q4 2016 i do odbioru od reki.

    Czy ktos z Was kupowal auto, ktore tyle stalo? Czy auta z Q4 2016 bede mialy nadal choroby wieku dzieciego? Nie ukrywam, ze najwiekszym aktualnie dla mnie minusem auta to jest cala otoczka Alfy jako krolowej lawet.

    Dodam, ze auto typowo dla jednej osoby, liczy sie fun z jazdy, ale przesiadam sie tez z Hondy, ktora doslownie wymagala jedynie lania benzyny.
    Kolega Azalgo sporo wyjaśnił. Ja tylko dodam, że Giulia jest w ścisłej czołówce aut do 3 lat, jeśli chodzi o bezawaryjność

  7. #17
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Nie analizowałem Giuli, ale Stelvio jeden z większych dealerów spuścił z 240 (nazwijmy to katologowych) na 190 tys (-21%), a ma nabite ok 7 tys km jazd testowych, czyli często piłowanie na zimnym silniku.
    I to jest już cena mocno zbita, bo jakos nie chce zejśc. Realnie może ktoś weźmie za te 180 czyli ok -25%.
    Jak mniemam za 200 k chodzi chyba tylko Giulia Veloce, wiec jakoś nie chce mi sie wierzyć, że za 140 k jest puszczone 280 KM (5,2 sek do 100 kmh - znacznie lepiej niż Type R) i to jeszcze niby "standardowa" cena po szybkich negocjacjach?
    Mówimy o nowym aucie max 5 km przejechane? Chociaż końcówka roku ma swoje prawa, to fakt, w końcu potem gorzej przy dalszej sprzedazy.
    Ostatnio edytowane przez Firste ; 01-01-2018 o 23:30

  8. #18
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    nie brakuje Giuli Super z cenami katologowymi typu 210-220tyś - tu pakiet lux, tu Q2 mechaniczne, tu szklany dach, jakieś lepsze fotele, felgi, duża navi itp.
    tu masz choćby przykład SUper za 238tyś katalogowo (tylko to demówka):
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6yNN5n.html

    kolega pisał z resztą że chodzi o wersję 200hp wyprodukowaną w 4 kwartale 2016.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #19
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar janek
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    było: 147, Giulietta jest: Giulia '17 i Spider '85
    Postów
    474

    Domyślnie Zakup Giulii z 2016 pod koniec 2017

    Cytat Napisał Firste Zobacz post
    Nie analizowałem Giuli, ale Stelvio jeden z większych dealerów spuścił z 240 (nazwijmy to katologowych) na 190 tys (-21%), a ma nabite ok 7 tys km jazd testowych, czyli często piłowanie na zimnym silniku.
    I to jest już cena mocno zbita, bo jakos nie chce zejśc. Realnie może ktoś weźmie za te 180 czyli ok -25%.
    Jak mniemam za 200 k chodzi chyba tylko Giulia Veloce, wiec jakoś nie chce mi sie wierzyć, że za 140 k jest puszczone 280 KM (5,2 sek do 100 kmh - znacznie lepiej niż Type R) i to jeszcze niby "standardowa" cena po szybkich negocjacjach?
    Mówimy o nowym aucie max 5 km przejechane? Chociaż końcówka roku ma swoje prawa, to fakt, w końcu potem gorzej przy dalszej sprzedazy.
    Nie tylko Veloce jest za 200k. Cennik jest bez sensu ułożony i praktycznie każdą benzynę zrobisz na 185-200 jak dodasz niezbędne rzeczy które powinny być w aucie tej klasy.

    To nie kwestia Giuli jak kupowałem Giuliette 5 lat temu też cennik był tylko zaproszeniem do rozmowy. Alfa ma taka politykę cenową - wysokie otwarcie i duży rabat. Może to włoska przypadłość bo jak kupowałem motocykl to zadziałało identycznie.


    Enviado do meu iPhone usando o Tapatalk

  10. #20
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Pajęczno
    Auto
    Giulia
    Postów
    102

    Domyślnie

    O ile dobrze pamiętam to w listopadzie dostałem ofertę ze 170 tys +- cennikowo na 150 tys (benzyna 200-koni 2017r).
    Z ciekawości spytałem o wersje buisness z 2016 i otrzymałem super ofertę na 134 czy 136 tysięcy, czyli mniej więcej tyle za ile sprzedawane były w roku 2016
    Strony i sklepy internetowe www.CyfroweJutro.pl

Podobne wątki

  1. Spoty Warszawskich kanciaków 2016-2017
    Utworzone przez 75andrew155 w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 268
    Ostatni post / autor: 20-09-2020, 16:17
  2. Polary Alfaholików 2016 / 2017 - ZAPISY ZAMKNIĘTE
    Utworzone przez flatbeet w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-11-2013, 00:32
  3. Koniec Alfa Romeo, koniec legendy, koniec pasji....
    Utworzone przez simeone w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 21-05-2012, 22:58

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory